امروز: چهارشنبه 22 مرداد 1399
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 12 فروردين 1399 - 09:07

اتحادخبر: همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه برترین‌ها صرفا جنبه سرگرمی دارد.

اتحادخبر : فال روزانه 99.01.12

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. زندگی را به خودتان سخت‌ نگیرید و در سالی که با تولدتان آغاز می‌شود، بیشتر از هر سال دیگری هوای خودتان را داشته باشید و با تفریح و استراحت، روحیه‌ای که از دست داده‌اید را بدست آورید. در این سال فرصتی برای تغییر دیدگاه‌های خود پیدا کنید و دنیا را با دیدی تازه و جدید ببینید و به استقبال زندگی بروید. در سالی که با تولدتان شروع شده‌، ممکن است وسوسه شوید و اخلاقیات را زیر پا بگذارید، در نتیجه در این سال بیشتر از همیشه به اخلاق درست و رفتار نیکو پایبند باشید و فراموش نکنید که بار کج به منزل نمی‌رسد. در تیر ماه امسال احتمال زیادی وجود دارد که ولخرجی کنید و بدهکار مردم شوید. مهر ماه امسال زمان عاشقی شما است و در این ماه طعم عشقی شیرین و دلنشین را خواهید چشید. آبان ماهی که از راه می‌رسد مهم‌ترین ماه زندگی شما است، در این ماه لحظه‌ای دست از تلاش نکشید و برای رسیدن به موفقیت از هوش سرشار خود کمک بگیرید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با کارهای جدید و تازه به پایان برسانید و این سال را به گونه‌ای ادامه دهید که تجربه‌های آن به الگویی برای دیگر سال‌های زندگی‌ شما تبدیل شود.

فـال روزانـه - Daily Omen

با انرژی و نشاط از رختخواب بلند شده‌اید و این انرژی را تا انتهای روز حفظ خواهید کرد. بیشتر از همیشه مواظب دارایی‌های‌تان باشید. یکی از اعضای خانواده به دستاورد مهمی رسیده و به ایشان افتخار می‌کنید. امروز ممکن است در اولین نگاه عاشق محبوبی خوش‌قدوبالا شوید. همکاران یا اعضای منزل امروز برای کمک به شما در حل مشکلات آستین بالا می‌زنند. کار مهمی که آغاز کرده‌اید را به هر قیمتی که شده به پایان برسانید.

فـال روزانـه - Daily Omen

در رویارویی با مشکلات از کوره در نروید و صبر پیشه کنید. با شرایطی برای افزایش درآمد روبرو خواهید شد. دیدگاه تازه‌ای به کار و زندگی در پیش بگیرید و افق‌های نگاه‌تان را گسترش دهید. امروز مهمان ناخوانده‌ای از راه می‌رسد. بهانه‌‌تراشی را کنار بگذارید و با جدیت بیشتری کار کنید. وقت باارزش خود را به انجام کارهای پیش‌پاافتاده هدر نکنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان دائم به کارهای‌تان سرک می‌کشد و این وضعیت زمینه دلخوری‌تان را فراهم کرده‌است.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز را با احساسی همراه با شادی و نشاط آغاز کرده‌اید. با خرج غیرمترقبه‌‌ای روبرو می‌شوید. فرصتی برای بودن در کنار اعضای خانواده فراهم می‌شود. رفتار و گفتار آزار‌دهنده‌ را کنار بگذارید و با اطرافیان مهربان‌تر باشید. تصمیم مهمی در پیش‌رو دارید اما قبل از اتخاذ تصمیم، یک‌بار دیگر تمام شرایط را بررسی کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز دردسری برای شما درست می‌کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

مشکلی که امروز با آن روبرو می‌شوید را به کمک اعتماد‌به‌نفس سرشاری که دارید از سر راه بردارید. برای رسیدن به ثبات مالی، از امروز ولخرجی را کنار بگذارید. از علاقه خود به کسب علم و دانش، نهایت استفاده را ببرید. توقع‌های بی‌جایی از عشق‌زندگی‌تان نداشته باشید. مطمئن باشید که وفاداری و مسئولیت‌پذیری شما در نزد اطرافیان بدون مزد و پاداش باقی نمی‌ماند. کارهای مهم را پشت‌گوش نیاندازید و خوش‌قول و منظم باشید. کاری نکنید که همسر یا عشق‌زندگی‌تان به رفتار شما مشکوک شود.

