امروز: چهارشنبه 13 فروردين 1399
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 03 اسفند 1398 - 15:23

اتحاد خبر: شهردار برازجان طی پیامی از حضور مردم شریف شهرستان دشتستان و استان بوشهر در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تشکر و قدردانی نمود. بسم الله الرحمن الرحیم/ میزان، رای ملت است. "امام خمینی (ره)"/ جمعه دوم اسفند ۹۸ یکی دیگر از جلوه‌های دموکراسی در سرزمین پرافتخار ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی به منصه‌ی ظهور...

پیام تشکر شهردار برازجان از حضور مردم شریف شهرستان دشتستان و استان بوشهر در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی

اتحاد خبر: شهردار برازجان طی پیامی از حضور مردم شریف شهرستان دشتستان و استان بوشهر در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تشکر و قدردانی نمود. متن پیام بدین شرح می باشد؛

 

"بسم الله الرحمن الرحیم

میزان، رای ملت است. "امام خمینی (ره)"

جمعه دوم اسفند ۹۸ یکی دیگر از جلوه‌های دموکراسی در سرزمین پرافتخار ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی به منصه‌ی ظهور رسید؛ فرصتی برای مشارکت مردم در تعیین سرنوشت خویش و تاثیر گذاردن بر مدیریت کلان کشور.
مردم شریف دشتستان و دیگر نقاط استان قهرمان‌پرور بوشهر نیز همچون همه‌ی آنها که در جای جای ایران عزیزمان احساس تکلیف کردند، در این وظیفه‌ی شرعی و میهنی اعلام حضور نمودند تا برگی دیگر از کتاب مردم‌سالاری دینی در ایران سرفراز ورق بخورد.
بدون تردید این حضور آگاهانه و متاثر از شعور سیاسی-اجتماعی را باید پاس داشت و قدردان آن بود.
اینجانب به نوبه‌ی خود در برابر همت و اراده‌ی شما مردم فهیم و وظیفه‌شناس سر تعظیم فرود می‌آورم و به واسطه‌ی خدمتگزاری به شما بزرگواران به خود میبالم.
امیدوارم انتخاب شما مردم شریف و فهیم، آغاز فصلی جدید در تلاش برای توسعه و پیشرفت استان عزیزمان بوشهر در سایه‌ی رشد و شکوفایی ایران اسلامی باشد.


با احترام- محمدحسن محمدی
شهردار برازجان و نماینده‌ی شهرداران استان بوشهر"کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها