امروز: سه شنبه 24 تير 1399
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 04 تير 1399 - 07:27

اتحادخبر: فال روزانه ۱۳۹۹.۰۴.۰۴

 

اتحادخبر: فال روزانه ۱۳۹۹.۰۴.۰۴

 

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

 

دوست عزیزی که ۴ تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! با آغاز سال جدید زندگیتان فرصت‌های عاطفی بسیاری برایتان به وجود خواهند آمد که نمی‌دانید با آن‌ها چکار باید بکنید. اگر مجرد هستید ممکن است به یک باره سر و کله چند خواستگار پیدا شود که می‌خواهند توجه شما را به خود جلب کنند و دچار سردرگمی شده و نتوانید تصمیم بگیرید. حواستان را خیلی خوب جمع کنید، زیرا به احتمال زیاد نیمه دیگر شما در میان همین افرادی است که این روز‌ها دور و برتان را گرفته اند؛ شما که نمی‌خواهید او را از دست بدهید؟ برای گرفتن بهترین تصمیم ممکن درباره ازدواج بهتر است تا آخر تابستان صبر کنید. در کنار زندگی شخصیتان زندگی حرفه‌ای شما نیز ناگهان تکانی خواهد خورد و فرصت‌های تازه‌ای برایتان فراهم خواهند شد. شاید این موقعیت‌ها به آن بزرگی که انتظارش را داشته اید نباشند، ولی اگر از آن‌ها به خوبی استفاده کنید زمینه ساز موفقیت‌هایی بزرگ خواهند شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز استرس بسیار زیادی دارید، ولی برای حفظ ظاهر همیشگی خود آنقدر به خودتان فشار می‌آورید که احساس می‌کنید دارید می‌شکنید و دلتان می‌خواهد فریاد بزنید. وقتی در آستانه انفجار هستید به یکی از افراد مورد اعتمادتان زنگ زده و با او صحبت کنید و خودتان را سبک کنید. یادتان باشد که هر چقدر هم اوضاع طاقت فرسا به نظر برسد، این نیز بگذرد! حتی بد نیست جشن بگیرید چرا که به زودی اوضاع اقتصادیتان بهبود خواهد یافت. شما احساس می‌کنید که دقیقا می‌دانید عزیزانتان چه می‌خواهند و همین مسئله ممکن است باعث شود دست به کار‌های اشتباهی بزنید که اثراتی معکوس روی روابط شما داشته باشند، پس قبل از عمل کردن کمی به کارهایتان فکر کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

دیگران فکر می‌کنند که می‌دانند چه کاری باید بکنید و چه چیزی برایتان بهتر است، ولی آن‌ها در اشتباه هستند. در واقع هر کسی بر اساس انتظاری که خودش از شما دارد سعی در تعیین مسیرتان دارد، در حالی که علایق شما با آن‌ها فرق می‌کنند و اگر بخواهید راهی را بروید که خودتان دوست دارید آن‌ها از شما دلخور خواهند شد. ولی نگران نباشید، شما پیش از هر کس نسبت به خودتان مسئولید. برای گفتن عبارت «دوستت دارم» چند راه بلد هستید؟ امشب احساسات خود را به وضوح و با صدای بلند بیان کنید و به عشقتان بگویید که چقدر دوستش دارید. چنانچه نیمه گمشده خود را هنوز پیدا نکرده اید کافی است جسور و شوخ طبع باشید تا در این آخر هفته فرصت‌های مناسبی برایتان پیدا شود.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر اوضاع به کامتان نیست نفس بکشید، عمیق نفس بکشید. امروز از آن روز‌هایی است که احساستان به منطقتان غلبه خواهد کرد. اگر متوجه شدید که دارید از روی عصبانیت، ترس و یا حسادت عکس العمل نشان می‌دهید قبل از این که اوضاع را از این که هست خرابتر کنید با فرد مورد اعتمادتان تماس بگیرید و با او صحبت کنید تا به آرامش برسید. چه مجرد باشید و چه متأهل سعی کنید در مکالمات خود با کسی که دوست دارید به جای آن که کلام را بپیچانید و حرفتان را در لفافه بگویید، واضح و رک حرف بزنید و منطقی باشید. شاید عکس العملی که دریافت می‌کنید چیزی نباشد که دوست دارید، ولی حداقل از مشکلی بزرگ در آینده تان جلوگیری کرده اید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز احتمال دارد با فردی که در سطح شما نیست درگیر شوید. هرچند به نظر می‌رسد که این فرد هیچ بهره‌ای از منطق نبرده است و مثل چکش در مغزتان فرو می‌رود به نفعتان است که کنترل خودتان را حفظ کنید. اگر بتوانید خشمتان را مهار کنید و به حرف هایش گوش کنید شاید حتی تا حدودی منطقی به نظر برسد و به او حق بدهید. این ماه در مرکز توجه خواهید بود و در هر جمعی که قرار بگیرید به سادگی دیده خواهید شد. امشب به ویژه از آن شب‌هایی است که همه را به خودتان جذب می‌کنید. اگر در جستجوی عشق هستید امشب وقتی با دوست هایتان بیرون می‌روید به صورتی جادویی می‌توانید فرد مورد نظرتان را به خودتان جذب کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر امروز کنترل اوضاع از دستتان خارج شده است شاید بهترین کار ممکن این باشد که تسلیم شوید. حتی یک ذره از انرژی خود را بیهوده صرف مرتب کردن اوضاع نکنید. کنار بایستید و ببینید چه می‌شود. فردا وقتی وضعیت آرام شد به این امور رسیدگی کرده و مشکلات را بررسی کنید. این آخر هفته فرصت بسیار خوبی خواهد بود تا عشقتان را به مرحله جدیدی وارد کنید. گذشته را برای همیشه فراموش کنید و روی زمان حال متمرکز شوید. متاهل‌ها امروز می‌توانند خیلی راحت یک مخالفت جزئی را به نبردی بزرگ تبدیل کنند که در نهایت هر دو طرف در آن بازنده خواهند بود. تنها راه برنده شدن در این دعوا این است که آن را اصلا شروع نکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

هیچ وقت نمی‌توان از نتیجه یک شرط بندی مطمئن بود، اما می‌توان گزینه‌های مختلف را با دقت بررسی کرده و راهی را انتخاب کرد که ریسک کمتری داشته باشد. امروز نمی‌توانید از نتیجه هیچ کاری مطمئن باشید و آن را تضمین شده بدانید، تنها کاری که از دست شما بر می‌آید این است که نقشه‌هایی حساب شده داشته باشید و برای اطمینان و آسایش خاطر بیشتر با افراد مورد اعتمادتان مشورت کنید. امروز جذابیتی بیش از همیشه دارید. اگر مجرد هستید کافی است نگاهی مثبت به عشق و زندگی داشته باشید تا بهترین فرد ممکن که برای شما مناسب است را خیلی زودتر از آنچه انتظار دارید به خود جذب کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شاید در ایجاد کردن تعادل بین کار و خانواده به مشکل بر بخورید و این موضوع باعث ایجاد ناراحتی شود. اگر به دلایل کاری یکی از اعضای خانواده، دوستان نزدیک و یا هم اتاقیتان را نادیده گرفته اید، این شخص ممکن است امروز کمی از دست شما عصبانی شود. کسی به شما نمی‌گوید که به خاطر آن‌ها دست از کارتان بکشید، ولی سعی کنید این ناراحتی را از دلش در بیاورید و طوری برخورد نکنید که انگار اصلا وجود ندارد. اگر بین شما و عشقتان بحثی پیش آمده است بهتر است از در مهربانی وارد شوید و دست از دعوا کردن بردارید. این آخر هفته بچه‌ها را به خانه مادرتان ببرید و همراه با عشقتان کمی خلوت کنید و به رابطه عاطفیتان رسیدگی کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر بحث پول و شراکت در میان است همه چیز را بنویسید و به صورت کتبی در بیاورید. در مورد هر توافق و قراردادی باید دقتی دوبرابر داشته باشید. شما نمی‌توانید در مورد مسائل حقوقی و قانونی کوچکترین اهمالی بکنید، پس تا جای ممکن محکم کاری کنید وگرنه ممکن است طرف مقابلتان برایتان ایجاد مشکل کند. حتی اگر از طرف مقابلتان مطمئن هستید هم روزه شک دار نگیرید. با وجود این که معمولا از این که به حال خودتان باشید لذت می‌برید امروز اصلا دلتان نمی‌خواهد تنها باشید. این که با دوستان و عزیزانتان وقت بگذرانید خیلی هم خوب است، ولی این که برای احساس امنیت عاطفی به آن‌ها وابسته باشید نشانه خوبی نیست.

فـال روزانـه - Daily Omen

به نغعتان است که مواظب جیبتان باشید، چرا که خیلی راحت ممکن است که کنترل بودجه تان از دستتان خارج شود و در اواخر ماه به مشکل بر بخورید. اگر ناراحت باشید ممکن است به فکر خرید درمانی بیفتید، ولی مطمئن باشید که این کار نتیجه‌ای پایدار برای شما به همراه نخواهد داشت. اگر قرارداد و یا معامله‌ای در پیش دارید بهتر است که تمام جزئیات را در قرارداد قید کنید تا بعد‌ها با مشکل مواجه نشوید. این که بدانید دقیقا چه می‌خواهید خیلی خوب است، ولی باید حواستان باشد که آگاهیتان را به اندازه کافی بالا برده تا بتوانید احساسات و واقعیت را از یکدیگر تشخیص دهید. این نکته را به ویژه در مورد رابطه عاطفیتان مد نظر داشته باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز ممکن است احساس کنید که کسی به طور عمدی می‌خواهد کار‌ها را برای شما سخت کند. انگار هرچقدر تلاش می‌کنید اوضاع را روبراه کنید باز هم کنترل آن‌ها از دست شما خارج می‌شود. خیلی زود از دست دیگران ناراحت و عصبانی می‌شوید، اما به نفعتان است که خشمتان را کنترل کنید، چرا که این کار به ضرر خودتان خواهد بود و به احتمال زیاد طرف مقابلتان حتی دلیل عصبانیت شما را نمی‌داند. تصمیم‌های جدی و بزرگ نگیرید. به اطرافیانتان هم فشاری وارد نکنید و بگذارید راحت باشند تا امروز را بی دردسر پشت سر بگذارید. شجاع باشید و احساسات خود را در مقابل کسی که دوست دارید به زبان بیاورید تا به رابطه تان عمق بیشتری بدهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

