امروز: سه شنبه 08 مهر 1399
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 24 بهمن 1398 - 08:01

اتحادخبر: فال روزانه 98/11/24

اتحادخبر: فال روزانه 98/11/24

 

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

 

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. سال تولدتان را با اعتمادبه‌نفس و امید به آینده شروع کنید و مطمئن باشید که در این سال هیچ مشکلی یارای مقاومت دربرابر شما را نخواهد داشت. آرزوهای زیادی در زندگی دارید اما تاکنون از دنبال‌کردن آرزوهای خود بازمانده‌اید. در سالی که با تولدتان آغاز شده، سایه همای سعادت بر سر شما می‌افتد و در این سال فرصتی پیدا می‌کنید تا یکی از آرزوهای دیرینه‌تان را دنبال کنید. در ماه‌های اسفند و فروردین گره‌ای در کار شما خواهد افتاد و در این ماه‌ها به مشکلاتی بر می‌خورید. اجازه ندهید این مشکلات سد راه شما شود و از هم‌اکنون آماده حل هرگونه مشکلی باشید و با رویکردی واقع‌گرایانه به زندگی نگاه کنید. در ماه‌های مرداد و شهریور سال آینده وسوسه‌هایی برای انجام کاری به ذهن شما خطور می‌کند، در مقابل این وسوسه‌ها مقاومت کنید و اجازه ندهید هوا و هوس، شما را از مسیر موفقیت دور کند. مهرماه سال آینده زمانی است که کارهای شما به اوج می‌رسد و در این ماه بیشتر از توان‌تان کار روی سر شما آوار خواهد شد، اجازه ندهید کمر‌تان زیر بار فشار کار خم شود و از دوستان و آشنایان کمک بگیرید. آذرماه سال آینده، زمان خوشی و تفریح شما است، در نتیجه در این ماه تا می‌توانید استراحت کنید و خستگی‌ بگیرید. سالی که با تولدتان شروع کرده‌اید را به بهترین فرصت برای رسیدن به رویاهای‌تان تبدیل کنید و این سال را با کوله‌باری از تجربه و خاطره‌های خوش به پایان برسانید.

فـال روزانـه - Daily Omen

انسان پرتلاش و زحمت‌کشی هستید و کارهای روزانه به شما اجازه رسیدگی به سرووضع‌تان را نمی‌دهد و مجالی برای خوش‌تیپ‌کردن پیدا نمی‌کنید. امروز فرصتی دست خواهد داد تا به خودتان برسید و حسابی خوش‌تیپ کنید. از کسی که احتمالاً یکی از اعضای فامیل است، پولی قرض کرده‌اید و امروز زمان پرداخت این پول سر رسیده و آه در بساط ندارید تا قرض خود را ادا کنید. اجازه ندهید این بدهی باقی بماند و اگر به فکر حفظ آبروی‌تان هستید، حتی از زیر سنگ هم که شده، پولی فراهم کنید و دِین خود را پرداخت نمایید. کار مهمی را به فردی که قابل‌اعتماد شما است واگذار کرده‌اید، اما این فرد امروز به شما ثابت می‌کند که چندان هم قابل‌اعتماد نیست و از انجام این کار مهم سرباز می‌زند. این رفتار را فراموش نکنید و اجازه ندهید این فرد در آینده چنین رفتاری را با شما تکرار کند. به تازگی عاشق شده‌اید و دنیا را عاشقانه و زیبا می‌بینید، این احساس را غنیمت بدانید و در کنار عشق‌زندگی‌تان روزی عاشقانه و سرشار از محبت را سپری نمایید. انسان ساده‌دلی هستید و رازهای کارهای مهم خود را با دیگران به اشتراک می‌گذارید، این وضعیت به لحاظ کاری جلوی پیشرفت و موفقیت‌های شما را گرفته و از امروز تصمیم بگیرید که فوت‌های کوزه‌گری خود را به اطرافیان یاد ندهید و رازداری پیشه کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز با دوست قدیمی که خاطرش برای شما بسیار عزیز است ملاقات خواهید کرد و این آشنایی زمینه شادی و خوشحالی شما را در طول روز فراهم می‌کند. یکی از همسایه‌ها یا آشنایان نزدیک امروز از شما درخواست پول می‌کند. از آنجایی که این فرد اعتبار خوبی در میان اطرافیان ندارد، قبل از دادن هرگونه پولی از وی تضمین‌های لازم را بگیرید، در غیر این صورت بعید به نظر می‌رسد که این فرد پولی که از شما قرض می‌گیرد را در آینده بازپس دهد. امروز میان شما و فردی مشکلی پیش می‌آید و اگر مواظب رفتار خود نباشید حل این مشکل زمینه مشاجره‌ای را میان شما و این فرد ایجاد می‌کند. اما از آنجایی که برای حل این مشکل نیازی به دعوا و مرافه نیست، گرهی که با دست باز می‌شود را با دندان باز نکنید و اجازه ندهید که حل این مشکل، زمینه مشاجره‌ای را میان شما و این فرد ایجاد کند. انسان احساساتی هستید و در تصمیم‌های مهم زندگی به جای عقل، از احساسات خود کمک می‌گیرید. این رویکرد شما را از همقطاران‌تان عقب‌انداخته است و اطرافیان شما را به عنوان فرد جدی و مصممی نمی‌شناسند. اجازه ندهید این شرایط ادامه پیدا کند و از امروز تصمیم‌های معقولی اتخاذ کنید و رفتاری عاقلانه را در پیش بگیرید. فردی که اعتماد زیادی به وی داشته‌اید از اعتماد شما سوء‌استفاده کرده و آبروی‌تان را زیر سؤال برده است، در اولین فرصت با این فرد صحبت کنید و به ایشان ثابت نمایید که کسی حق ندارد از اعتماد شما سوءاستفاده کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

اهمیت انجام کارهای خلاقانه و تأثیر این کارها در آرامش‌فردی را فراموش کرده‌اید و اجازه داده‌اید که نگرانی‌ها و مشکلات روزانه شما را به فرد مضطربی تبدیل کند. امروز تصمیم بگیرید که به این وضعیت خاتمه دهید و با انجام کارهای خلاقانه و تفریحی، نگرانی‌ها را فراموش کنید و آرامش‌خاطر بیشتری بدست بیاورید. همسر یا عشق‌زندگی بسیار باهوش و ذکاوتی دارید، اما برای حل مشکلات زندگی با ایشان مشورت نمی‌کنید و این وضعیت باعث شده تا پیشرفت چندانی نداشته باشید. در اولین فرصت با عشق‌زندگی‌تان صحبت کنید و برنامه‌ای کارآمد و اجرایی برای رسیدن به موفقیت آماده نمایید. بیشتر از اینکه به فکر حل‌کردن مشکلات خودتان باشید، فکر و ذکرتان را به حل مشکلات دیگران اختصاص داده‌اید و این روحیه شما را از خودتان غافل کرده است. امروز زمان خوبی است که این رویکرد را کنار بگذارید و در کنار اهمیت به مشکلات اطرافیان، از گرفتاری‌های خودتان غافل نشوید. روز بسیار شلوغی را شروع کرده‌اید و کارهای زیادی برای انجام دادن دارید، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که این کارها زودتر از چیزی که فکرش را بکنید تمام می‌شود و در پایان روز، فرصتی برای استراحت و تفریح پیدا می‌کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

عازم سفری هستید و در این سفر به شما خوش نخواهد گذشت، اما از این مسافرت دست خالی بر نمی‌گردید و تجربه‌های زیادی برای شما به دنبال خواهد داشت. در محل‌کار یا منزل، کار شایسته‌ای انجام داده‌اید، اما این کار پسندیده از دید اطرافیان پنهان مانده و کسی از شما قدردانی نکرده، امروز بخت با شما یار است چرا که اطرافیان متوجه این کار پسندیده خواهند شد و قدردانی شایسته و درخوری را از شما انجام خواهند داد. روز بسیار شلوغی را در پیش دارید، اما اجازه ندهید شلوغی کارها شما را از رسیدگی به خانواده‌تان فارغ کند، در نتیجه وقتی را برای بودن در کنار اعضای خانواده سپری کنید و به آنها ثابت نمایید که از هر فرصتی برای حضور در میان اهل منزل بهره می‌گیرید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان توجه زیادی به فامیل‌های شما ندارد و همیشه رسیدگی به اعضای فامیل‌ خودش را به شما مقدم می‌داند. این وضعیت چیزی به غیر از دلخوری شما را به دنبال ندارد، در نتیجه در اولین فرصت این رویکرد را با عشق‌زندگی‌تان درمیان بگذارید و دلیل این رفتار را جویا شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز بسیار خوبی را شروع کرده‌اید و سرحال و با انرژی هستید، این روحیه را مغتنم بدانید و کارهای امروز را به لطف انرژی سرشاری که دارید، زودتر از همیشه به پایان برسانید. به لحاظ مالی امروز به مشکلی برخورد خواهید کرد و هیچ‌کاری برای حل این مشکل از دست‌تان بر نمی‌آید، اما اجازه ندهید این مشکل شما را نگران و افسرده کند و از اعضای خانواده و به‌خصوص پدر یا یکی از بزرگ‌ترهای خانواده پدری درخواست پول کنید. مطمئن باشید که اعضای خانواده دست رد به سینه شما نمی‌زنند و این مشکل را راحت‌تر از چیزی که حتی فکرش را بکنید پشت‌سر خواهید گذاشت. امروز به مهمانی دعوت هستید اما کارهای زیادی دارید و نمی‌خواهید در این مهمانی شرکت کنید، این وضعیت اصلاً به نفع شما نیست و از آنجایی که با حضور در این مهمانی حسابی به شما خوش خواهد گذشت، به هر قیمتی که شده کارها را سریع‌تر انجام بدهید و در این مهمانی شرکت کنید. روز خوبی برای عاشقی است و در چنین روزی بهتر است وقتی را برای همسر یا عشق‌زندگی‌تان کنار بگذارید و احساس عاشقانه خود را به وی منتقل کنید. زحمت‌های زیادی در زندگی کشیده‌اید، اما به دستاورد چندانی نرسیده‌اید و این وضعیت زمینه افسردگی شما را فراهم کرده است، اما اجازه ندهید یاس و افسردگی جای امید را در زندگی شما بگیرد و مطمئن باشید در آینده‌ای نزدیک، مزد زحمت‌های خود را خواهید گرفت.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز یکی از اعضای خانواده از خواسته‌های شما سرپیچی می‌کند و این وضعیت زمینه ناراحتی شما را به دنبال خواهد داشت. اما بیش‌از‌حد به این فرد سخت نگیرید و انتظارات خود را از اطرافیان پایین بیاورید و توقع نداشته باشید که همیشه طبق‌نظر شما زندگی کنند. انسان عصبی هستید و با کمترین مشکلی از کوره در می‌روید. قبل از اینکه این رویکرد شما را به فردی عصبانی و بدخلق در میان اعضای خانواده تبدیل کند، عصبانیت را کنار بگذارید و از امروز آرامش و متانت را جایگزین بدخلقی و ناراحتی کنید. عشق محبوبی را در دل دارید و امروز می‌خواهید این عشق را پیش دلدار خود برملا کنید، اما روز خوبی را برای این‌کار انتخاب نکرده‌اید و اگر می‌خواهید از معشوق خود جواب مثبت بشنوید، هرگونه پیشنهاد عاشقانه را به روزهای بعد موکول نمایید. امروز با فردی کاردان و با تجربه روبرو خواهید شد، این فرصت را غنیمت بدانید و تا جایی که می‌توانید از تجربه‌های این فرد درس بگیرید و این درس‌ها را در آینده اجرا کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

