امروز: پنجشنبه 15 خرداد 1399
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 29 ارديبهشت 1399 - 10:16
اتحادخبر: همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

اتحادخبر: فال روزانه 1399.02.29

 

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

 

دوست عزیزی که ۲۹ اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال زندگیتان با شکوه و تجمل بسیاری همراه خواهد بود و اکنون زمان خوبی است برای این که از خودتان بپرسید آیا آمادگی لازم برای این وفور نعمتی که در زندگیتان دارد به وجود می‌آید را دارید؟ اگر بتوانید این وضعیت جدید خودتان را بپذیرید نگرشتان نسبت به دنیای اطرافتان تغییر خواهد کرد و این تغییرات به شما قدرتی ویژه برای رسیدن به اهداف حرفه‌ای و خواسته‌های شخصیتان خواهند بخشید که آثار آن را به احتمال زیاد تا اواخر تابستان امسال خواهید دید. تا آن زمان خواهید فهمید که واقعا لیاقت آنچه به دست آورده اید را دارید و تا آبان ماه دید دقیق تری نسبت به آینده خود پیدا خواهید کرد. در این میان مسائل عاطفی شما شاید برای مدتی نادیده گرفته شوند، ولی تا قبل از زمستان باید سعی کنید سر و سامانی به وضعیتتان بدهید و پیش از آن که دیر شود زمان بیشتری برای کسی که دوست دارید صرف کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز هیچ لزومی ندارد که برای وظایفی که دارید بیش از حد نیاز انرژی صرف کنید در غیر این صورت در میانه راه خسته و درمانده خواهید شد. در واقع در حال حاضر این کار سخت نیست که شما را به نتیجه خواهد رساند، بلکه باید با ذکاوت و ظرافت عمل کنید، امروز خلاقیت شما بیش از سخت کوشیتان اهمیت دارد. برای مدتی جاه طلبی ها و زیاده خواهی هایتان را کنار بگذارید و اجازه دهید احساستان شما را هدایت کند و به جای این که در مقابل احساسات خود مقاومت کنید همراه با جریان آنها پیش بروید. امروز روز خوبی برای نوشتن نامه ها و پیام های عاشقانه است، زیرا خلاقیت شما در اوج قرار دارد و با جمله های زیبایتان دل طرف مقابل را به راحتی به دست خواهید آورد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز هر اتفاقی که می افتد انگار می خواهد این نکته را به شما یادآوری کند که چه مسیر طولانی و پر فراز و نشیبی را باید طی کنید تا به اهداف و خواسته هایتان برسید و این موضوع باعث ناراحتی و بهم ریختن اعصاب شما شده است. در این میان بی مسئولیتی و بی تفاوتی همکارانتان نیز اوضاع را برای شما بدتر کرده است. شما خیلی راحت می توانید خودتان را از آنها دور نگه داشته و بی آن که درگیر مسائل آنها شوید سرتان به کار خودتان باشد. به آینده خوش بین باشید و یادتان باشد که برای رسیدن به یک هدف هزاران راه وجود دارد و شما مجبور نیستید سخت ترین راه را در پیش بگیرید، نگاهی دوباره به نقشه تان انداخته و در صورت لزوم تغییر مسیر بدهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز خواسته های ضد و نقیضی دارید و نمی توانید آنها را به طور مناسبی بیان کنید و درک کردن این حالتان شاید برای دیگران دشوار باشد. شما معمولا خیلی راحت می توانید احساسات ناسازگار خود را مدیریت کنید، ولی اگر تلاش کنید احساسات خود را از دیگران مخفی کنید ارتباط برقرار کردن با آنها برایتان سخت و گیج کننده خواهد شد. لزومی ندارد پنهان کاری کنید و با صداقت و بیان احساس واقعیتان این کشمکش درونیتان حیلی زود برطرف خواهد شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز و در شرایط کیهانی موجود در خانه ماندن ایده ای فوق العاده به نظر می رسد ولی هنوز آخر هفته فرا نرسیده است. اگر نمی توانید امروز را مرخصی بگیرید سعی کنید محل کارتان را برای خود تبدیل به جای راحت تری کنید. مثلا می توانید لباس های راحت تری بپوشید، یا ناهارتان را از خانه با خودتان ببرید یا وسایلی را در اطرافتان قرار دهید که به شما حس آرامش و در خانه بود می دهند. این کار حتی اگر به خوبی در خانه ماندن نباشد هم به شما احساس امنیت عاطفی و اعتماد به نفس کافی برای ریسک کردن در راه رسیدن به اهدافتان را خواهد بخشید. پس از پایان ساعت کارتان خیلی زود به خانه و کنار عشقتان بروید و شب خوبی را با هم در منزل بگذرانید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز یک عالمه داستان برای تعریف کردن دارید و برای گوش کردن به قصه هایی که دیگران می خواهند بگویند هم مشتاق هستید. در واقع شرایط کیهانی موجود چانه تان را حسابی گرم کرده و دلتان می خواهد با یکی از دوستان پرحرف خودتان یک گوشه دنج نشسته و هرچقدر دوست دارید با هم صحبت کنید. حتی اگر در طول روز این فرصت برایتان فراهم نشد می توانید دوستتان را به خانه تان دعوت کرده و یا به دیدن او بروید و تا دیروقت با هم حرف بزنید. در حال حاضر برای رسیدن به موفقیت باید به صورت گروهی فعالیت کنید و تنهایی پیش رفتن به نفع خودتان و اطرافیانتان نخواهد بود. اگر ببرید همه با هم برنده شده اید و اگر ببازید هم در باختتان با هم شریک هستید.

فـال روزانـه - Daily Omen

کمی برای خودتان پول خرج کرده و به ظاهرتان رسیدگی کنید، زیرا نشان دادن بهترین حالت ظاهریتان شما را قادر خواهد کرد پیشرفت های بزرگی در زندگیتان کنید. خریدن چیزی که باعث می شود شما جذاب به نظر برسید شاید به نظرتان کاری سطحی و پرداختن به مادیات بی ارزش دنیوی بیاید، ولی در واقع این کار گذشته از این که روی نظری که دیگران نسبت به شما دارند تأثیر می گذارد باعث می شود اعتماد به نفستان بالا برود و بتوانید عملکردی بسیار بهتر از خودتان نشان دهید. البته که توانایی ها و استعدادهایتان از ظاهر شما اهمیت بیشتری دارند، ولی اهمیت ظاهرتان را نیز به هیچ عنوان نادیده نگیرید. این کار حتی رابطه عاطفی شما را نیز تحت تأثیر قرار خواهد داد.

فـال روزانـه - Daily Omen

توانایی ذاتی شما در آرام کردن دیگران وقتی برای گوش کردن به حرف ها و درک نگرانی هایشان وقت بگذارید به حداکثر میزان ممکن خواهد رسید و بهترین نتیجه ها را خواهید گرفت. خوشبختانه امروز روزی خیلی خوب برای روابط عاشقانه شما خواهد بود و حساسیت شما نسبت به کسانی که دوست دارید را بیشتر کرده و اهمیت زیادی برای آنها قائل خواهید شد. البته باید مواظب باشید که در این زمینه زیاده روی نکنید و آنقدر در طرف مقابلتان غرق نشوید که خودتان و نیازهایتان را به طور کامل فراموش کنید. احساسی که به او دارید را با احترامی که برای خودتان قائل هستید به تعادل برسانید تا بعدا به مرحله ای نرسید که کارهای از روی عشق شما در نظر طرف مقابلتان تبدیل به وظیفه تان شود.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز اگر احساس کنید کسی دارد اطلاعاتی را از شما مخفی نگه می دارد نسبت به او حساسیتی غیر ضروری پیدا خواهید کرد و اعتمادتان از او سلب خواهد شد. بعضی ها نسبت به شما اطمینان و ایمان کامل داشته و حاضرند بزرگ ترین رازهایشان را هم با شما در میان بگذارند، ولی بعضی ها هم ممکن است دوست نداشته باشد همه چیز را به شما بگویند و کاری هم در این مورد از دستتان بر نمی آید و دلیلی هم ندارد که بخاطر این مسئله بخواهید نسبت به آنها بی اعتماد شوید. شما یک گزینه دیگر هم دارید، آن هم این است که تنها به کسانی وفادار باشید که هر چیزی که ارتباطی به شما پیدا می کند را با شما در میان می گذارند و برای شما و احساستان ارزش قائلند.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما معمولا از این که با دوستانتان وقت گذرانده و به درد دل آنها گوش کنید و رویاهایشان را شنیده و مورد تشویق قرار دهید خیلی هم راضی و خوشحال هستید، ولی امروز تعداد کسانی که به توجه شما نیاز دارند آنقدر زیاد شده است که نمی گذارند به کارها و وظایف اصلی خودتان برسید. شاید خیلی از این حرف هایی که می شنوید پایه و اساسی نداشته باشند، ولی این وظیفه شما نیست که رویاهای دیگران را در هم بشکنید. اگر برای آنها وقتی ندارید خیلی صادقانه ولی مودبانه این موضوع را به آنها بگویید، اگر هم به حرفشان گوش می کنید سعی کنید با ملایمت توجه آنها را به واقعیت هایی جلب کنید که به نفعشان هستند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز همکاری کردن با دیگران در یک پروژه، اگر آنها نتوانند طبق استانداردهای بالای شما پیش بروند و به اندازه کافی تلاش نکنند، برای شما کار آسانی نخواهد بود. آنچه اوضاع را پیچیده تر می کند این است که به نظر می رسد آنها در حال حاضر خیلی حساس شده اند و مدام به تایید شما نیاز دارند در حالی که شما حال و حوصله چندانی برای این کارها ندارید. سعی کنید در نهایت ادب و احترام با اطرافیانتان برخورد کنید تا بتوانید بدون ایجاد مشکلی خاص از این روز جان سالم به در ببرید. اگر با مهربانی و صبوری با دیگران رفتار کنید احترام و تایید آنها را به دست خواهید آورد. در پایان روز با کمی پیاده روی یا مدیتیشن خودتان را آرام کرده و سعی کنید زود به خواب بروید تا برای یک روز پر کار دیگر آماده شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

این روزها در حال و هوای خیال پردازانه ای به سر می برید و بیشتر درگیر افکار و ایده هایتان در مورد آینده هستید تا به واقعیت های زمان حاضر اهمیتی بدهید. شرایط کیهانی موجود شما را تشویق می کند تا ایده هایتان را با افراد متفکر دیگری که در اطرافتان هستند در میان گذاشته و افکارتان را در مورد این که چطور می توان دنیای بهتری ساخت با آنها به اشتراک بگذارید. متاسفانه رویاهایی که در سر دارید با نیازهایتان در زندگی واقعی هماهنگی چندانی ندارند، با این حال شما را قادر خواهند ساخت به قدرت تخیلتان و این که تا چه حد می تواند تأثیر گذار باشد پی ببرید.این قدر سعی نکنید ادای آدم های بی تفاوت را در بیاورید و نسبت به کسی که دوستتان دارد با ملایمت بیشتری رفتار کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز نگرانی بیش از حد شما در مورد این که دیگران چه واکنشی به شما نشان خواهند داد ممکن است مانع به زبان آوردن چیزی شود که در سرتان می گذرد. ولی شما نباید از این که تکانی به اطرافیان خود داده یا احساسات واقعیتان را بیان کرده و در مورد رفتار محتاطانه شان به آنها اخطار دهید بترسید. این رفتار شما می تواند آغازگر بحثی عمیق و جدی درباره مسائل و مشکلاتی باشد که بین شما وجود دارند و نقطه آغازی برای حل آنها باشد. اولین قدم در واقع سخت ترین قدمی است که باید بردارید، ولی اگر از اعماق قلبتان سخن بگویید به هیچ عنوان پشیمان نخواهید شد و کمک بسیاری به پیش بردن و بهبود روابط خود خواهید کرد.کانال تلگرام اتحادخبر

