امروز: سه شنبه 17 تير 1399
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 02 تير 1399 - 08:32

اتحادخبر: فال روزانه ۱۳۹۹.۰۴.۰۲

 

اتحادخبر: فال روزانه ۱۳۹۹.۰۴.۰۲

 

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

 

دوست عزیزی که ۲ تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! تولد امسال شما زمانی فوق العاده برای شکستن دیوار‌های قدیمی که دورتان را گرفته اند و فراتر رفتن از حد و مرز‌هایی است که شما را محدود کرده اند. این دوره زمان رهایی از چیز‌هایی که جلوی پیشرفت شما را گرفته اند خواهد بود. اگر الان از این فرصتی که به وجود آمده استفاده کنید تا مرداد ماه موقعیت‌هایی که تا به حال شما را به وحشت می‌انداختند برایتان بسیار ساده و پیش پا افتاده خواهند شد. تا آخر تابستان شما آماده خواهید بود تا هر موقعیت پرخطر و هیجان انگیزی را برای رسیدن به اهداف و خواسته هایتان پشت سر بگذارید و با جسارت تازه‌ای که در شما به وجود آمده است زمینه لازم برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر را برای خود فراهم خواهید کرد. همچنین تا پیش از فرا رسیدن سال نو با این شهامت تازه‌ای که به دست آورده اید خواهید توانست رابطه عاشقانه خوشایندی را با کسی که مدت هاست عشقتان را از او مخفی کرده اید آغاز کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر در دیگران انتظار‌های بیش از حد ایجاد کنید تا بعدازظهر خودتان را در شرایطی گرفتار خواهید دید که فرار از آن کار ساده‌ای نخواهد بود. همیشه یادتان باشد کمتر به دیگران وعده و وعید بدهید تا بتوانید بیشتر و بهتر به قول هایتان عمل کنید. امروز افکار شما با ثبات و در هماهنگی با ذات واقعی شما هستند و خواهید توانست آنچه را که در درونتان می‌گذرد را به زبان بیاورید. ولی ممکن است درباره این که چقدر از این افکار را می‌خواهید با دیگران به اشتراک بگذارید کمی محتاطانه عمل کنید. شاید دیگران هم تمام آن چیزی که باید با شما در میان بگذارند را به شما نگویند. در هر صورت با احتیاط پیش بروید، اما صداقت را در هیچ کاری فراموش نکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما ترجیح می‌دهید همان طوری که خودتان دوست دارید و با آمادگی کامل با تغییرات مواجه شوید و وقتی سرعت تغییر و تحول افزایش پیدا می‌کند هراسان می‌شوید. بجای این که نگران شوید تمام تلاشتان را بکنید و منتظر نتیجه باقی بمانید. امروز روزی فوق العاده برای بیان احساسات شما است. افکارتان بسیار هوشمندانه و واضح هستند و کافی است بیان کردن آن‌ها را آغاز کنید و خواهید دید که خودشان به سادگی لبریز خواهند کرد. دیگران هم با دقت بسیاری به حرف‌های شما گوش خواهند کرد و تأثیر بسیار زیادی روی آن‌ها خواهید داشت. متوجه تأثیری که بر محیط اطرافتان دارید باشید و از آن به درستی استفاده کنید تا به موفقیت زیادی دست پیدا کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

ذهن شما سرشار از ایده‌های خلاقانه و متفاوت است، ولی اگر بخواهید بدون فکر و برنامه ریزی مدام راجع به آن‌ها حرف زده و از شاخه‌ای به شاخه دیگری بپرید نمی‌توانید هیچ بهره‌ای از این افکار نبوغ آمیز خود ببرید. یک ایده را در نظر گرفته و تا انتهای راه آن را دنبال کنید. به جای این که به فکر خوشحال کردن و راضی نگه داشتن دیگران باشید بهتر است طوری زندگی کنید که خودتان شاد باشید و از زندگیتان لذت ببرید. احساس می‌کنید امروز نمی‌توانید مهارت همیشگیتان در سخن گفتن را به کار بگیرید. سر حوصله و با دقت کلماتتان را انتخاب کنید در غیر این صورت حرف زدن با کسی که دوست دارید ممکن است کمی سخت و مشکل ساز شود.

فـال روزانـه - Daily Omen

سعی کنید با انتقاداتی ک امروز از شما می‌شود انگیزه خود را از دست ندهید. اگر از هدفتان مطمئن هستید با به کار گرفتن انتقادات سازنده می‌توانید خود را به آن نزدیک‌تر کنید. چرا از تغییرات وحشت دارید؟ اگر شما خودتان را با تغییرات سازگار کنید، آن‌ها نیز با شما سازگار و هماهنگ خواهند شد، پس قدم برداشته و پیش بروید. امروز زیاد به خودتان فشار نیاورید و خیالتان راحت باشد که اگر برنامه منظمی داشته باشید به همه کارهایتان خوهید رسید. امروز به کلمات برای بیان حرف‌ها و احساساتتان اکتفا نکنید. زبان بدن و لمس کردن تاثیری بسیار بیشتر از کلمات خواهند داشت. با دست دادن صمیمانه به دوستان و در آغوش گرفتن عزیزان و نوازش همسرتان دوست داشتن خود را به آن‌ها نشان دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

به همه اطلاعاتی که امروز به دست می‌آورید اعتماد نکنید، چرا که برخی از آن‌ها ممکن است زیاد موثق نباشند و باعث گمراهی شما شوند. اگر کسی در کارهایتان مانعی ایجاد کرد تسلیم نشوید و از خلاقیت خود برای دور زدن این مانع استفاده کرده و اجازه ندهید جلوی شما را بگیرد. چنین تجربیاتی تنها شما را قویتر می‌کنند. سعی کنید کار‌هایی که برایتان لذت بخش هستند و به شما امید و اطمینان می‌دهند را انجام دهید. در مورد دیگران قضاوت نکنید، گذشته هر فردی به خودش مربوط است، آنچه اهمیت دارد درسی است که از اشتباهاتمان می‌گیریم. با دوستان نزدیک خود دیدار کنید و اگر کدورتی بین شما وجود دارد آن را حل کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز کلی کار برای انجام دادن دارید. به طور ناگهانی انگار شما در مرکز دنیا قرار گرفته اید و توانایی‌های ذهنی شما در معرض امتحان قرار گرفته اند. خودتان را برای امتحان آماده کرده اید؟ بهتر است خودتان را جمع و جور کرده و ذهنتان را به کار بیندازید. کافی است خودتان باشید و دنباله روی کورکورانه دیگران نباشید. به شایعات و غیبت‌هایی که می‌شنوید خیلی اهمیت ندهید و حرف‌هایی که از منبعی موثق نشنیده اید را باور نکنید، در غیر این صورت ممکن است به دردسر بیفتید. با داشتن نظم و برنامه ریزی از ابتدای روز حتی اگر برخی مشکلات جزئی به وجود بیایند هم خواهید توانست همه کارهایتان را به موقع انجام دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

به نظر می‌رسد که دیگران علاقه چندانی به شنیدن اهداف و برنامه‌هایی که برای خودتان در نظر گرفته اید ندارند و شاید حتی حرف زدن با آن‌ها به جای این که کمکی به شما بکند باعث از بین رفتن انگیزه تان هم بشود، پس به جای این که چیزی بگویید در خلوت خودتان به آن‌ها فکر کنید. امروز ذهن خودتان را روی لذت‌های کوچک زندگی متمرکز کنید. تفریح و رسیدن به شادی و آرامش تنها در مسافرت به مقصد‌های دوردست و فعالیت‌های گران قیمت و تجملاتی خلاصه نمی‌شود. تمام آن چیزی که به آن نیاز دارید از درون شما نشأت می‌گیرد. از طبیعت لذت ببرید. به ماه و خورشید و ستاره‌ها نگاه کرده و لبخند بزنید. زیبایی در تمام چیز‌های اطراف شما وجود دارد و تنها در چیز‌های گران قیمت خلاصه نمی‌شود.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز به ذهن خلاق خود توجه کنید. اکنون وقت بسیار خوبی برای کاشتن دانه‌هایی است که در نهایت صحت و قدرت رشد خواهند کرد و به ثمر خواهند نشست. شما اکنون توانای رسیدن به ثروت را دارید، اما نمی‌توان راه صد ساله را یک شبه رفت. کلید موفقیت شما این است که آرامش خود را حفظ کرده و به مشکلات کوچکی که سر راهتان سبز می‌شوند عکس العمل شدید نشان ندهید. شما مهمتر از این هستید که وقت و انرژی خودتان را صرف چیز‌های بیهوده بکنید. سعی کنید در کار دیگران دخالت بیجا نکنید و با کنجکاویتان از حد و مرز‌هایی که بین شما و آن‌ها وجود دارد فراتر نروید، این کار تنها فاصله بین شما و آن‌ها را بیشتر خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز به خودتان انگیزه بدهید. تنها چیزی که صبحگاه به شما انرژی کافی برای ترک کردن رختخواب گرم و نرمتان و آغاز یک روز پرهیاهوی دیگر را می‌تواند بدهد انگیزه درونی شماست. تفریح و خوشگذرانی بیش از حد باعث می‌شود انگیزه خود را از دست داده و نسبت به همه چیز بی تفاوت شوید، در هر چیزی حد و اندازه را نگه دارید. تفاوت زیادی بین کمک کردن به دیگران و دادن اجازه سوء استفاده به آن‌ها وجود دارد، این تفاوت را درک کنید. بعد از یک روز کاری طولانی با وقت گذاشتن برای خانواده و عزیزان به خودتان انرژی بدهید. امروز علاقه زیادی به بحث در مورد مسائل عمیق و جدی دارید، ولی حواستان باشد طرفتان را با دقت و احتیاط انتخاب کنید، بحث با نادان بزرگترین اشتباه است.

فـال روزانـه - Daily Omen

با وجود این که ذهنتان اطلاعات را به سرعت هر کس دیگری تحلیل می‌کند، ولی شما توانایی فوق العاده‌ای در نظم و ترتیب دادن به افکارتان و عملی کردن آن‌ها دارید. از این توانایی خود استفاده کنید تا خیلی زود به خواسته هایتان برسید. امروز ذهنی آرام خواهید داشت و روابطتان با دیگران خیلی خوب پیش خواهند رفت و به راحتی خواهید توانست منظور و حرف هایتان را به دیگران انتقال بدهید. شما اطلاعات مهمی برای به اشتراک گذاشتن با اطرافیانتان خواهید داشت. عقاید کاربردی و منطقی و درست شما در فعالیت‌های امروز آن‌ها تأثیر بسیاری می‌توانند داشته باشند. دقت داشته باشید و به همه حرف‌هایی که می‌شنوید اعتماد نکنید مگر این که صحت آن‌ها ثابت شده باشد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز ذهنتان علاقه بسیاری به حل پازل و معما‌های پیچیده دارد، ولی مسئولیت‌های زیادی که در محل کارتان دارید به شما اجازه این کار‌ها را نمی‌دهند. چرا از این علاقه در حل مشکلات کارتان استفاده نمی‌کنید؟ سینه تان را سپر کرده و سرتان را بالا بگیرید و به خودتان ببالید. این که بین شما و دیگران اختلاف نظر وجود دارد به هیچ عنوان دلیل برتری آن‌ها نسبت به شما نمی‌تواند باشد. به خودتان و عقایدتان احترام بگذارید و حرف هایتان را با اعتماد به نفس تمام بزنید، اما برای دفاع از دیدگاه هایتان هم آماده باشید. از حرف زدن با عزیزان و نزدیکانتان لذت ببرید، ولی از حرف زذن درباره موضوعات خسته کننده کاری با آن‌ها خودداری کنید، مطمئن باشید آن‌ها از این بحث هیچ لذتی نخواهند برد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز با خیال راحت می‌توانید تنبلی کنید. تا وقتی که مجبور نشده اید به خودتان تکان ندهید. ولی این را هم به خاطر داشته باشید که نمی‌توانید دیگران را به انجام کاری مجبور بکنید مگر این که خودشان هم بخواهند. طبیعت انعطاف پذیر شما ممکن است به معرض امتحان گذاشته شود و شما مجبور شوید خودتان را با آن‌ها هماهنگ کنید. آیا واقعا کاری را می‌کنید که خودتان دلتان می‌خواهد یا کار‌هایی را انجام می‌دهید که دیگران از شما انتظار دارند؟ دوستانتان شما را تشویق می‌کنند که ایده‌هایی که در سر دارید را عملی کنید، ولی باید مواظب باشید بازخورد مثبتی که از آن‌ها دریافت می‌کنید مانع دیدن مشکلات و موانع احتمالی نشود.کانال تلگرام اتحادخبر

مرتبط:
» فال روزانه ۹۹.۰۴.۱۷ [حدود 2 ساعت قبل]
» فال روزانه ۹۹.۰۴.۱۵ [حدود 2 روز قبل]
» فال روزانه ۹۹.۰۴.۰۸ [حدود 9 روز قبل]
» فال روزانه ۹۹.۰۴.۱۴ [حدود 3 روز قبل]
» فال روزانه ۹۹.۰۴.۱۰ [حدود 7 روز قبل]
» فال روزانه ۹۹.۰۴.۱۱ [حدود 6 روز قبل]

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • جزییات اجباری شدن "ماسک" / عدم دسترسی ایران به واکسن کرونا تا یک‌سال آینده
 • صعود باشگاه کوهنوردی سهند برازجان به قلل استان خراسان رضوی وشمالی/تصاویر
 • ظرفیت ورزش حرفه‌ای بانوان بوشهر پنهان زیر سایه تنگناها
 • حالت‌تهوع در ماشین؛ راه‌های کنترل و مقابله
 • خرید اینترنتی گل و گیاه؛ بهترین انتخاب آنلاین برای شما
 • پیشنهاد‌هایی برای خرید اسپیکر بلوتوث
 • طرز تهیه زرشک‌پلو با مرغ؛ پای ثابت مهمانی‌ها
 • ظریف: هیچ گاه مسائل داخلی را به خارج نبرده‌ام/ توهین‌ها را به جان می‌خرم
 • شناور باری در بندر محمدعامری تنگستان دچار حریق شد
 • یک مقام بهداشتی دیلم:طرح تحول نظام سلامت سند افتخار خدمات رسانی است
 • ۳۴۴ بیمار در بخش های کرونایی استان بوشهر بستری هستند/ افزایش امار جان باختگان به ۱۱۹ مورد
 • پروژه پالایشگاه نفتی بهساخت فرازجنوب فرصتی ایده آل برای اشتغال نیروهای بومی است+ تصاویر
 • پیش‌بینی بسته‌بندی بیش از هزار تن لیموترش در میناب
 • انهدام باند کلاهبرداران میلیاردی فروش گردو اینترنتی در دشتستان
 • شروع سنجش نوآموزان بدو ورود به دبستان و پیس دبستانی از 22 تیر
 • دکتر خلیلی رییس پزشکی قانونی شهرستان دشتستان، پزشک مدافع سلامت آسماني شد
 • وضعیت کشور سوئیس در مقابله با ویروس کرونا/ به شدت کمال گرا هستم/ چالش های پیشگیری از سرطان در اینستاگرام
 • یک بوشهری به سمت مشاور حقوقی رئیس شوراهای مذهبی کشور منصوب شد+تصویر حکم
 • حکم مسئول دفتر ارتباط مردمی نماینده دشتستان در مجلس صادر شد
 • تمدید اعتبار دفترچه تامین اجتماعی را غیرحضوری انجام دهید +جزییات
 • از شکار شکارچیان در بیابان های منطقه جلوگیری میکنم/ برای پرندگان و حیوانات آبخوری می سازم/تصاویر
 • اختلافات ارضی مردم با منابع طبیعی تعیین تکلیف شود/شناسنامه دار کردن اراضی کشاورزی دشتستان/عکس
 • مشمولان سهام عدالت برای دیدن سبد سهام‌شان چکار کنند؟
 • ۱۴ جانباخته حادثه آتش سوزی کلینیک سینا تحویل خانواده‌ها شدند
 • ۲۸۳ بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند/ افزایش آمار جان‌باختگان به ۹۵ مورد
 • انتصاب مدیر کل مستمری‌ها و مدیرکل نام نویسی و حسابهای انفرادی سازمان تأمین اجتماعی
 • بازدید استاندار بوشهر از روند اجرای پروژه راه آهن بوشهر+ تصاویر
 • نوشیدنی‌هایی برای بهبود تاب‌آوری جسمی و روانی در بحران کرونا
 • ۹۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه راه آهن بوشهر - شیراز مصوب شده است
 • گزارش فیلم‌های پایان هفته سیما