امروز: چهارشنبه 14 خرداد 1399
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 30 ارديبهشت 1399 - 08:26
اتحادخبر: ماه مبارک رمضان ماه دستگیری خداوند از بنده خود بوده که تا قبل از آن در تاریکی و خاموشی غرق شده است. رمضان فرصتی است برای بندگان که تا بی‌نهایت نور رفته و لطف و مهربانی پروردگار را تجربه کنند.
دعای روز بیست و پنجم ماه رمضان

اتحادخبر: ماه مبارک رمضان ماه دستگیری خداوند از بنده خود بوده که تا قبل از آن در تاریکی و خاموشی غرق شده است. رمضان فرصتی است برای بندگان که تا بی‌نهایت نور رفته و لطف و مهربانی پروردگار را تجربه کنند.

 

دعای روز بیست و پنجم ماه مبارک رمضان

 

«اللهمّ اجْعَلْنی فیهِ محبّاً لأوْلیائِکَ ومُعادیاً لأعْدائِکَ مُسْتَنّاً بِسُنّةِ خاتَمِ انْبیائِکَ یا عاصِمَ قُلوبِ النّبییّن».

ای خدا مرا در این روز محب دوستانت و عدو دشمنانت قرار ده و در راه و روش به طریقه و سنت خاتم پیامبرانت بدار ای عصمت‌بخش دل‌های پیغمبران.

 

«نماز شب» بیست و پنجم رمضان

 

هشت رکعت است و در هر رکعت یک حمد و ۱۰ مرتبه توحید خوانده شود.

 

دعای شب بیست و پنجم

 

یا جاعِلَ اللَّیلِ لِباساً وَالنَّهارِ مَعاشاً وَالاْرْضِ مِهاداً وَالْجِبالِ اَوْتاداً یا اَللّهُ یا قاهِرُ یا اَللّهُ یا جَبّارُ یا اَللّهُ یا سَمیعُ یا اَللّهُ یا قَریبُ یا اَللّهُ یا مُجیبُ یا اَللّهُ یا اَللّهُ یا اَللّهُ لَک الاْسْماَّءُ الْحُسْنی وَالاْمْثالُ الْعُلْیا وَالْکبْرِیاءُ وَالاْلاَّءُ اَسْئَلُک اَنْ تُصَلِّیَ عَلی مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ وَاَنْ تَجْعَلَ اسْمی فی هذِهِ اللَّیلَةِ فِی السُّعَداَّءِ وَرُوحی مَعَ الشُّهَداَّءِ وَاِحْسانی فی عِلِّیینَ وَاِسائَتی مَغْفُورَةً وَاَنْ تَهَبَ لی یقیناً تُباشِرُ بِهِ قَلْبی وَایماناً یذْهِبُ الشَّک عَنّی وَرِضیً بِما قَسَمْتَ لی وَ اتِنا فِی الدُّنْیا حَسَنَةً وَفِی الاْخِرَةِ حَسَنَةً وَقِنا عَذابَ النّارِ الْحَریقِ وَارْزُقْنی فیها ذِکرَک وَشُکرَک وَالرَّغْبَةَ اِلَیک وَالاْنابَةَ وَالتَّوْبَةَ والتَّوْفیقَ لِما وَفَّقْتَ لَهُ مَحَمَّداً وَ الَ مُحَمَّدٍ عَلَیهِمُ السَّلامُ.

 

ای که شب را پوشش قراردادی و روز را وسیله درآوردن روزی وزمین را گهواره و کوه‌ها را چون میخ قراردادی ای خدا ای چیره ای با جبروت ای خدا ای شنوا ای خدا ای نزدیک ای خدا ای پاسخ ‌ده ای خدا... از آن تو است نام‌های نیک و نمونه های والا و بزرگی و نعمت‌ها از تو خواهم که درود فرستی بر محمد و آل محمد و قرار دهی نامم را در این شب در زمره سعادت‌مندان و روحم را با شهیدان و احسان و نیکیم را در بلندترین درجات و گناهم را آمرزیده و یقینی به من بدهی که همیشه ملازم دل من باشد و ایمانی به من عطا کنی که شک و تردید را از من دور سازد و خوشنودم سازی بدانچه نصیبم کرده‌ای وبدهی به من در دنیا نیکی و در آخرت نیکی و نگاهم داری از آتش سوزان دوزخ و روزی‌ام کنی در این شب ذکر خود و سپاس‌گزاریت را و شوق و رغبت و بازگشت و توبه به درگاهت و موفقم دار بدانچه موفق داشتی بدان محمد و آل محمد علیهم السلام را.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • قبیله گرایی سیاسی و قومیتی را قبول ندارم/ سعی می کنم در برابر نقدها زودرنج‌ نباشم/ از اولین شماره های اتحاد جنوب مخاطب این نشریه هستم
 • تشییع و خاکسپاری خالق شعرهای دشتسونی در برازجان/تصاویر اختصاصی
 • آینه ی اقلیم دشتسون درگذشت
 • سالشمار زندگی استاد فرج الله کمالی؛ آینه ی شعر دشتسون
 • دیدار منتخب دشتستان در مجلس یازدهم با مدیر مسئول و تحریریه اتحاد جنوب و اتحاد خبر/ تصاویر
 • جزئیات ابتلای 16 مورد جدید به کرونا در استان بوشهر+نقشه
 • تشییع و خاکسپاری خالق شعرهای دشتسونی در برازجان/تصاویر (2)
 • جزئیات ابتلای ۲۳ مورد جدید به کرونا در استان بوشهر / یک نفر به فوت شدگان اضافه شد / فوت خانم ۷۱ ساله دیلمی
 • جزئیات ابتلای 77 مورد جدید به کرونا در استان بوشهر /کرونا در شهرستان بوشهر ترمز برید
 • توضیحات روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان بوشهر پیرامون رویداد بیمارستان سلمان فارسی
 • چالش‌ها و فرصت‌های روابط عمومی
 • جزئیات 4 مبتلای جدید به کرونا در استان بوشهر/ وضعیت دشتستان همچنان فوق قرمز
 • سیر تا پیاز این روزهای بورس
 • جزئیات ابتلای 79مورد جدید به کرونا در استان بوشهر /رکورد بی سابقه ابتلا به کرونا در استان بوشهر
 • جزئیات ۱۹ مبتلای جدید به کرونا در استان بوشهر