مرتبط:
» فال روزانه ۰۱/ ۰۳/ ۱۳۹۹ [حدود 14 روز قبل]
» فال روزانه ۰۳/ ۰۳/ ۱۳۹۹ [حدود 12 روز قبل]
» فـال روزانـه 1399/02/31 [حدود 15 روز قبل]
» فـال روزانـه 1399/03/12 [حدود 3 روز قبل]
» فـال روزانـه 1399/03/11 [حدود 4 روز قبل]
» فال روزانه ۰۷/ ۰۳/ ۱۳۹۹ [حدود 8 روز قبل]

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • جزییات 134 مبتلای جدید به کرونا در استان بوشهر/ سه نفر به فوتی ها اضافه شد/ استان بوشهر در وضعیت هشدار
 • ۱۰ دستگاه خودرو به ماشین های انتظامی دشتستان افزوده شد/تصاویر
 • افزایش آمار مبتلایان در تنگستان و شهر اهرم نگران کننده است / ضرورت اجرای محدودیت های جدید
 • فـال روزانـه 1399/03/13
 • پیام شهردار برازجان به مناسبت ۱۴ خرداد سالروز ارتحال امام خمینی (ره)
 • کمک 35 میلیارد تومانی مردم بوشهر به نیازمندان / بوشهر، رتبه اول کشور در جذب حامی طرح اکرام
 • باید محدودیت ها در بندرعباس بیشتر شود/آزمون های دانشگاهی هرمزگان باید غیرحضوری باشد
 • ۵ بازیکن بارسلونا به کرونا مبتلا شده بودند
 • اینفوگرافیک / آمار کرونا در جهان تا ۱۳ خرداد
 • توزیع 1622 بسته معیشتی در میان نیازمندان / پرداخت 185 میلیون تومان وام از ابتدای سال جاری
 • هواپیمایی امارات ۱۲ کشور جدید را به لیست پروازی خود افزود
 • کمبود امکانات خاموش کردن آتش در ارتفاعات مشکل کشوری است
 • طرز تهیه ترشی گوجه‌سبز؛ طعمی جدید و جذاب
 • گرهگشای مشکلات ما آموزش و پرورش است
 • توصیه سازمان بهداشت‌جهانی به استفاده نکردن از تست­‌های تشخیص سریع مبتنی بر آنتی­‌بادی
 • قبیله گرایی سیاسی و قومیتی را قبول ندارم/ سعی می کنم در برابر نقدها زودرنج‌ نباشم/ از اولین شماره های اتحاد جنوب مخاطب این نشریه هستم
 • تشییع و خاکسپاری خالق شعرهای دشتسونی در برازجان/تصاویر اختصاصی
 • آینه ی اقلیم دشتسون درگذشت
 • سالشمار زندگی استاد فرج الله کمالی؛ آینه ی شعر دشتسون
 • دیدار منتخب دشتستان در مجلس یازدهم با مدیر مسئول و تحریریه اتحاد جنوب و اتحاد خبر/ تصاویر
 • جزئیات ابتلای 16 مورد جدید به کرونا در استان بوشهر+نقشه
 • تشییع و خاکسپاری خالق شعرهای دشتسونی در برازجان/تصاویر (2)
 • جزئیات ابتلای 77 مورد جدید به کرونا در استان بوشهر /کرونا در شهرستان بوشهر ترمز برید
 • جزئیات ابتلای ۲۳ مورد جدید به کرونا در استان بوشهر / یک نفر به فوت شدگان اضافه شد / فوت خانم ۷۱ ساله دیلمی
 • توضیحات روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان بوشهر پیرامون رویداد بیمارستان سلمان فارسی
 • چالش‌ها و فرصت‌های روابط عمومی
 • جزئیات 4 مبتلای جدید به کرونا در استان بوشهر/ وضعیت دشتستان همچنان فوق قرمز
 • جزئیات ابتلای 79مورد جدید به کرونا در استان بوشهر /رکورد بی سابقه ابتلا به کرونا در استان بوشهر
 • سیر تا پیاز این روزهای بورس
 • جزئیات ۱۹ مبتلای جدید به کرونا در استان بوشهر