امروز: دوشنبه 11 فروردين 1399
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 25 اسفند 1398 - 08:29

اتحادخبر: فال روزانه 98/12/25

اتحادخبر: فال روزانه 98/12/25

 

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

 

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

چشم از سلامت خود برندارید و بیشتر از همیشه مواظب وجود نازنین‌تان باشید. پول خود را برای انجام کاری پس‌انداز کرده‌اید اما امروز از محل این سرمایه‌گذاری ضرری به شما وارد می‌شود. همسر یا عشق‌زندگی‌تان از بی‌توجهی‌های شما به ایشان خسته و افسرده شده است. وقت‌تان را به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنید که در کنار کار، فرصتی برای حضور در پیش افراد خانواده فراهم شود. احتمال اختلاف نظر شما با فردی وجود دارد. روز خوبی برای معامله و عقد قراردادهای مالی در پیش دارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

انرژی و سلامت لازم را برای انجام کارها در طول روز حفظ خواهید کرد. فرصتی دست می‌دهد تا در کنار دوستان و رفقای قدیمی بنشینید و از خاطره‌های خوش گذشته بگویید. امروز هرگونه سرمایه‌گذاری و فعالیت مالی را کنار بگذارید. فرد محبوبی در میان اعضای خانواده هستید و اهل منزل از بودن در کنار‌ شما لذت می‌برند. امروز به ناگاه احساس خواهید کرد که حوصله کارکردن ندارید و می‌خواهید در کنار اعضای خانواده باشید. دلخوری‌هایی که میان شما و عشق‌زندگی‌تان وجود دارد را به باد فراموشی بسپارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

به پندواندرز افراد باتجربه گوش جان فرا دهید. هزینه‌ای هنگفت را برای تحصیل خود یا یکی از اطرافیان باید خرج کنید. خرید کالای ضروری را برای منزل در پیش دارید. دنیا را به رنگ عشق می‌بینید و بیشتر از همیشه عاشق شده‌اید. فرصتی برای انجام کارهای خیرخواهانه و مذهبی پیدا می‌کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان خاطره‌های خوش روزهای اول عاشقی را در ذهن‌تان زنده خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

با فرد سرشناس و بانفوذی آشنا می‌شوید و از حمایت‌های این فرد برخوردار خواهید شد. احتمال سرقت یکی از اموال با ارزش شما وجود دارد. برای رسیدن به درک و تفاهم متقابل با همسر یا عشق‌زندگی‌تان بیشتر تلاش کنید. غصه اشتباهات گذشته را نخورید و به خاطر داشته باشید که انسان جایزالخطا است. اهمیت بیشتری به گذر زمان بدهید و وقت خود را تلف نکنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز حسابی خوشحال و سر کیف است. هدیه‌ا‌ی غافل‌گیرانه دریافت خواهید کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

بیش‌از‌حد کار می‌کنید و این وضعیت سلامت شما را به خطر انداخته است. قرار است به دیدن یکی از آشنایان بروید، اما در این دیدوبازدید به شما خوش نخواهد گذشت. همسر یا عشق‌زندگی‌تان را تحت‌فشار نگذارید و زندگی را به ایشان سخت نگیرید. خانواده را در اولویت اول کارهای خود قرار دهید. در اولین فرصت سری به پدرومادر یا بزرگان فامیل بزنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

به کمک دوستان و اطرافیان با فرد سرشناسی آشنا خواهید شد، از این آشنایی نهایت استفاده را ببرید. زندگی را سخت نگیرید و فرصتی را با دوستان و آشنایان بگذرانید و ناراحتی‌ها را فراموش کنید. امروز به درک و تفاهم بیشتری با همسر یا عشق‌زندگی‌تان می‌رسید و عشقی بی‌پرده و خاطره‌انگیز را تجربه می‌کنید. علاقه‌ای به تنهایی و خلوت دارید و امروز فرصتی پیدا می‌کنید تا حسابی با خودتان خلوت کنید. آرامش بیشتری را در میان اعضای منزل برقرار کنید و به فکر گرمای کانون خانواده باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

مواظب رژيم‌غذایی‌تان باشید و پرخوری را کنار بگذارید. بیشتر از همیشه حواس‌تان را به انجام کارها جمع کنید چرا که احتمال سهل‌انگاری شما وجود دارد. پول چشمگیری به دست‌تان می‌رسد و امروز مشکل مالی نخواهید داشت. اعضای خانواده علاقه زیادی به شما دارند و از بودن در کنارتان سیر نمی‌شوند. روز خوبی را برای عاشقی آغاز نکرده‌اید و احتمال زیادی وجود دارد که معشوق دست رد به سینه‌تان بزند. با مشکلی در محل‌کار یا منزل مواجه می‌شوید و این مشکل حواس‌تان را حسابی پرت می‌کند. فردی نقشه‌ کشیده تا رابطه میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان را خراب کند. به خاطر داشته باشید که وقت طلا است و قدر لحظه‌های زندگی خود را بدانید.

فـال روزانـه - Daily Omen

فراموش نکنید که سلامتی سلطنت ناپیدا است و بیشتر مواظب سلامتی‌تان باشید. امروز مشکل مالی‌ سر‌ راه‌تان قرار می‌گیرد. برای حل مشکلات امروز از افراد با تجربه کمک بگیرید. فرصت مناسبی دست می‌دهد تا مهمانی ترتیب دهید و دوستان و آشنایان را دعوت کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان رازی در سینه دارد و امروز این راز را با شما درمیان خواهد گذاشت. روزمرگی‌ها را فراموش کنید و دمی به خودتان استراحت بدهید. با یکی از دوستان قدیمی ملاقات خواهید کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

کمی از کار فاصله بگیرید و با استراحت، نیروی تحلیل‌رفته‌تان را جبران کنید. پولی برای پس‌انداز کنار گذاشته‌اید، اما امروز مجبور می‌شوید این پول را خرج کنید. احساس دلتنگی می‌کنید و دل‌تان برای یکی از دوستان یا آشنایان حسابی تنگ شده‌است. فرصتی برای رسیدگی به کارهای موردعلاقه‌تان پیدا می‌کنید. مشاجره‌ای میان شما و عشق‌زندگی‌تان ایجاد خواهد شد. مدتی است که کارها بر وفق‌ مرادتان انجام نمی‌شود، اما امروز روز شما است و راحت‌تر از چیزی که انتظار دارید کارها به پایان خواهد رسید. دوست بسیار عزیز و صمیمی را ملاقات می‌کنید و دیدارهای‌تان تازه خواهد شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

از آنجایی که روحیه‌ای حساس دارید، از حاشیه‌های زندگی دوری کنید و به خودتان سخت نگیرید. سود و منفعتی از جانب یکی از اعضای خانواده به شما می‌رسد. انسان محبوبی هستید و امروز اطرافیان را مانند آهنربا به خودتان جذب می‌کنید. یکی از دوستان که غم‌خوار شما است امروز به دیدارتان می‌آید. کارهای عقب‌افتاده را انجام دهید و کاری را به فردا موکول نکنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز را به یکی از عاشقانه‌ترین روزهای زندگی شما تبدیل می‌کند. فرصتی را با خودتان خلوت کنید و به لحاظ ذهنی به آرامش برسید.

فـال روزانـه - Daily Omen

تصمیم مهمی گرفته‌اید و مطمئن باشید که این تصمیم صلاح شما و اطرافیان را به دنبال دارد. از کارهای خلاف و ناپسند دوری کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز هرکاری که از دستش بر می‌آید را برای شادی شما انجام خواهد داد. امروز حوصله کسی را ندارید و می‌‌خواهید تنها باشید، این فرصت مهیا می‌شود تا حسابی از تنهایی لذت ببرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز از شر مشکلی بزرگ خلاص می‌شوید. سبک‌زندگی‌ خود را تغییر دهید و زندگی سالمی را در پیش بگیرید. در آینده قدر پول و زمان را بیشتر بدانید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان بیمار است و نیاز به مراقبت شما دارد. سری به دوستان قدیمی بزنید و دلتنگی‌های‌تان را پایان دهید. فردی که به او پول قرض داده‌اید، امروز قرض خود را پرداخت می‌کند.کانال تلگرام اتحادخبر

مرتبط:
» فال روزانه ۰۸/ ۰۱/ ۱۳۹۹ [حدود 3 روز قبل]
» فال روزانه ۲۴/ ۱۲/ ۱۳۹۸ [حدود 16 روز قبل]
» فال روزانه شنبه 6 آذر 1395 [بيش از 3 سال قبل]
» فال روزانه ۱۴ / ۰۱/ ۱۳۹۷ [حدود 1 سال قبل]
» فال روزانه ۰۱/ ۰۱/ ۱۳۹۹ [حدود 10 روز قبل]

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • از شول تا شاهگوش با جهانگیر اژدری/ بین سینما و مادرم گیر کرده ام + تصاویر
 • یک صفحه پر از خلاصه ی شوق
 • تعرفه‌های سال ۹۸ تا اردیبهشت ۹۹ معتبر است/ شهروندان کارها را به سال جدید موکول کنند/ اجاره بهای غرفه‌داران ماهی گلی عودت داده خواهد شد
 • محمدحسن محمدی: تمام مستاجرین دکه‌های تحت تملک شهرداری از پرداخت اجاره بهای اسفند ۹۸ و فروردین ۹۹ معافند!
 • ای که دستت می رسد کاری بکن
 • واحدهای صنفی شهر برازجان به مدت ۶ روز تعطیل می شوند
 • انتصاب یک دشتستانی دیگر در سازمان تامین اجتماعی / عکس
 • یکمین سالگرد درگذشت نویسنده و روزنامه‌نگار دشتستانی
 • برازجان پایتخت زمستانی کورش ؛ سرزمینی از جنس دلتنگی و‌خاطره
 • قدردانی خانواده صابری از مردم،مسئولان و تیم پزشکی
 • آقایان مسئول! کرونا اینجاست... چشمتان را بازتر کنید!!
 • کرونا
 • هرگز به دنبال نان و نام نبوده ام؛ گاه نان هم بر سر قلم و آرمانم گذاشته ام
 • آیا ویروس کرونا اقتصاد جهان را وارد کما خواهد کرد؟!
 • این‌گونه_باهم _شکستش_دهیم؟!