امروز: چهارشنبه 22 مرداد 1399
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 23 دي 1398 - 08:34

اتحادخبر: فال روزانه 98/10/23

اتحادخبر: فال روزانه 98/10/23

 

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

 

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. سایه همای سعادت در سالی که با تولد شما شروع می‌شود همیشه بر سرتان خواهد بود و در این سال بخت با شما یار است و وجود نازنین‌تان روی بیماری و گرفتاری را نخواهد دید. در نتیجه سالی که در پیش‌رو دارید را بیشتر از همیشه جدی بگیرید و در این سال به فکر تحقق رویاهای‌تان باشید. در دی ماه با مشکلی روبرو خواهید شد، برای حل این مشکل از کوله‌بار تجربه‌ای که در گذشته اندوخته‌اید کمک بگیرید و اجازه ندهید این مشکل شما را زمین‌گیر کند. در بهمن ماهی که از راه می‌رسد حتی لحظه‌ای دست از تلاش و کوشش برندارید و فراموش نکنید که کلید موفقیت شما در استمرار و پشتکار نهفته است. در ماه‌های تیر و مرداد سال آینده موقعیت‌هایی برای پیشرفت در مقابل شما قرار می‌گیرد، برای رسیدن به این موفقیت، بی‌گدار به آب نزنید و پس از بررسی تمام جوانب، عزم خود را در این ماه‌ها برای موفقیت بیشتر جزم کنید. مهر ماه سال آینده زمانی برای استراحت و تفریح پیدا می‌کنید، این شرایط را به فال نیک بگیرید و با تفریح و خوش‌گذرانی،‌ خستگی را از تن‌تان بیرون کنید. در آبان ماه سال آینده مزد زحمت‌‌های خود را خواهید گرفت. آذر ماه سال آینده، ماه عاشقی شما است و اگر تاکنون عاشق نشده‌اید، در این ماه عشقی گرم و سوزان را تجربه خواهید کرد. سالی که با تولدتان شروع شده را با کوله‌باری از تجربه و مهر به پایان برسانید و در این سال به گونه‌ای زندگی کنید که خاطره‌های خوشی از آن به یادگار بماند.

فـال روزانـه - Daily Omen

عازم سفر هستید، اما در این سفر به شما خوش نخواهد گذشت و بهتر است تا جایی که‌ می‌توانید از این سفر دوری کنید. از ابتدای صبح که روز را شروع کرده‌اید به لحاظ مالی بد بیاری می‌‌آورید، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که در همیشه روی یک پاشنه نمی‌چرخد و تا بعدازظهر پول خوبی به دست شما می‌رسد. اهل منزل امروز از همیشه خوشحال‌تر هستند و شادی آنها به شما منتقل شده است. در نتیجه این روحیه را تا انتهای شب حفظ کنید و در کنار خانواده خوش و خرم باشید. در منزل یا محل کار باید تغییرات اساسی را انجام دهید، امروز زمانی خوبی است که دست به کار شوید و با انجام این تغییرات، شرایط جدیدی را برای کار و زندگی فراهم کنید. اعتماد‌به‌نفس سرشاری در زندگی دارید، از این روحیه استفاده کنید و به کمک آن، دوستان جدیدی برای خود پیدا نمایید. امروز همسر یا عشق‌زندگی‌تان ممکن است حرف‌های ناخوشایندی به شما بزند، این حرف‌ها را جدی نگیرید و به جای مشاجره با عشق‌زندگی‌تان، اجازه دهید گذر زمان حس‌و‌حال ایشان را بهتر کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

انسان خودسری هستید و برای انجام کارها نظر همسر یا عشق‌زندگی‌تان را جویا نمی‌شوید، به همین دلیل میان شما و عشق‌زند‌گی‌تان همیشه دعواومرافه در می‌گیرید. اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و از همین امروز به خودتان قول بدهید که اهمیت بیشتری به عشق‌زندگی‌تان بدهید و نظر ایشان را در تصمیم‌ها جویا شوید. به لحاظ سلامتی وضعیت خوبی ندارید، اما اهل مراجعه به پزشک هم نیستید، قبل از اینکه این قضیه حال شما را روز‌به‌روز وخیم‌تر کند، امروز سری به پزشک خانوادگی‌تان بزنید و مشکلات جسمی خود را با ایشان درمیان بگذارید. امروز یکی از اعضای منزل از شما توقع کمک دارد، به ایشان کمک کنید و مطمئن باشید در روزگار گرفتاری، این فرد شما را تنها نخواهد گذاشت. امروز قرار است هزینه‌ای را به خرید کالا یا معامله‌ای اختصاص دهید، بهتر است قبل از هر گونه تراکنش مالی، جوانب کار را کاملاً در نظر بگیرید، در غیر این‌صورت، امروز ضرر هنگفتی را متحمل خواهید شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

اعضای خانواده همیشه برای شما سنگ‌تمام گذاشته‌اند و به لحاظ عشق و محبت، چیزی کم و کسر ندارید، امروز زمان خوبی است که به اهل منزل ثابت کنید قدردان محبت‌های آنها هستید و فراموش نکنید که محبت، محبت می‌آورد. فردی قصد دارد میان شما و عشق‌زندگی‌تان فاصله بیاندازد، قبل از اینکه این فرد به نیت شوم خود برسد، او را شناسایی کنید و به ایشان بفهمانید که پای خود را از زندگی شما بیرون بکشد. روز خوبی را به لحاظ مالی شروع نکرده‌اید و بعید به نظر می‌رسد امروز پولی به دست شما برسد. میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان اختلاف نظرهای زیادی وجود دارد. قبل از اینکه این روحیه فاصله‌ای عمیق میان شما و عشق‌زندگی‌تان ایجاد کند، با ایشان صحبت کنید و تا می‌توانید به نقطه‌نظرهای یکدیگر نزدیک شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

به لحاظ مالی گرفتار مشکلی هستید و راه‌چاره‌ای به ذهن‌تان نمی‌رسد، در چنین شرایطی از پدر و مادر یا بزرگان فامیل کمک بگیرید و مطمئن باشید آنها دست رد به سینه شما نمی‌زنند. امروز خبر خوشی از یکی از دوستان یا آشنایان نزدیک به شما می‌رسد. در نظر دارید امروز دوستان یا اعضای فامیل را به منزل خود دعوت کنید، اما روز خوبی برای مهمانی برگزار کردن نیست و بهتر است این مهمانی را به روزهای آینده موکول نمایید. کارهای عقب‌مانده زیادی دارید، اما همیشه از انجام این کارها طفره می‌روید و این روحیه باعث شده تا کارهای امروز روی هم تلنبار شود. پیشنهاد می‌‌کنیم به جای تنبلی کردن و به تعویق انجام کارها به آینده، امروز به هر قیمتی که شده کارهای عقب‌‌مانده را انجام دهید. روز خوبی را برای عاشقی شروع کرده‌اید و امروز همسر یا عشق‌زندگی‌تان بیشتر از همیشه عشقش را نثار شما خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

اهل ریسک و پذیرش خطر نیستید و این روحیه باعث شده تا دستاورد چشمگیری در زندگی نداشته باشید، امروز تصمیم بگیرید که به استقبال خطرها و خوشی‌های زندگی بروید و اجازه ندهید نگرانی و شک، عزم شما را در رسیدن به موفقیت، مختل کند. انسان خوبی هستید اما رفقای نابابی دارید و این دوستان شما را از مسیر زندگی سالم دور کرده‌اند، قبل از اینکه ادامه این وضعیت، شما را شرمنده و سرافکنده کند، دوستان ناباب را کنار بگذارید. کارها را با تمرکز و جدیت انجام نمی‌دهید و این رویکرد موقعیت حرفه‌ای شما را به خطر انداخته است. امروز تصمیم بگیرید که کارها را با دقت و وسواس بیشتری انجام دهید و طوری کار کنید که مو لای درز کارهای شما نرود. انسان خوش‌مشرب و سخن‌وری هستید و به لطف این روحیه مشکلاتی که امروز در سر راه شما ایجاد می‌شود را به راحتی از بین خواهید برد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان مانند گذشته به شما نمی‌رسد و همیشه ساز مخالف می‌زند. در اولین فرصت با عشق‌زندگی‌تان صحبت کنید و دلیل این رفتار را جویا شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

نبود اعتماد‌به‌نفس زندگی شما را به مسیر نامطلوبی سوق داده و قبل از اینکه سکان زندگی را از دست بدهید، با اعتماد‌به‌نفس و جدیت در کارها، افق‌های تازه‌ای از موفقیت را برای خود ایجاد نمایید. موقعیت کاری خوب و چشمگیری در پیش روی شما قرار دارد، اما در قبول این موقعیت جدید نگران هستید که این کار تازه، بر شرایط شغلی فعلی شما تأثیر بگذارد. این موقعیت را قبول کنید و مطمئن باشید اوضاع شما از چیزی که فکرش را بکنید بهتر خواهد شد. نقش خانواده در موفقیت‌های زندگی خود را دست‌کم نگیرید و امروز به اهل منزل ثابت کنید که همیشه قدردان آنها هستید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان چیزی در زندگی برای شما کم نمی‌گذارد، امروز زمان خوبی است که به ایشان ثابت کنید هرکاری برای عشق‌زندگی‌تان انجام می‌‌دهید و عاشقانه‌تر از همیشه دوستش دارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز قرار است برای خرید به بازار بروید و از آنجایی که احتمال ولخرجی شما وجود دارد، پیشنهاد می‌کنیم جلوی خودتان را بگیرید و تنها لوازم ضروری را خریداری نمایید، در غیر این‌صورت، ولخرجی امروز، شما را در آینده گرفتار مشکلات مالی زیادی خواهد کرد. مشغول انجام کار سخت و مهمی هستید و این کار زمان و انرژی زیادی از شما گرفته است، اما دست از کار نکشید و مطمئن باشید زحمت‌های شما در نهایت به بار خواهد نشست و از این کار، سود و افتخار چشمگیری نصیب شما خواهد شد. کارهای زیادی روی دست شما مانده و همیشه وقت کم می‌آورید، دلیل این قضیه اهمیتی است که شما به دیگران می‌دهید و به جای رسیدگی به کارهای خودتان، برای بقیه وقت می‌گذارید. از امروز اولویت بیشتری به کارهای خودتان بدهید و طوری زمان‌بندی کنید که تا پایان هر روز، کارها را تمام‌و‌کمال به اتمام برسانید. مدتی است که همسر یا عشق‌زندگی‌تان کلام و رفتار محبت آمیزی به شما نگفته است، امروز ورق بر می‌گردد و عشق‌‌زندگی‌تان رفتاری عاشقانه و سرشار از محبت را با شما در پیش خواهد گرفت.

فـال روزانـه - Daily Omen

به لحاظ مالی روز خوبی را شروع نکرده‌اید و احتمال اینکه پولی از دست بدهید بسیار است، در نتیجه تا می‌توانید شش‌دانگ حواس‌تان را در امور مالی جمع کنید. عازم سفری کوتاه هستید، این سفر را به خاطره‌انگیز‌ترین سفر زندگی‌تان تبدیل کنید. امروز کارهای منزل یا محل کار، راحت‌تر از همیشه انجام می‌شود و زودتر از چیزی که فکرش را بکنید کارها را به پایان خواهید رساند. مدتی است که کدورتی میان شما و یکی از دوستان یا اعضای فامیل ایجاد شده و با این فرد گفتگو نمی‌کنید،‌ امروز این طلسم را بشکنید و از در صلح و دوستی با این فرد وارد شوید. اهل کسب علم و دانش نیستید و تخصص چندانی در انجام کارها ندارید، این رویکرد شما را از همقطاران‌تان در زندگی عقب خواهند انداخت، در نتیجه از امروز تا می‌توانید تخصص و مهارت بدست بیاورید و یک سروگردن بالاتر از اطرافیان خود قرار بگیرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

به لحاظ کاری آن‌گونه که انتظار دارید به موفقیت‌های چشمگیری نرسیده‌اید و دائم به فکر پیشرفت و ترقی هستید، برای رسیدن به این هدف بهتر است با یکی از بزرگ‌ترهای فامیل یا فردی باتجربه مشورت کنید و راه و چاه موفقیت را از ایشان جویا شوید. امروز متوجه می‌شوید که دل یکی از نزدیکان یا دوستان شما شکسته است و غم و غصه‌های زیادی در زندگی دارد، سنگ‌صبور این فرد باشید و تا جایی که می‌توانید مرهمی برای آلام و زخم‌های قلب شکسته دوست خود شوید. دخل و خرج‌تان با هم سازگار نیست و وضعیت مالی‌تان ثبات لازم را ندارد. فراموش نکنید که ادامه این روش به غیر از ورشکستگی و مشکلات مالی چیزی برای شما به ارمغان نخواهد داشت. در نتیجه از امروز وسواس بیشتری برای امور مالی خود داشته باشید و نبض دخل و خرج زندگی را در دست بگیرید. مدتی است که منتظر خبر فرخنده‌ای هستید، امروز این خبر به دست شما می‌رسد و زمینه شادی شما و اهل منزل را فراهم می‌کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

زندگی را بیش‌از‌حد سخت گرفته‌اید و دائم به خودتان سرکوفت می‌زنید، این روحیه به غیر از سر‌خوردگی و شکست چیزی برای شما به دنبال ندارد. در نتیجه فراموش نکنید که انسان جایزالخطا است و به جای ناراحتی برای اشتباهاتی که در زندگی انجام داده‌اید، از این اشتباه‌ها درس بگیرید. اهل دیدوبازدید با بزرگترهای فامیل نیستید و مدتی است که خبری از آنها ندارید، در اولین فرصتی سری به آنها بزنید و به ریش‌سفید‌های فامیل ثابت کنید که همیشه به فکر آنها هستید. میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان مشاجره‌ای در گرفته است، سعی کنید نفت به آتش این مشاجره نریزید و در اولین فرصت زمینه دلجویی و آشتی را فراهم نمایید. تلاش‌های شما در محل کار یا منزل نادیده گرفته می‌شود و احساس می‌کنید کسی قدر زحمت‌های شما را نمی‌داند. در چنین شرایطی ناامید نشوید و مطمئن باشید در آینده زحمت و تلاشی که کشیده‌اید از چشم اطرافیان پنهان نخواهد ماند. امروز موقعیتی برای شرکت در کارهای خیریه فراهم می‌شود، این موقعیت را به فال نیک بگیرید و به خاطر داشته باشید که در زندگی از هردستی که بدهید، از همان دست پس خواهید گرفت.

فـال روزانـه - Daily Omen

رفتار عجولانه‌ای دارید و این رویکرد زندگی شما را به خطر انداخته و همسر یا عشق‌زندگی‌تان از این تصمیم‌های عجولانه شکایت دارد. اجازه ندهید چنین روحیه‌ای موجبات ناراحتی اطرافیان را فراهم کند و از امروز قبل از اتخاذ هر تصمیمی، تا می‌توانید فکر کنید و فراموش نکنید که عجله کار شیطان است. به مشکل مالی برخورده‌اید و برای حل این مشکل نمی‌خواهید از اندوخته‌ای که کنار گذاشته‌اید، کمک بگیرید. مطمئن باشید راه دیگری برای حل این مشکل وجود ندارد و با کمک گرفتن از پس‌انداز‌هایی که برای روز مبادا گذاشته بودید، این مشکل را پشت‌سر بگذارید و با صرفه‌جویی، جای خالی پس‌انداز خود را پر کنید. امروز موقعیتی برای شرکت در یک جلسه کاری یا مهمانی مهم فراهم می‌شود. در این مراسم، با افراد سرشناسی آشنا خواهید شد، این آشنایی را به فال نیک بگیرید و در آینده برای پیشرفت در کار و زندگی از این افراد سرشناس کمک بگیرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز بعد از ظهر قرار است با دوستان و آشنایان بیرون بروید و حسابی خوش بگذارنید، این دورهمی را مغتنم بدانید و تا می‌توانید تفریح کنید، اما حواس‌تان به دخل‌و‌خرج‌تان باشد و بیشتر از حد اصراف نکنید. با مشکلی روبرو شده‌اید و فکری برای حل این مشکل به ذهن‌‌تان نمی‌رسد، این مشکل را با یکی از دوستان در میان بگذارید و از ایشان درخواست کمک کنید. امروز فکر بکری به ذهن شما می‌رسد، این ایده را سرسری نگیرید و به هر قیمتی که شده به آن جامه عمل بپوشانید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز برای خوشحالی شما هرکاری که از دستش بر می‌آید را انجام خواهد داد.کانال تلگرام اتحادخبر

مرتبط:
» فال روزانه ۹۹.۰۵.۱۱ [حدود 11 روز قبل]
» فال روزانه ۹۹.۰۵.۱۲ [حدود 10 روز قبل]
» فال روزانه 1396/06/04 [بيش از 3 سال قبل]
» فال روزانه ۹۹.۰۵.۱۶ [حدود 6 روز قبل]
» فال روزانه ۹۹.۰۵.۰۸ [حدود 14 روز قبل]
» فال روزانه ۹۹.۰۵.۱۳ [حدود 9 روز قبل]
» فال روزانه ۹۹.۰۵.۱۹ [حدود 3 روز قبل]

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • تجلیل فرماندار دشتستان از خبرنگاران / تصاویر اختصاصی
 • مسئولین نسبت به تلفات بالای کرونا در دشتستان پاسخگو باشند / خبرنگار باید مستند بنویسد
 • آغاز عملیات اجرایی مخزن ۲۰۰۰ متر مکعبی شهر دالکی در هفته دولت / تصاویر
 • بیش از 72 هزار خبر را تولید و انتشار داده ام/ پربازدیدترین خبری که کار کردم
 • اضافه شدن 4 فوتی جدید در اثر کرونا /٢٩۶ بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند
 • بی‌مهری برخی مسئولین از چالش‌های خبرنگاری است/ از گفتگو با دو ترنس بوشهری بازخوردهای جالبی گرفتم
 • خبرنگاران چشمان بیدار جامعه برای بیان واقعیت‌ ها هستند / دلایل مرگ و میر زیاد کرونا در دشتستان از نظر فرماندار
 • طنز/یه سوزن به خبرنگار
 • شعر طنز محلی/خطوط موازی
 • طنز/برنج و مرخ
 • دکتر حاجیونی: ۱۵ واحد مسکونی ویژه معلولین در هفته دولت کلنگ زنی خواهد شد
 • جوان ٣٢ ساله در آب‌های ساحلی گناوه غرق شد
 • امسال ۱۰۰۰ واحد صنعتی کوچک در فارس به بهره‌برداری می‌رسد
 • اضافه شدن 8 فوتی جدید در اثر کرونا /304 بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند
 • عرضه اولیه یک شرکت ساختمانی در بورس
 • در کنار پروژهای زیر بنایی از ارتقاء مبلمان شهری غافل نمی شوم/ خبرنگار، سرمایه اجتماعی از دید مجموعه مدیریت شهری
 • تجلیل فرماندار دشتستان از خبرنگاران / تصاویر اختصاصی
 • بیش از دو میلیون خبر و گزارش نوشته ام/ چاپ خبر اعتصاب نانوایان برازجان در روزنامه آیندگان باعث افزایش دستمزد کارگران شد
 • بی میلی هایی بود، اما باعث آزردگی ام از هیچکس در فوتبال و کار مربی گری نشد/ تصمیمات غلط مدیریتی باعث عقب ماندگی فوتبال شد
 • مهمترین چالش رسانه ها عدم وجود نیروی متخصص است/ اولین و شیرین ترین گزارش من
 • مسئولین نسبت به تلفات بالای کرونا در دشتستان پاسخگو باشند / خبرنگار باید مستند بنویسد
 • یادداشتی که نماینده سابق را مجبور به واکنش کرد/ فقد خبرنگار تخصصی در مطبوعات استان
 • یکی از عملکرد خوب شورای پنجم انتخاب شهردار است/ شورای برازجان از نداشتن ساختمان مطلوب رنج می برد
 • اضافه شدن 11 فوتی جدید در اثر کرونا / تنها راه مبارزه با کرونا اقدامات پیشگیرانه است
 • خبرنگاری ساعت خاص یا روز و شب ندارد/ گزارش من درباره مشکلات نیروهای شرکتی بهداشت و درمان بازتاب زیادی داشت
 • برخی نشریات روزی نامه هستند تا روزنامه/ چاپ خبرکشته شدن زن زائو در دیلم باعث شد به دیلم دستگاه های لازم پزشکی داده شود
 • با حمایت های استاندار و معاون عمرانی استاندار پروژه بهسازی ورودی شهر سعدآباد با جدیت در حال اجراست/تصاویر
 • گزارشی که استاندار را به محله کوتی بوشهر کشاند/ رشد قارچ گونه سایت‌ های خبری از چالش‌های حوزه رسانه در استان است
 • تغذیه کنکور
 • حدود ۲۰۰۰ خبر و گزارش تهیه و منتشر کرده ام/ مهمترین مشکل خبرنگاران بیمه است
 • دکتر سروستانی از پزشکان متخصص شهر برازجان آسمانی شد / جزییات
 • خودکشی جوان ۲۶ ساله در یکی از معابر شهری برازجان
 • ثبت ۱۲ فوتی جدید کرونا در استان بوشهر /فوت نوزاد ۲۳ روزه بر اثر کرونا / اضافه شدن ۴۰ تخت icu به تخت های ویژه
 • وداع تلخ در استادیوم تختی برازجان / میزبان همیشگی ، این بار میهمان بود
 • کرونا حریف پدربزرگ ۹۷ ساله دشتستانی نشد
 • در کنار پروژهای زیر بنایی از ارتقاء مبلمان شهری غافل نمی شوم/ خبرنگار، سرمایه اجتماعی از دید مجموعه مدیریت شهری
 • تونل های انحراف آب سد دالکی به بهره برداری رسید/تصاویراختصاصی
 • ثبت ‌نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی از 13 مرداد شروع می‌شود
 • مسئولین؛ قهرمانان ورزشی استان را بیشتر بشناسند
 • بایدها و نبایدهای یک قرارداد
 • حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی استان بوشهر ۵۰ تا ۸۰ درصد افزایش یافت
 • حکم بخشدار ارم صادر شد
 • شهرداری برازجان، ماسک هدیه داد/ تصاویر
 • متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان با رعایت عدالت بیمه‌ای انجام می‌شود
 • دشتستان همیشه پتانسیل بالایی در والیبال داشت/جان دوباره والیبال توسط جوانان