یک صبحانه سالم بدون کافئین بخورید. با دیگران در مورد موضوعات روشنفکرانه و معنای زندگی بحث کنید، اما ایده هایتان را به آن‌ها تحمیل نکنید، چرا که به احتمال زیاد آن‌ها با شما موافق نخواهند بود. یک چند روزی اوضاع همینطور است، انگار مردم زیاد حال و حوصله ندارند، کمی صبور باشید. به احتمال زیاد احساس استرس و نگرانی خواهد داشت، برای این که از بروز این احساس جلوگیری کنید قبل از شروع روزتان ۱۰ دقیقه به مراقبه و مدیتیشن بپردازید. اگر اهل این کار‌ها نیستید کمی موسیقی آرامش بخش هم کفایت خواهد کرد. اگر هیچ کدام از این‌ها حالتان را خوب نکرد به کسی که دوست دارید بروید، بودن در کنار او حتما حالتان را خوب خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز به دنبال معنایی عمیق‌تر برای زندگیتان هستید، ولی دوست ندارید با کسی در مورد این جستجوی درونی حرفی بزنید و ترجیح می‌دهید به تنهایی راهتان را پیدا کنید. به جای این که پای شکایت‌ها و غم و غصه دیگران بنشینید آن‌ها را به در آمدن از پیله شان تشویق کرده و در شادی خود شریک کنید و بحث‌های هیجان انگیز راه بیندازید. این کار به خوشحالی بیشتر شما هم کمک خواهد کرد. اما اگر اصرار دارند که ناراحت باشند وقتتان را برای آن‌ها هدر نکنید و به راه خودتان ادامه بدهید. شاد باشید و نگران فردا نباشید، هر چیزی زمان خودش را دارد. این شخصیت شما و رفتارهایتان است که طرف مقابلتان را به شما جذب می‌کند، طوری رفتار کنید که کسی که دوست دارید جذبتان شود.کانال تلگرام اتحادخبر

مرتبط:
» فال روزانه ۹۹.۰۴.۲۴ [حدود 7 ساعت قبل]
» فال روزانه ۹۹.۰۴.۲۱ [حدود 3 روز قبل]
» فال روزانه ۹۹.۰۴.۲۲ [حدود 2 روز قبل]
» فال روزانه ۹۹.۰۴.۱۷ [حدود 7 روز قبل]
» فال روزانه ۹۹.۰۴.۱۸ [حدود 6 روز قبل]
» فال روزانه ۹۹.۰۴.۱۹ [حدود 5 روز قبل]

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • دکتر خلیلی رییس پزشکی قانونی شهرستان دشتستان، پزشک مدافع سلامت آسماني شد
 • ابلاغ جدید سرپرست سابق فرمانداری دشتستان در استانداری بوشهر
 • پذیرش ۱۵ مبتلای جدید در بیمارستان‌های استان بوشهر / ترخیص ۳ مورد
 • وضعیت قرمز بازار گوجه فرنگی در کازرون
 • نرم‌افزارها در پایتخت کتاب ایران به یاری کتاب‌خوان‌ها می‌آیند
 • بزرگی به عقل و هوشه، نه سن و سال + تصاویر
 • مرد برازجانی که با ترک اعتیاد، نویسنده شد/ قلم به جای موادمخدر
 • خطر آتش سوزی در روستاهای بخش شبانکاره ونبود آتش نشانی/تصاویر
 • اختصاص ۲۳ هزار میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای آسیب دیده از کرونا در فارس
 • افکار پلاسیده و ضرورت فکری اساسی
 • یک بوشهری به سمت مشاور حقوقی رئیس شوراهای مذهبی کشور منصوب شد+تصویر حکم
 • نوید راه‌اندازی شهرک تخصصی سنگ در شیراز
 • وضعیت کشور سوئیس در مقابله با ویروس کرونا/ به شدت کمال گرا هستم/ چالش های پیشگیری از سرطان در اینستاگرام
 • بهترین نوشیدنی هنگام ورزش و کوهنوردی
 • کاربرد ماسک‌های پارچه‌ای و پزشکی در مقابله با ویروس کرونا