فـال روزانـه - Daily Omen

کارهای غیرممکن را کنار بگذارید و به فکر انجام کارهای ممکن و شدنی باشید. امروز احتمال زیاد وجود دارد که وسوسه شوید و حسابی ولخرجی کنید. روزی همراه با عشق و محبت را در پیش‌رو دارید. رویا و خیال را کنار بگذارید و با واقعیت‌های زندگی روبرو شوید. کارها را با عجله انجام ندهید و به خاطر داشته باشید که راه موفقیت از میان آرامش و تمرکز می‌گذرد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز بیشتر از همیشه به بودن در کنار شما نیاز دارد.

فـال روزانـه - Daily Omen

یکی از آرزوهای‌ دیرینه‌تان امروز برآورده می‌شود. احساسات خود را کنترل کنید و هیجان‌زده نشوید. پولی که برای انجام کار مهمی نیاز دارید امروز فراهم می‌شود. با تقدیم هدیه‌ای به عشق‌زندگی‌تان به ایشان ثابت کنید که همیشه به فکرش هستید. همکاری بیشتری با همکاران در محل‌کار یا اعضای خانواده داشته باشید. با شناخت نقاط ضعف و قدرت خود، درهای تازه‌ای از موفقیت را به روی خود باز کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز را به انجام کار سختی که مدتی است پشت‌گوش می‌اندازید، اختصاص دهید. دست نیازمندان را بگیرید و بخشنده و سخاوتمند باشید. خبری خوشحال‌کننده‌ امروز به دست شما خواهد رسید. فرصتی پیدا می‌کنید تا در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان گل بگویید و گل بشنوید. روز خوبی برای شراکت نیست و احتمال زیادی وجود دارد که شریک‌تان کلاه سرتان بگذارد. وقت‌کشی را کنار بگذارید و قدر لحظه‌های‌تان را بدانید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز با انجام کاری به شما ثابت می‌کند که برای خوشنودی‌تان دست به هر کاری خواهد زد.

فـال روزانـه - Daily Omen

روحیه‌ دمدمی مزاجی که دارید را کنار بگذارید و با عزمی راسخ زندگی را ادامه دهید. هزینه‌ای برای تعمیر یکی از لوازم منزل یا محل‌کار باید کنار بگذارید. روزی که با انرژی شروع کرده‌اید را با نیرو و توان بیشتری ادامه دهید. احتمال ایجاد اختلاف‌نظری میان شما و یکی از اعضای خانواده یا همکاران در محل‌کار وجود دارد. فرصتی برای خلوت و تنهایی پیدا می‌کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز را به روزی سرشار از عشق و محبت تبدیل خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

برای حل مشکلی که امروز با آن روبرو می‌شوید آرامش خود را حفظ کنید. از مشکلات فرار نکنید و به خاطر داشته باشید که زندگی فراز‌وفرودهای زیادی دارد. حضور بیشتری در جمع داشته باشید و از انزوا دوری کنید. به فکر شکار فرصت‌های جدید برای افزایش درآمد باشید. با کار بیش‌از‌حد، زمینه دلخوری همسر یا عشق‌زندگی‌تان را فراهم نکنید. کمتر صحبت کنید و احترام خود را نزد اطرافیان حفظ نمایید. از محلی که در آن سرمایه‌گذاری کرده‌اید امروز ضرری متحمل خواهید شد. قصد سفر دارید، این سفر در درازمدت فاید‌ه‌های زیادی به دنبال خواهد داشت. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز شما را میزبان عشقی فراموش نشدنی خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

خوراکی‌های ناسالم را کنار بگذارید. امروز خرج غیرمنتظره‌ای روی دست شما قرار می‌گیرد. انسان مردم‌دوستی هستید و به لطف این روحیه دوستان بیشتری پیدا کنید. محبت بیشتری به اطرافیان داشته باشید و جادوی عشق را فراموش نکنید. موقعیت برای پیشرفت در پیش‌روی شما قرار دارد. روز شلوغی انتظار شما را می‌کشد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز خاطره‌ای خوش از عشق و محبت را در ذهن‌ شما ماندگار خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز کودک درون‌تان بیدار شده و فرصتی برای تفریح و خوش‌گذرانی پیدا می‌کنید. از هرگونه معامله و امور مالی دوری کنید. امروز بوسیله دوستان با فرد سرشناسی آشنا خواهید شد. ممکن است حرف ناخوشایندی از دهان‌تان خارج شود و همسر یا عشق‌زندگی‌تان را برنجانید. کار مهمی که تاکنون آغاز نکرده‌اید را امروز شروع کنید. در میان روزمرگی‌های زندگی، امروز فرصتی برای تنهایی و خلوت دست می‌دهد. در شادی و خوشحالی همسر یا عشق‌زندگی‌تان سهیم شوید. یکی از آشنایان با تقدیم هدیه‌ای به شما ثابت می‌کند که همیشه به یاد‌تان است.

فـال روزانـه - Daily Omen

کارها را به لطف انرژی و نشاطی که دارید سریع‌تر از همیشه به پایان برسانید. ولخرجی را کنار بگذارید و فکری به حال پس‌انداز و صرفه‌جویی بردارید. خبر فرخنده‌ای امروز به دست‌تان خواهد رسید. چشم‌تان به جمال یاری خوش‌قدوبالا روشن می‌شود. مسئولیت‌های جدیدی امروز به شما واگذار خواهد شد. اجازه ندهید اطرافیان در تصمیم‌های مهم زندگی‌ شما دخالت کنند. حوصله اطرافیان را ندارید و امروز می‌خواهید به خلوت پناه ببرید.کانال تلگرام اتحادخبر

مرتبط:
» فال روزانه ۹۹.۰۵.۲۲ [حدود 4 ساعت قبل]
» فال روزانه ۹۹.۰۵.۱۱ [حدود 11 روز قبل]
» فال روزانه ۹۹.۰۵.۱۲ [حدود 10 روز قبل]
» فال روزانه 1396/06/04 [بيش از 3 سال قبل]
» فال روزانه ۹۹.۰۵.۱۶ [حدود 6 روز قبل]
» فال روزانه ۹۹.۰۵.۱۹ [حدود 3 روز قبل]

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • تجلیل فرماندار دشتستان از خبرنگاران / تصاویر اختصاصی
 • بیش از 72 هزار خبر را تولید و انتشار داده ام/ پربازدیدترین خبری که کار کردم
 • آغاز عملیات اجرایی مخزن ۲۰۰۰ متر مکعبی شهر دالکی در هفته دولت / تصاویر
 • اضافه شدن 4 فوتی جدید در اثر کرونا /٢٩۶ بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند
 • شعر طنز محلی/خطوط موازی
 • بیشتر از آنکه دنبال تعریف و تمجید باشم منتقد هستم/ خبرنگاری، شغلی پردردسر که پشتیبانی نمی شود
 • جوان ٣٢ ساله در آب‌های ساحلی گناوه غرق شد
 • دکتر حاجیونی: ۱۵ واحد مسکونی ویژه معلولین در هفته دولت کلنگ زنی خواهد شد
 • اضافه شدن 8 فوتی جدید در اثر کرونا /304 بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند
 • امسال ۱۰۰۰ واحد صنعتی کوچک در فارس به بهره‌برداری می‌رسد
 • عرضه اولیه یک شرکت ساختمانی در بورس
 • تداوم پرداخت کمک هزینه معیشتی به فعالان حوزه دریایی هرمزگان
 • ۲۰ و ۲۱ شهریور زمان برگزاری سه آزمون الکترونیکی علوم پزشکی
 • سه شب پیش‌رو از آسمان چشم برندارید
 • فاز یک نیروگاه ۶ مگاواتی شهرک صنعتی شیراز آماده بهره‌برداری است
 • در کنار پروژهای زیر بنایی از ارتقاء مبلمان شهری غافل نمی شوم/ خبرنگار، سرمایه اجتماعی از دید مجموعه مدیریت شهری
 • تجلیل فرماندار دشتستان از خبرنگاران / تصاویر اختصاصی
 • بیش از دو میلیون خبر و گزارش نوشته ام/ چاپ خبر اعتصاب نانوایان برازجان در روزنامه آیندگان باعث افزایش دستمزد کارگران شد
 • بی میلی هایی بود، اما باعث آزردگی ام از هیچکس در فوتبال و کار مربی گری نشد/ تصمیمات غلط مدیریتی باعث عقب ماندگی فوتبال شد
 • مهمترین چالش رسانه ها عدم وجود نیروی متخصص است/ اولین و شیرین ترین گزارش من
 • مسئولین نسبت به تلفات بالای کرونا در دشتستان پاسخگو باشند / خبرنگار باید مستند بنویسد
 • یادداشتی که نماینده سابق را مجبور به واکنش کرد/ فقد خبرنگار تخصصی در مطبوعات استان
 • یکی از عملکرد خوب شورای پنجم انتخاب شهردار است/ شورای برازجان از نداشتن ساختمان مطلوب رنج می برد
 • اضافه شدن 11 فوتی جدید در اثر کرونا / تنها راه مبارزه با کرونا اقدامات پیشگیرانه است
 • خبرنگاری ساعت خاص یا روز و شب ندارد/ گزارش من درباره مشکلات نیروهای شرکتی بهداشت و درمان بازتاب زیادی داشت
 • برخی نشریات روزی نامه هستند تا روزنامه/ چاپ خبرکشته شدن زن زائو در دیلم باعث شد به دیلم دستگاه های لازم پزشکی داده شود
 • با حمایت های استاندار و معاون عمرانی استاندار پروژه بهسازی ورودی شهر سعدآباد با جدیت در حال اجراست/تصاویر
 • گزارشی که استاندار را به محله کوتی بوشهر کشاند/ رشد قارچ گونه سایت‌ های خبری از چالش‌های حوزه رسانه در استان است
 • حدود ۲۰۰۰ خبر و گزارش تهیه و منتشر کرده ام/ مهمترین مشکل خبرنگاران بیمه است
 • بیش از 72 هزار خبر را تولید و انتشار داده ام/ پربازدیدترین خبری که کار کردم
 • دکتر سروستانی از پزشکان متخصص شهر برازجان آسمانی شد / جزییات
 • خودکشی جوان ۲۶ ساله در یکی از معابر شهری برازجان
 • ثبت ۱۲ فوتی جدید کرونا در استان بوشهر /فوت نوزاد ۲۳ روزه بر اثر کرونا / اضافه شدن ۴۰ تخت icu به تخت های ویژه
 • وداع تلخ در استادیوم تختی برازجان / میزبان همیشگی ، این بار میهمان بود
 • کرونا حریف پدربزرگ ۹۷ ساله دشتستانی نشد
 • در کنار پروژهای زیر بنایی از ارتقاء مبلمان شهری غافل نمی شوم/ خبرنگار، سرمایه اجتماعی از دید مجموعه مدیریت شهری
 • تونل های انحراف آب سد دالکی به بهره برداری رسید/تصاویراختصاصی
 • ثبت ‌نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی از 13 مرداد شروع می‌شود
 • مسئولین؛ قهرمانان ورزشی استان را بیشتر بشناسند
 • بایدها و نبایدهای یک قرارداد
 • حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی استان بوشهر ۵۰ تا ۸۰ درصد افزایش یافت
 • حکم بخشدار ارم صادر شد
 • شهرداری برازجان، ماسک هدیه داد/ تصاویر
 • متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان با رعایت عدالت بیمه‌ای انجام می‌شود
 • دشتستان همیشه پتانسیل بالایی در والیبال داشت/جان دوباره والیبال توسط جوانان