انسان خلاقی هستید و رویکردی نوآورانه دارید، اما این رویکرد را در کار و حرفه خود به خدمت نمی‌گیرید و این وضعیت شما را به لحاظ کاری عقب انداخته است. امروز زمان خوبی برای خلاقیت و نوآوری است و مطمئن باشید مزد خلاقیتی که امروز انجام می‌دهید را در آینده خواهید گرفت. قصد خرید کالایی را دارید، اما از آنجایی که این کالا قیمت گزافی دارد، نگران هستید که در خرید آن ضرر کنید، چنین نگرانی‌ هیچ‌ جایگاهی ندارد و مطمئن باشید که از خرید این کالا نه تنها ضرر نمی‌کنید، بلکه سود هنگفتی نیز بدست خواهید آورد. انسان رازداری نیستید و هیچ رازی در دهان شما بند نمی‌شود. قبل از اینکه این وضعیت شما را به فردی غیرقابل‌اطمینان درمیان دوستان و آشنایان تبدیل کند، از امروز رازداری پیشه کنید و سفره دل‌تان را پیش هر کس و ناکسی باز نکنید. یکی از همکاران یا همسایه‌های شما حسابی دلخور و ناراحت است و امروز اصلاً حال‌و‌روز خوشی ندارد، در اولین فرصت با این فرد صحبت کنید و هر کاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای برطرف‌کردن ناراحتی‌های وی انجام دهید. زندگی را به همسر یا عشق‌زندگی‌تان سخت‌گرفته‌اید و دائم ایشان را تحت فشار قرار می‌دهید، قبل از اینکه این رویکرد فاصله‌ای عمیق میان شما ایجاد کند، سخت‌گیری را کنار بگذارید و اجازه بدهید همسر یا عشق‌زندگی‌تان از حضور در کنار شما احساس راحتی داشته باشد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز میان اعضای خانواده مشکلی ایجاد شده و اهل منزل وضعیت آشفته‌ای را سپری می‌کنند، اجازه ندهید این وضعیت روز شما و دیگر اعضای خانواده را خراب کند و میان اهل منزل پادرمیانی کنید و مشکلی که بین اعضای خانواده ایجاد شده را ختم‌به‌خیر نمایید. مدتی پیش حرف ناشایستی به همسر یا عشق‌زندگی‌‌تان زده‌اید و این حرف حسابی ایشان را دلخور کرده است، قبل از اینکه این دلخوری، امروز زمینه مشاجره‌ای را میان شما و عشق‌زندگی‌تان ایجاد کند. از ایشان بابت حرف ناشایستی که زده‌اید عذرخواهی نمایید. توانایی و مهارت‌‌های زیادی دارید، اما همیشه این توانایی‌ها را دست‌کم می‌گیرید و این قضیه جلوی پیشرفت شما را گرفته است. امروز زمان خوبی است که مهارت‌‌های خود را به رخ اطرافیان بکشید و زمینه پیشرفت‌های بعدی خود را فراهم کنید. روزهای شلوغی را پشت‌سر گذاشته‌اید و شبانه‌روز کار کرده‌اید، امروز زمان مناسبی است که کمی از کار و تلاش فاصله بگیرید و حسابی استراحت و تفریح کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

قصد انجام کار مهمی را دارید اما همیشه امروز و فردا می‌کنید و تاکنون این کار مهم را آغاز نکرده‌اید، امروز بخت با شما یار است و بهتر است که شرایط را به فال نیک بگیرید و این کار مهم را شروع نمایید. به لحاظ مالی روز بسیار خوبی را شروع کرده‌اید و بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید پول بدست خواهید آورد. گرفتار مشکلی هستید و این مشکل خواب آسوده را از چشم شما ربوده است، امروز همسر یا عشق‌زندگی‌تان متوجه وضعیت شما خواهد شد و به شما کمک می‌کند تا بار مشکلات را زمین بگذارید. یکی از اطرافیان قصد دارد تا میان شما و عشق‌زندگی‌تان فاصله بیاندازد، قبل از اینکه این فرد به نیت شوم خودش برسد، ایشان را پیدا کنید و حسابش را کف دستش بگذارید. یکی از اطرافیان پیشنهاد وسوسه‌برانگیزی را با شما در‌میان می‌‌گذارد، اما خیر و صلاح شما در این پیشنهاد نیست و قبل از اینکه متحمل ضرر شوید، دست رد به سینه این فرد بزنید و عطای این پیشنهاد وسوسه‌برانگیز را به لقایش ببخشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

دیدگاه‌های مفید و سودمندی در زندگی دارید، اما همیشه از ابراز نظر هراس داشته‌اید و کسی از دیدگاه‌های شما باخبر نیست. امروز تصمیم بگیرید که این رویکرد را کنار بگذارید و از اکنون به بعد، با صدای بلند و اعتماد‌به‌نفس کامل، نظرات خود را در حضور جمع مطرح نمایید. به رغم اینکه مدتی است گرفتار مشکلات مالی هستید، روز خوبی را به لحاظ مالی شروع کرده‌اید و پولی به دست‌تان می‌رسد. این پول را به هزینه‌های زندگی بزنید و نگرانی‌های مالی‌تان را خاتمه بخشید. اختیار زندگی‌تان را از دست داده‌اید و یکی از اطرافیان در تصمیم‌های مهم زندگی‌تان دخالت مستقیم دارد. قبل از اینکه این وضعیت شما را به انسان بی‌اراده‌ای تبدیل کند، به این فرد ثابت نمایید که حق دخالت در زندگی شما را ندارد و از امروز به بعد سکان زندگی را در اختیار بگیرید. انسان عاشق‌پیشه‌ای هستید و دل ساده‌ای دارید، اما حواس‌تان به عشق‌ورزیدن نیست و محبت‌های بی‌جایی به عشق‌زندگی‌تان می‌کنید. این روحیه زمینه دلخوری عشق‌زندگی‌تان را فراهم کرده و میان شما فاصله انداخته است. در نتیجه از امروز محبت‌های بی‌جا را کنار بگذارید و طوری با عشق‌زندگی‌تان رفتار کنید که زمینه دلخوری ایشان را فراهم نکند. امروز فکر بکر و ایده بسیار جالبی به ذهن شما می‌رسد، این ایده را عملی کنید و مطمئن باشید که سود سرشاری از اجرای آن به جیب خواهید زد.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز خوبی را شروع کرده‌اید و پولی به دست‌تان می‌رسد، اما بهتر است تمام این پول را خرج نکنید و قسمتی از آن را برای انجام امور خیریه و کارهای انسان‌دوستانه اختصاص دهید و از این طریق به آرامش روحی برسید. انسان سخت‌کوشی هستید و لحظه‌ای دست از کار و تلاش بر نمی‌دارید، اما به‌رغم زحمت‌های شبانه‌روزی که در زندگی کشیده‌اید، دستاورد چندانی ندارید. اجازه ندهید این وضعیت شما را از پا در بیاورد و مطمئن باشید که در آینده‌ای نزدیک مزد زحمت‌های خود را دریافت خواهید کرد. قصد انجام شراکت یا تجارت مهمی را دارید، اما بهتر است قبل از هرگونه شراکتی،‌ جوانب‌کار را یک‌بار دیگر بررسی کنید و بی‌گدار به آب نزنید. دوستان زیادی ندارید و زندگی دور از اجتماع را انتخاب کرده‌اید، این رویکرد به غیر از منزوی بودن، چیز دیگری برای شما به دنبال ندارد و امروز تصمیم بگیرید که روابط اجتماعی‌تان را گسترش دهید و دامنه دوستان خود را افزایش بخشید. مدتی است که به همسر یا عشق‌زندگی‌تان توجه لازم را نداشته‌اید و این وضعیت زمینه دلخوری وی را فراهم کرده است، از امروز به بعد تصمیم بگیرید که وقت بیشتری را در کنار عشق‌زندگی‌تان سپری نمایید و توجه بیشتری به ایشان داشته باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز بوسیله دوستان و آشنایان با فرد مهمی ملاقات خواهید کرد و صحبت‌های شما و این فرد، تأثیر زیادی در افکارتان خواهد داشت، در نتیجه‌ این گفتگو را مغتنم بدانید و صحبت‌های این فرد را آویزه گوش‌ کنید. انسان ولخرجی هستید و حساب‌و‌کتاب خرج‌های زندگی از دست‌تان بیرون رفته است. قبل از اینکه این وضعیت شما را به ورشکستگی بکشاند، ولخرجی را کنار بگذارید و با صرفه‌جویی و پس‌انداز، آینده مالی‌تان را تضمین نمایید. امروز همسر یا عشق‌زندگی‌تان درخواست‌های بی‌جایی از شما خواهد داشت و این درخواست‌ها زمینه ناراحتی شما و ایشان را فراهم می‌کند. در اولین فرصت به عشق‌زندگی‌تان توضیح بدهید که در حد توقع‌تان از شما انتظار داشته باشد و توقع‌های بی‌جا را کنار بگذارد. امروز در محل کار به پیشرفت چشمگیری می‌رسید و مزد زحمت‌های‌تان را دریافت خواهید کرد. مدتی است که با خودتان خلوت نکرده‌اید و امروز زمان فراغتی پیدا می‌کنید تا حسابی با خودتان خلوت کنید و آماده روزهای پرتلاش آینده شوید.کانال تلگرام اتحادخبر

مرتبط:
» فال روزانه ۹۹/۰۷/۰۸ [حدود 10 ساعت قبل]
» فال روزانه ۹۹/۰۷/۰۵ [حدود 3 روز قبل]
» فال روزانه ۹۹/۰۷/۰۶ [حدود 2 روز قبل]
» فال روزانه ۹۹/۰۷/۰۲ [حدود 6 روز قبل]
» فال روزانه ۹۹/۰۷/۰۳ [حدود 5 روز قبل]
» فال روزانه ۹۹/۰۷/۰۱ [حدود 7 روز قبل]

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • گزارش تصویری/ به وقت برداشت از نخل‌ های سروقامت دشتستان
 • میدان شهید سپهبد قاسم سلیمانی در اهرم افتتاح شد / تصاویر
 • هفتمین شهید مدافع سلامت استان بوشهر آسمانی شد
 • جنگ خانمان سوز است و مخالف آن هستم/ اکثر جراحت رزمندگان برخورد ترکش بود/ خاطره ای جالب ولی نادر
 • عملیات نگهداری و تعمیرات در راستای صیانت از تاسیسات آبیاری ضروری است
 • کاهش ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر/ سرگردانی داوطلبان بومی
 • اضافه شدن 4 فوتی جدید در اثر کرونا /۳۰۷ بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند
 • پایان پُر مهر یازدهمین دوره مربیگری تئوری درجه ۳ شهرستان دشتستان/تصاویر
 • طرز تهیه تست فرانسوی؛ صبحانه‌ای بی‌نظیر
 • فال روزانه ۹۹/۰۷/۰۲
 • چگونه زوج عاشق و خوشبخت بمانیم؟
 • اعضای بدن ۲ دشتستانی برای نجات ۶ بیمار اهدا شد
 • فال روزانه ۹۹/۰۷/۰۵
 • ورودی داروخانه‌های بوشهر برای ورود معلولان مناسب‌سازی می‌شود
 • تقدیر از آتش‌نشانان در روز ملی آتش‌نشانی/تصاویر