امروز: سه شنبه 13 خرداد 1399
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 22 فروردين 1399 - 15:40
مهدی رسول پناه:

اتحادخبر: سرپرست باشگاه پرسپولیس ضمن رد خبر استعفایش از این باشگاه، گفت: مدیرعامل پرسپولیس همین روزها مشخص خواهد شد.

اتحادخبر: سرپرست باشگاه پرسپولیس ضمن رد خبر استعفایش از این باشگاه، گفت: مدیرعامل پرسپولیس همین روزها مشخص خواهد شد.

 

مهدی رسول‌پناه در واکنش به خبر استعفایش از باشگاه پرسپولیس گفت: خبر استعفای من شایعه بود و ما با قدرت کارمان را می‌کنیم. حاشیه‌ها برای جلوگیری از کار کردن ماست و هر روز با هدف تحت فشار قرار دادن برایمان حاشیه جدیدی درست می‌کنند. از آنانی هم که به اشکال مختلف به دنبال تخریب مدیریت هستند اما با اینکار در حقیقت به پرسپولیس ضربه می زنند دعوت می کنم کینه ها را کنار گذاشته، آرامش باشگاه و تیم را بر هم نزنند. همینجا هم تقاضا داریم که هواداران عزیز به هوش بوده و اسیر شایعات و جوسازیها نشوند و همانند بازیکنان، سرمربی و مدیریت تیم، در کنار هم با اتحاد به سوی آینده ای درخشان تر حرکت کنیم.

مدیرعامل پرسپولیس به زودی مشخص می‌شود/ ما قهرمان لیگ هستیم

سرپرست باشگاه پرسپولیس در واکنش به خبرهایی مبنی بر اینکه او به شرط آوردن چند میلیارد تومان پول به هیئت مدیره اضافه شده است تصریح کرد: اینهم شایعه است، هیچوقت چنین بحثی مطرح نبوده و ساخته ذهن افرادی است که نمی دانم به دنبال چه هستند. من هر آنچه در توانم باشد برای پرسپولیس انجام میدهم، همانطور که انجام داده ام، اما اینها شرطی برای ورودم به هیات مدیره نبوده است.

 

رسول پناه ادامه داد: در حال حاضر امور مهم مختلفی را در باشگاه پیگیری می‌کنیم که پرونده‌ بدهی‌های باشگاه به مربیان و بازیکنان خارجی سابق مهمترین آنهاست. پرونده‌های طلبکاران خارجی را به دقت بررسی می‌کنیم و کاملا منافع باشگاه را در نظر داریم تا با توجه به ضوابط فیفا در هر پرونده، اقدامات حقوقی لازم را انجام دهیم.

 

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: به غیر از پرونده‌های باشگاه در فیفا، درگیر چند پرونده بدهی و مسائل مالی دیگری هستیم که اخیرا باعث به وجود آمدن شایعاتی هم شده اما تلاش ما این است که این پرونده‌ها را اولویت‌بندی کرده و در اولین فرصت ممکن پول طلبکاران را پرداخت کنیم.

 

وی درباره آخرین وضعیت انتخاب مدیرعامل جدید باشگاه هم گفت: در این هفته ها من به همراه اعضای هیات مدیره هر روز حتی روزهای تعطیل در باشگاه هستیم تا اصلاح امورات باشگاه روی زمین نماند اما با این حال فانتخاب مدیرعامل اجتناب ناپذیر است و فکر می نکنم در همین روزها مشخص شود. 

 

رسول پناه درباره جلسه ای که با چند بازیکن تیم برگزار شد، ادامه داد: با برخی بازیکنان جلسات خوبی داشتیم و صحبت های خوبی مطرح شد. در روزهای آینده نیز با سیار بازیکنان هم نشست خواهیم داشت. محور صحبت هایش ما با بازیکنان مالی نبود و به این جهت بود که همه با هم و در کنار یکدیگر کمک کنمیم تا شرایط باشگاه را بهبود دهیم. در حال حاضر نیز همه بازیکنان در سلامت کامل هستند و تمریناتشان را زیر نظر مربیان و در شرایط قرنطینه ادامه می دهند. سرمایه بزرگ ما همین بازیکنان هستند و ما هم همیشه حامی آنها خواهیم بود.

 

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره گمانه زنی هایی که برای ادامه لیگ مطرح می شود، تاکید کرد: ما به هیچ عنوان از حقمان کوتاه نمی آییم. به هر شکلی که بخواهند برای ادامه لیگ برنامه ریزی کنند ما حاضر به بازی هستیم چون بهترین تیم لیگ بوده و هستیم و به امید خدا و یا حمایت هواداران با اقتدار قهرمان خواهیم شد.در این میان طبیعی است که رقبایمان بخواهند لیگ نیمه تمام بماند.

 

 

 

مهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • قبیله گرایی سیاسی و قومیتی را قبول ندارم/ سعی می کنم در برابر نقدها زودرنج‌ نباشم/ از اولین شماره های اتحاد جنوب مخاطب این نشریه هستم
 • تشییع و خاکسپاری خالق شعرهای دشتسونی در برازجان/تصاویر اختصاصی
 • آینه ی اقلیم دشتسون درگذشت
 • سالشمار زندگی استاد فرج الله کمالی؛ آینه ی شعر دشتسون
 • دیدار منتخب دشتستان در مجلس یازدهم با مدیر مسئول و تحریریه اتحاد جنوب و اتحاد خبر/ تصاویر
 • جزئیات ابتلای 16 مورد جدید به کرونا در استان بوشهر+نقشه
 • تشییع و خاکسپاری خالق شعرهای دشتسونی در برازجان/تصاویر (2)
 • جزئیات ابتلای ۲۳ مورد جدید به کرونا در استان بوشهر / یک نفر به فوت شدگان اضافه شد / فوت خانم ۷۱ ساله دیلمی
 • جزئیات ابتلای 77 مورد جدید به کرونا در استان بوشهر /کرونا در شهرستان بوشهر ترمز برید
 • توضیحات روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان بوشهر پیرامون رویداد بیمارستان سلمان فارسی
 • چالش‌ها و فرصت‌های روابط عمومی
 • جزئیات 4 مبتلای جدید به کرونا در استان بوشهر/ وضعیت دشتستان همچنان فوق قرمز
 • سیر تا پیاز این روزهای بورس
 • جزئیات ابتلای 79مورد جدید به کرونا در استان بوشهر /رکورد بی سابقه ابتلا به کرونا در استان بوشهر
 • جزئیات ۱۹ مبتلای جدید به کرونا در استان بوشهر