امروز: دوشنبه 23 تير 1399
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 08 خرداد 1399 - 15:06

اتحاد خبر:رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: از ۴۷ مورد مثبت جدید،۱۵ مورد در بوشهر، ۸ مورد در دشتستان، ۱۱ مورد در گناوه، ۵ مورد در تنگستان، ۵ مورد در جم، ۲ مورد در دیلم و یک مورد در کنگان شناسایی‌شده‌اند. دکتر کشمیری افزود: ۱۵ مورد جدید شهرستان بوشهر، ۱۰ آقا در رده سنی ۲۳ تا ۶۲ سال و چهار خانم در رده سنی ۳۷ تا ۸۴ سال و یک کودک...

جزئیات ابتلای 47 مورد جدید به کرونا در استان بوشهر

اتحاد خبر:دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر از بهبودی قطعی ۳۸۳ مورد مبتلا به کرونا در استان بوشهر خبر داد و گفت: ۴۷ نفر به لیست مبتلایان ویروس کرونا در بوشهر افزوده شد.

دکتر سعید کشمیری در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار وبدا در بوشهر اظهار داشت: تعداد مبتلایان به کرونا در استان بوشهر تا روز پنج‌شنبه ۸ خردادماه ۹۴۷ نفر شامل ۵۶۶ مرد و ۳۸۱ زن است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: از ۴۷ مورد مثبت جدید،۱۵ مورد در بوشهر، ۸ مورد در دشتستان، ۱۱ مورد در گناوه، ۵ مورد در تنگستان، ۵ مورد در جم، ۲ مورد در دیلم و یک مورد در کنگان شناسایی‌شده‌اند.
 دکتر کشمیری افزود: ۱۵ مورد جدید شهرستان بوشهر، ۱۰ آقا در رده سنی ۲۳ تا ۶۲ سال و چهار خانم در رده سنی ۳۷ تا ۸۴ سال و یک کودک ۸ ساله هستند که از این تعداد ۱۲ نفر آن‌ها به صورت سرپایی در مرکز بیماریابی شهرستان شناسایی و در منزل تحت مراقبت قرار دارند، یک از آن‌ها نیز از بیمارستان ترخیص و دو نفر نیز در حال سپری کردن دوره درمانی خود در بیمارستان هستند.
وی تصریح کرد: ۸ مورد جدید شهرستان دشتستان، سه آقا در رده سنی ۳۲ تا ۵۷ سال و پنج خانم در رده سنی ۱۵ تا ۵۷ سال هستند که به صورت سرپایی در مرکز بیماریابی شهرستان شناسایی و در منزل تحت مراقبت قرار دارند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: ۱۱ مورد جدید شهرستان گناوه، دو آقای ۳۱ و ۳۴ ساله و ۹ خانم در رده سنی ۲۶ تا ۷۱ ساله هستند که به صورت سرپایی در مرکز بیماریابی شهرستان شناسایی و در منزل تحت مراقبت قرار دارند.
دکتر کشمیری بیان کرد: ۵ مورد جدید شهرستان تنگستان، چهار آقا در رده سنی ۲۶ تا ۴۱ سال و یک کودک یک‌ساله هستند که سه نفر از آن‌ها سرپایی در مرکز بیماریابی شهرستان شناسایی و در منزل تحت مراقبت هستند، یک نفر سرپایی در مرکز بیماریابی شهرستان شناسایی و در منزل تحت مراقبت هستند و یک نفر نیز بعد از گذراندن دوره درمان خود از بیمارستان ترخیص و در منزل تحت مراقبت است.
وی تصریح کرد: ۵ مورد جدید شهرستان جم، دو آقای ۳۴ و ۱۸ ساله، یک خانم ۳۰ ساله و دو کودک ۵٫۵ ساله و ۸ ماهه هستند که به صورت سرپایی در مرکز بیماریابی شهرستان شناسایی و در منزل تحت مراقبت قرار دارند.
دکتر کشمیری گفت: موارد جدید شهرستان دیلم دو خانم ۴۸ و ۲۳ ساله هستند و مورد جدید شهرستان کنگان نیز کودک ۹ ساله است که همه آن‌ها سابقه تماس با مورد مثبت را داشته‌اند و در مراکز بیماریابی شهرستان محل سکونتشان شناسایی و در منزل تحت مراقبت قرار دارند.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از مجموع مبتلایان به کرونا در بیمارستان‌های استان (۹۴۷ نفر) تاکنون ۳۸۳ نفر از آنان بهبودیافته و ۵۲۱ نفر نیز در منزل تحت مراقبت هستند و ۳۰ نفر دیگر نیز در حال سپری کردن دوره درمانی خود در بیمارستان هستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بابیان اینکه استفاده از ماسک در محیط بیرون از منزل به ویژه در محیط‌های شلوغ ضروری است خاطرنشان کرد: متأسفانه عده‌ای از مردم نسبت به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی سهل‌انگاری می‌کنند که این موضوع روزهای سختی را برای ما رقم خواهد زد.


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • شهردار تنگ ارم استعفا داد
 • بازدید سرزده فرماندار از ادارات شهرستان دشتستان / تصاویر
 • 319 بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند/ افزایش آمار جان‌باختگان به 152 مورد
 • برای احیای ورزش باید از مدارس شروع کرد/زاهدی فرد داور مقتدری است
 • از بستری شدن ۸ نفر از کادر درمان هرمزگان تا افزایش ۳۵ درصدی فوتی ها بر اثر کرونا
 • قیمت اوراق مسکن باز هم افزایش یافت
 • تعطیلی و محدودیت های آرامستان هنوز پا بر جا می باشد/تجهیزات و فضاهای آرامستان به صورت روزانه ضدعفونی می گردد
 • کروناهراسی و عادی‌انگاری کرونا هر دو خطرناک است
 • هنر مسگری در بازار سنتی یزد
 • توقف ضبط برنامه «عصر جدید» تا اطلاع ثانوی
 • مناطق حفاظت‌شده استان بوشهر وضعیت حساسی برای آتش‌سوزی دارد
 • طرح مجلس برای بازگرداندن دوباره «کوپن»
 • امروز آخرین مهلت ثبت خود اظهاری داوطلبان کرونایی آزمون دکتری
 • تفاوت میان حجاب و عفاف چیست؟/ انواع حجاب در آیات قرآن
 • تصاویری از دماوند که ثبت آن ۱۰ سال زمان برد