امروز: چهارشنبه 14 خرداد 1399
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 27 ارديبهشت 1399 - 19:34

اتحاد خبر: نماینده مردم دشتستان در دهمین دوره مجلس روز شنبه از سه پروژه در حال ساخت درمان دشتستان بازدید کرد. نماینده مردم دشتستان در مجلس در بازدید از چگونگی روند احداث پلی کلینیک تامین اجتماعی با اشاره به نیاز شهر برازجان به درمانگاه جدی، بیان کرد: از بدو ورودم به مجلس به این فکر افتادم که وجود درمانگاهی مجهز برای برازجان جزو ضروریات است تا مردم....

اتحاد خبر - مهشید شهنه مطلق: نماینده مردم دشتستان در دهمین دوره مجلس روز شنبه از سه پروژه در حال ساخت درمان دشتستان بازدید کرد.

به گزارش اتحاد خبر، نماینده مردم دشتستان در مجلس در بازدید از چگونگی روند احداث پلی کلینیک تامین اجتماعی با اشاره به نیاز شهر برازجان به درمانگاه جدی، بیان کرد: از بدو ورودم به مجلس به این فکر افتادم که وجود درمانگاهی مجهز برای برازجان جزو ضروریات است تا مردم این شهرستان بتوانند از خدمات با کیفیت درمان تامین اجتماعی برخوردار باشند.

محمد باقر سعادت با بیان اینکه پیشرفت پروژه کاملا رضایت بخش است، افزود: امیدواریم که مردم مریض نشوند و نیاز به مراکز درمانی پیدا نکنند اما درصورت نیاز بتوانند از این کلینیک استفاده کنند تا نیاز مراجعه به سایر شهرستان های دیگر نداشته باشند.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر گفت: این پروژه با زیربنای چهار هزار و ۲۰۰ مترمربع، ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و در سه طبقه در حال ساخت است. تلاش خواهیم کرد هفته دولت سال ۹۹ این پروژه به بهره برداری برسد.
زهرا نویدی فرد  افزود: با بهره برداری از پلی کلینیک تامین اجتماعی برازجان پاره ای از مشکلات پیش روی ارائه خدمات شایسته به جامعه بیمه شدگان تامین اجتماعی برداشته خواهد شد.

نویدی فرد  در ادامه با اشاره به تبدیل پلی کلینیک تامین اجتماعی برازجان از شبانه به روزانه، گفت: در حال پیگیری هستیم که همزمان با بهره برداری، این پلی کلینیک‌ را از روزانه به شبانه روزی تبدیل کنیم و گامی در جهت برطرف کردن دغدغه مردم برداریم.

 


اضافه شدن ۶۴ تخت به بیمارستان مهر برازجان
محمد باقر سعادت در بازدید از بیمارستان مهر برازجان، بیان کرد: از دکتر سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی جهت توسعه بیمارستان مهر، قول مساعد را برای اضافه شدن ۶۴ تخت گرفته ایم ان شاالله باید در دستور کار سال ۹۹ قرار بگیرد و پیگیری شود.

سعادت با بیان اینکه لکه گذاری و جایگزینی این پروژه انجام شده است، تصریح کرد: این بیمارستان جنرال درمانی با مساحت حدود ۱۲ هزار متر مربع و ۶۴ تخت، سال ۹۹ در هفته دولت کلنگ زنی آن آغاز می شود.

پیشرفت فیزیکی بیمارستان ۱۷ شهریور رضایت بخش نیست
نماینده مردم دشتستان در دهمین دوره مجلس در بازدید از بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان با اشاره به اینکه در سال ۹۵ در یکی از بخش های بیمارستان آتش سوزی اتفاق افتاد، اظهار کرد: تلاش های بسیاری از همه مسئولان صورت گرفت و مجوز تخریب بیمارستانی که عمرش بیش از ۵۰ سال بود داده شد.

سعادت ادامه داد: همچنین وزیر بهداشت و درمان در این بیمارستان حضور یافت و اقداماتی برای بازسازی و نوسازی این بیمارستان صادر شد و در سال ۹۶ دکتر حریرچی قائم مقام وزیر بهداشت و درمان را برای کلنگ زنی دعوت کردیم.

وی با اشاره به تامین اعتبار این پروژه افزود: با مراجعه به دکتر نوبخت از محل ماده ۱۰ و ۱۲ حدود هشت میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار تخصیص دادند و پروژه با این میزان اعتبار شروع به کار کرد‌.

نماینده مردم دشتستان در دهمین دوره مجلس با بیان اینکه میزان اعتباری از طریق بهداشت و درمان و وزارت خانه به پروژه تزریق شد، تصریح کرد: در سفر دولت حدود ۴۰ میلیارد تومان اعتبار مصوب شد که ۱۵ میلیارد تومان برای سال ۹۸ و ۲۵ میلیارد تومان هم برای سال ۹۹ مصوب شد.

سعادت با اشاره به اینکه پیشرفت پروژه از نظر دانشگاه علوم پزشکی و من قابل قبول و رضایت بخش نیست، افزود: امیدواریم از امروز به بعد باتوجه به نیاز مشهود به بیمارستان، پیمانکار پروژه از امروز به بعد هیچ توجیهی برای توقف کار نداشته باشد.

مردم در انتظار بهره برداری بیمارستان ۱۷ شهریور
فرماندار دشتستان نیز در حاشیه این بازدید باتوجه به ظرفیت و پتانسیل این شهرستان، اظهار کرد: فاز اول پروژه ۵۱ درصد پیشرفت فیزیکی داشته اما باتوجه به نیاز و ضرورت دشتستان به تقویت زیرساخت های حوزه درمان، در راستای تکمیل این پروژه تلاش شود تا با سرعت عمل بیشتری در اختیار مردم قرار گیرد.

وی افزود: این بیمارستان دارای ۲۴۱ تخت خواب است و از پروژه های بسیار خوب در حوزه درمان دشتستان به نظر می آید. همچنین مردم چشم انتظار بهره برداری از بیمارستان ۱۷ شهریور هستند.

 

 

 

 

 

 


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1399/02/28 - 10:37
0
0
پلی کلینیک تامین اجتماعی کدوم خیابونه؟
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • قبیله گرایی سیاسی و قومیتی را قبول ندارم/ سعی می کنم در برابر نقدها زودرنج‌ نباشم/ از اولین شماره های اتحاد جنوب مخاطب این نشریه هستم
 • تشییع و خاکسپاری خالق شعرهای دشتسونی در برازجان/تصاویر اختصاصی
 • آینه ی اقلیم دشتسون درگذشت
 • سالشمار زندگی استاد فرج الله کمالی؛ آینه ی شعر دشتسون
 • دیدار منتخب دشتستان در مجلس یازدهم با مدیر مسئول و تحریریه اتحاد جنوب و اتحاد خبر/ تصاویر
 • جزئیات ابتلای 16 مورد جدید به کرونا در استان بوشهر+نقشه
 • تشییع و خاکسپاری خالق شعرهای دشتسونی در برازجان/تصاویر (2)
 • جزئیات ابتلای ۲۳ مورد جدید به کرونا در استان بوشهر / یک نفر به فوت شدگان اضافه شد / فوت خانم ۷۱ ساله دیلمی
 • جزئیات ابتلای 77 مورد جدید به کرونا در استان بوشهر /کرونا در شهرستان بوشهر ترمز برید
 • توضیحات روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان بوشهر پیرامون رویداد بیمارستان سلمان فارسی
 • چالش‌ها و فرصت‌های روابط عمومی
 • جزئیات 4 مبتلای جدید به کرونا در استان بوشهر/ وضعیت دشتستان همچنان فوق قرمز
 • سیر تا پیاز این روزهای بورس
 • جزئیات ابتلای 79مورد جدید به کرونا در استان بوشهر /رکورد بی سابقه ابتلا به کرونا در استان بوشهر
 • جزئیات ۱۹ مبتلای جدید به کرونا در استان بوشهر