امروز: چهارشنبه 13 فروردين 1399
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 26 بهمن 1398 - 18:28
غلامرضا هوائی در جمع هواداران خود در مسجد جامع شهرستان گناوه؛

اتحاد خبر : دکتر غلامرضا هوائی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور در مسجد جامع گناوه و جمع مردم نمازگزار به تبیین برنامه های انتخاباتی خود پرداخت.به گزارش اتحاد خبر، دکتر هوائی در جمع هواداران خود در مسجد جامع شهرستان گناوه اظهار داشت: طراحی این مسجد را اوایل دهه 1370 دوره ای که کارشناسی را به اتمام رسانده ...

اتحاد خبر : دکتر غلامرضا هوائی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور در مسجد جامع گناوه و جمع مردم نمازگزار به تبیین برنامه های انتخاباتی خود پرداخت.به گزارش اتحاد خبر، دکتر هوائی در جمع هواداران خود در مسجد جامع شهرستان گناوه اظهار داشت: طراحی این مسجد را اوایل دهه 1370 دوره ای که کارشناسی را به اتمام رسانده بودم انجام دادم.

وی با اشاره به اینکه دوم اسفندماه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی انجام می شود، بیان کرد: انتخابات مجلس دارای اهمیت والایی است و شرکت در انتخابات را باید امری جدی دانست.

دکتر هوائی در خصوص مشکلاتی که در جامعه موجود است و توسط نمایندگان مجلس در سنوات گذشته برطرف نشده است، عنوان کرد: بخش زیادی از مشکلات موجود در جامعه با وجود تلاش های زیادی که توسط مسئولین صورت گرفته به دلیل نداشتن تخصص اجرایی، توانایی و کیفیت کار نمایندگان سابق بوده است که متأسفانه نظارت کافی بر کار و عملکرد دولت ها نداشته و باعث بروز مشکلات و بی توجهی هایی در این چند سال اخیر شده است.

استاد دانشگاه امیر کبیر تهران در ادامه صحبت های خود تصریح کرد: یک سوم از نمایندگان فعلی که رد صلاحیت می شوند، عمدتا به دلیل مسائل آسیب های اقتصادی، دخالت های بی مورد در اموری که مربوط به نمایندگان نیست بوده و زنگ خطر بسیار جدی است.

دکتر هوائی افزود: متاسفانه سالها است که در حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم یک نماینده مقتدر، باتجربه، توانمند و فردی که بتواند حقوق ملتش را از دولت بگیرد نداشته ایم.

این کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی با اشاره به بحث اشتغال در حوزه انتخابیه خود و مشکلاتی که در این راه برای جوانان وجود دارد، اظهار کرد: امروزه اشتغال، بحث مهم استان ما است که به صورت کاملا محسوس با معضلات آن در جامعه مواجه هستیم‌ و با ورود به عرصه انتخابات یازدهمین مجلس شورای اسلامی در همان روزهای اول این موضوع را به صورت مدون در برنامه های خود قرار دادم که با امید به آینده و‌ پیروزی در انتخابات به طور دقیق مد نظر قرار خواهد گرفت.


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها