امروز: چهارشنبه 13 فروردين 1399
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 22 اسفند 1398 - 11:05

اتحادخبر: سخنگوی شورای شهر شیراز گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا،شورای شهر شیراز تصمیم به تعطیلی مترو و پایانه‌های مسافری این شهر گرفت.

اتحادخبر: سخنگوی شورای شهر شیراز گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا،شورای شهر شیراز تصمیم به تعطیلی مترو و پایانه‌های مسافری این شهر گرفت.

کرونا،مترو و پایانه‌های مسافری شیراز را تعطیل کرد

سعید نظری شامگاه چهارشنبه  افزود: براساس درخواست‌های مردمی و مصوبه شورای شهر شیراز،مترو این شهر از پنجشنبه بیست و دوم اسفند ۹۸ تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

 

سخنگوی شورای شهر شیراز اضافه کرد: همچنین با تصویب شورای شهر شیراز همه پایانه های مسافری شیراز تعطیل شد.

وی با بیان اینکه این تصمیم به اطلاع استاندار فارس نیز رسیده،گفت: این تصمیم در راستای مقابله با شیوع بیماری کرونا و جلوگیری از انتقال افراد بیمار از شهرهای درگیر با کرونا صورت گرفته است.

 

نظری ادامه داد: اعضای شورای شهر شیراز امروز با ارسال نامه‌ای به استاندار فارس خواستار جلوگیری از ترددهای غیرضروری در سطح شهر،توجه به وضعیت کادر درمانی و کارمندان ادارات و در صورت صلاحدید تعطیلی نظام اداری شدند.

 

سخنگوی شورای شهر شیراز اضافه کرد: عملیات اجرایی پروژه‌های عمرانی نیز به حالت تعلیق درآمده است و به شهرداری اجازه داده شده از سیستم دورکاری برای پرسنل بهره بگیرد.

 

شهردار شیراز روز سه شنبه اعلام کرد : در جلسه‌ای که با حضور شهرداران کلانشهرهای کشور بصورت ویدیو کنفرانس برگزار شد پیشنهاد تعطیلی پایانه‌های مسافری بین شهری شهرهای آلوده به ویروس کرونا داده شد که این موضوع مورد توجه سایر شهرداران قرار گرفت و مقرر شد که شهردار تهران این موضوع را در جلسه هیات دولت مطرح کند.

 

براساس آخرین آمار تا ظهر چهارشنبه ۲۱ اسفند  شمار مبتلایان در استان فارس به ۱۷۰نفر افزایش یافته است؛ تاکنون ۶ نفر از فارس به علت ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده اند.

 

در سطح کشور تعداد مبتلایان تا مدت یاد شده  به ۹ هزار نفر رسید و شمار فوتی ها ۳۵۴ نفر اعلام شد. تاکنون ۲۹۵۹نفر از بیماران بهبود یافته و ترخیص شده اند.

 

 

 

ایرناکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها