امروز: شنبه 05 مهر 1399
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 26 دي 1398 - 10:10
استاندار بوشهر:

اتحادخبر:  استاندار بوشهرگفت: پاسدارن انقلاب اسلامی هنوز پیکر شهید سپهبد سلیمانی دفن نشده بود با انتقام خون این شهید ابهت سران خبییث آمریکا را در هم شکستند.

اتحادخبر:  استاندار بوشهرگفت: پاسدارن انقلاب اسلامی هنوز پیکر شهید سپهبد سلیمانی دفن نشده بود با انتقام خون این شهید ابهت سران خبییث آمریکا را در هم شکستند.

استاندار بوشهر:سپاه ابهت پوشالی آمریکا را در هم شکسته است

عبدالکریم گراوند روز چهارشنبه درکنگره سرداران و ۲ هزار و ۱۲۱ شهید استان بوشهر با تسلیت شهادت سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی افزود: سردار سلیمانی به درستی سردار دل‌ها بود چرا که هر جا برای بزرگداشت ایشان اعلام برنامه می‌شد جمعیت بی اختیار در خیایان‌ها حضور پیدا می‌کرد.

 

وی بیان کرد: کنگره شهدا استان بوشهر نخستین کنگره بدون حضور سردار سلیمانی است و در همیمن جا به نیابت از بوشهری‎ها برای انتقام سپاه پاسداران از آمریکا به آنها تبریک و خداقوت می‎گویم.

 

استاندار بوشهر گفت: همه ملت ایران پشت سر سپاه به عنوان دژ محکم و مستحکم امنیت نظام حضور دارند و دشمنان نیز باید بدانند این نیرو با اقتدار تمام از حریم نظام و انقلاب دفاع خواهد کرد.

 

وی ادامه داد: توصیه و تاکیدی که رهبر معظم انقلاب برای کنگره بوشهر داشتندنه برای کنگره بوشهر بلکه برای همه کنگره‌ها است که این چنین برنامه‎هایی باید آغازی برای یک کار عمیق فرهنگی و بهره‌گیری از زندگی و مکتب شهدا است.

 

گراوند افزود: قریب به ۲ سال سپاه امام صادق (ع) با مشارکت همه دستگاهها برای کنگره شهدا استان بوشهر برنامه‌ریزی کرد که در این راستا از  مردم ولایت‌مدار و فعالیت دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر قدردانی می‌شود.

 

 

 

 

ایرنا

 کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها