امروز: چهارشنبه 22 مرداد 1399
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 17 آذر 1398 - 09:07

اتحادخبر: فال روزانه یک شنبه 17 آذر 1398

اتحادخبر: فال روزانه یک شنبه 17 آذر 1398

 

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

 

سالروز تولدتان را تبریک می‌گوییم، انسان رئوف و خوش‌قلبی هستید و به لطف این صفت‌ها در سالی که پیش‌روی شما است دوستان و آشنایان برای رسیدن به هدف‌هایتان دست شما را می‌گیرند و با کمک‌هایی که از از اطرافیان دریافت خواهید کرد، موقعیت کاری و زندگی شما در این سال ثبات بیشتری پیدا خواهد کرد. در دی ماه حسابی دل‌تان را به کار دهید و بیشتر از همیشه کار کنید. بهمن‌ماه مشکلی در زندگی یا کار شما پیش می‌آید، اجازه ندهید این مشکل شما را از مسیر و هدفی که انتخاب کرده‌اید دور کند. اگر می‌خواهید دستی به سروروی منزل بکشید، اسفند ماه سال جاری بهترین زمان برای خانه‌تکانی و تعمیرات منزل است. خرداد و مرداد سال آینده بهترین ماه‌‌های سال تولدتان به حساب می‌آیند و در این ماه‌ها چیزی به غیر از خوشی و شادی نخواهید دید. سالی که پیش روی شما قرار گرفته را به فال نیک بگیرید و این سال را به یکی از بهترین‌ سال‌های زندگی خود تبدیل نمایید.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز حساسی را در پیش‌رو دارید و با مشکل مالی مواجه خواهید شد، این مشکل مالی را با تدبیر و سیاست حل کنید، چه بسا عدو سبب خیر شود و به بهانه حل این مشکل مالی،‌ راه‌های دیگری برای افزایش سود و درآمد پیدا کنید. مشغولیت‌های فکری فشار زیادی به شما آورده و نگران سلامتی‌تان هستید، اما غم به دل خود ندهید چرا که شما قوی‌تر از این حرف‌ها هستید و امروز بیمار نخواهید شد. فرصتی برای مسافرت در پیش‌رو دارید، این مسافرت موقعیت‌های کاری جدیدی فراهم می‌کند و از این سفر دست‌پر باز خواهید گشت. روز خسته‌کننده‌ای را در پیش دارید، اما امروز عصر همسر یا عشق‌زندگی‌تان برنامه خاصی برای شما آماده کرده و به اندازه‌ای به شما خوش خواهد گذشت که خستگی روزانه را فراموش کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اهمیت زیادی به ظاهر خود نمی‌دهید و امروز زمان آن فرا رسیده که دستی به سروروی‌تان بکشید و حسابی خوش‌تیپ کنید. امروز مواظب اسباب‌و‌اثاثیه‌تان در منزل و محل کار باشید، چرا که احتمال اینکه دزد به مال شما بزند بسیار است. اوضاع میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان خوب پیش نمی‌رود و مشاجره‌ای میان شما در گرفته است، در این مشاجره حق با شما است و همسر یا عشق‌زندگی‌تان باید دست از لجبازی بردارد. مسافرتی را در پیش‌رو دارید، این مسافرت به شما خوش نخواهد گذشت و لحظه‌های پراضطرابی را تجربه خواهید کرد. برنامه‌های زیادی را امروز در نظر دارید اما مهمان‌ ناخوانده‌ای از راه می‌رسد و تمام این برنامه‌ها خراب خواهد کرد، اما نگران نباشید چرا که به رغم خراب شدن برنامه‌های‌تان از هم‌صحبتی با این مهمان ناخوانده حسابی لذت خواهید برد.

فـال روزانـه - Daily Omen

اتفاقی ناخوشایند در انتظار شما است و در این شرایط سخت و دشوار، شجاعت خود را از دست ندهید و به آینده خوش‌بین باشید. اوضاع به لحاظ مالی بر وفق شما است و برای پرداخت قسط‌و‌قرض‌ها پول کافی به دست‌تان می‌رسد. دوستان یا آشنایان می‌خواهند شما را غافلگیر کنند و امروز هدیه‌ای غیرمنتظره از جانب آنها دریافت خواهید کرد. کاری انجام داده‌اید و همسرتان حسابی بابت انجام این کار از شما دلخور شده، امروز زمان خوبی برای دلجویی از عشق‌زندگی‌تان است. کارهای عقب‌افتاده زیادی دارید و به خودتان قول بدهید که از امروز به بعد، کارها را به فردا موکول نکنید و قبل از عقب‌افتادن کارها، به فکر انجام آنها باشید.  به فکر سرمایه‌گذاری در شغل و حرفه‌ای هستید که اطلاعات و آگاهی از این شغل ندارید، از این سرمایه‌گذاری راهی به جایی نخواهید برد و پول و ثروت‌تان را صرف تجارتی کنید که از زیروبالای آن به‌خوبی آگاه باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز کار خاصی برای انجام‌دادن ندارید و زمان مناسبی برای استراحت و خستگی‌درکردن است. یکی از دوستان‌ شما در مخمصه‌ای مالی گرفتار شده و از شما درخواست کمک دارد، به خاطر داشته باشید اگر به این فرد کمک کنید، در آینده خودتان نیازمند پول خواهید شد. با اهل منزل به تندی سخن می‌گویید و اعضای خانواده از رفتار شما دلخور شده‌اند. از امروز تصمیم بگیرید که تندخویی را کنار بگذارید و با اهل منزل مهربان باشید. امروز با مشکلی روبرو می‌شوید، اما غم به دل‌تان راه ندهید چرا که دوستی از راه می‌رسد و شما را از این مشکل نجات خواهد داد.

فـال روزانـه - Daily Omen

از صبح که از خواب بلند شده‌اید احساس خستگی می‌کنید و کشتی‌های‌تان غرق شده است. اجازه ندهید این احساس روز شما را خراب کند و با فعالیت در کارهای خلاقانه و ورزش، خودتان را سرگرم نگه دارید و بر احساس خستگی و بی‌حوصلگی غلبه کنید. انسان سخاوتمندی هستید و دستی گشاده دارید، مواظب سوء‌استفاده اطرافیان از این اخلاق خود باشید. میان شما و همسرتان دلخوری وجود دارد، اما امروز عشق‌زندگی‌تان این دلخوری‌‌ها را فراموش می‌کند و به شما ثابت خواهد کرد که از همه چیز در دنیا برای او مهم‌تر هستید. بعدازظهر را به خوتان مرخصی بدهید و تفریحات موردعلاقه‌تان را انجام دهید تا از این طریق آماده تلاش‌و‌کار برای فردا شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

مدتی است که به خودتان قول داده‌اید هر روز ورزش کنید اما امروز و فردا می‌کنید و امروز زمان خوبی است که به وعده‌تان وفا کنید و با ثبت‌نام در یک دوره ورزشی، سلامت جسم و روح‌تان را تضمین کنید. نگرانی‌های زیادی دارید و هیچ‌جایی بهتر از منزل و کانون خانواده برای فراموش‌کردن این نگرانی‌ها نیست. با مشکل مهمی روبرو شده‌اید و برای این مشکل روی کمک همه‌جانبه همسر یا عشق‌زندگی‌تان حساب‌باز کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

قصد سرمایه‌گذاری دارید، اما نمی‌دانید با پول‌تان چه کار کنید و بهتر است قبل از اینکه بیگدار به آب بزنید و پولی که با هزارویک زحمت بدست آورده‌اید را از دست بدهید، با افرادی که تخصص ویژه‌ای در کاروکاسبی مدنظر شما دارند مشورت نمایید. انسانی سلطه‌جو هستید و می‌خواهید تمام افراد خانواده طبق نظر شما رفتار کنند، زمان آن فرا رسیده که این رفتار را کنار بگذارید و با اهل منزل صمیمی‌تر شوید. مدتی است که احساس گم‌گشتگی می‌کنید و در انجام کارها سردرگم شده‌اید. امروز بعدازظهر زمانی را برای خلوت با خودتان اختصاص دهید و تکلیف‌تان را با زندگی روشن کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز توجه ویژه‌ای به شما خواهد داشت. این احساس را به فال نیک بگیرید و روزی عاشقانه و فراموش نشدنی را پشت‌سر بگذارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز روز بسیار خوبی برای کار و تجارت است و مطمئن باشید حتی اگر دست به خاک هم بزنید، طلا می‌شود. به لحاظ عاشقی روزی خوبی در پیش‌رو ندارید و اگر قصد دارید به عشق‌زندگی‌تان پیشنهاد ازدواج بدهید، این پیشنهاد را به آینده موکول کنید، چرا که امروز جواب رد خواهید شنید. امروز فردی که جایگاه مهمی در فامیل یا محل‌کار دارد، شما را دعوت خواهد کرد، این دعوت را بی‌پاسخ نگذارید و از هم‌صحبتی با او درس‌های زیادی بگیرید. میان شما و عشق‌زندگی‌تان یا یکی از دوستان نزدیک‌ شما حسابی شکر آب شده و رابطه‌تان در آستانه جدایی قرار دارد. یادتان نرود که بخشش از بزرگان است و اجازه ندهید کدورت‌های جزئی رابطه چندین و چند ساله شما را خراب کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

روزی سرشار از خوشی و خبرهای مسرت‌بخش را در پیش‌رو دارید. به لحاظ مالی نیز یکی از بزرگان فامیل امروز پولی به شما خواهد داد و مشکل مالی نخواهید داشت. رابطه شما با همسر یا عشق‌زندگی‌تان رابطه‌ای بسیار شکننده‌ و حساس است و اگر امروز مواظب نباشید، کار شما به جاهای باریک خواهد کشید و رابطه‌‌تان به‌هم خواهد خورد. در سمت صبح وقت سرخاراندن پیدا نخواهید کرد اما به همان‌اندازه که به پایان روز نزدیک می‌شوید، به همان مقدار سر شما خلوت‌تر می‌شود و فرصتی مناسب برای استراحت و تفریح پیدا خواهید کرد. یکی از همسایه‌ها رازی سربه‌مهر از زندگی شما را می‌داند و امروز این راز را برملا خواهد کرد. رمز موفقیت در نظم و انضباط قرار دارد و اگر می‌خواهید موفقیت‌های بیشتری را تجربه کنید، همین امروز نظم و انضباط را با مرتب‌کردن لوازم منزل و محل‌کار شروع کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز را با خوشحالی و نشاط شروع کنید و مطمئن باشید امروز به لحاظ مالی چیزی کم و کسر نخواهید داشت و از جایی که حتی فکرش را نمی‌کردید پول هنگفتی نصیب‌ شما خواهد شد. امروز برای عقدقرارداد و معامله نیز روز بسیار خوبی است. زمانی از امروز را به انجام کارهای مذهبی یا فکری اختصاص دهید و خودتان را آماده‌ مهمان‌داری کنید چرا که بعدازظهر مهمان‌های ناخوانده‌ای از راه خواهند رسید و نقشه‌هایی که برای عصرامروز کشیده‌اید نقش برآب می‌شود. مدت زیادی است که به یاد یکی از دوستان قدیمی‌تان هستید، امروز شرایطی برای دیدار با این دوست قدیمی مهیا خواهد شد. روز خوبی برای عشق‌و‌عاشقی است و همسر یا عشق‌زندگی‌تان نیز همین احساس را نسبت به شما دارد و برنامه‌های عاشقانه‌ای تدارک دیده‌ است.

فـال روزانـه - Daily Omen

اهل پس‌انداز نیستید و امروز از بابت اینکه اندوخته‌ای ندارید حسابی ناراحت خواهید شد، چرا که مشکل مالی در پیش‌رو دارید و قادر به تأمین پول نخواهید بود. سبک‌زندگی کم‌تحرک و ثابتی دارید و این روش، سلامت زندگی شما را به خطر انداخته است، قبل از اینکه دیر شود ورزش کنید و انرژی روحی و جسمی خود را افزایش دهید. توجه بیشتری به افراد خانواده داشته باشید و در انجام کارها به آنها کمک کنید. از زندگی‌تان به اندازه‌ کافی رضایت ندارید و دستاوردهای چشم‌گیری نداشته‌اید. برای جبران این عقب‌ماندگی‌ها در آینده بیشتر تلاش کنید و حتی اوقات فراغت خود را نیز مشغول کار شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

گذشت در زندگی ندارید و از رفتار دیگران کینه به دل می‌گیرید و این اخلاق باعث شده میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان فاصله بیافتد. برای اینکه این فاصله از چیزی که هست بیشتر نشود، از امروز تصمیم بگیرید که کینه‌‌ها و دلخوری‌های قدیمی را کنار بگذارید. امروز صبح با اعتمادبه‌نفس و انرژی زیادی از خواب بلند شده‌اید و مطمئن باشید این روحیه به شما کمک می‌کند تا تمام موانع را در طول روز از سر راه بردارید. مدتی است که نقشه انجام کار مهمی را در سر دارید، امروز زمان خوبی برای اجرای این نقشه است.کانال تلگرام اتحادخبر

مرتبط:
» فال روزانه ۹۹.۰۵.۲۲ [حدود 11 ساعت قبل]
» فال روزانه ۹۹.۰۵.۱۹ [حدود 3 روز قبل]
» فال روزانه ۹۹.۰۵.۱۱ [حدود 11 روز قبل]
» فال روزانه ۹۹.۰۵.۱۶ [حدود 6 روز قبل]
» فال روزانه ۹۹.۰۵.۲۰ [حدود 2 روز قبل]
» فال روزانه ۹۹.۰۵.۱۵ [حدود 7 روز قبل]

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • تجلیل فرماندار دشتستان از خبرنگاران / تصاویر اختصاصی
 • بیشتر از آنکه دنبال تعریف و تمجید باشم منتقد هستم/ خبرنگاری، شغلی پردردسر که پشتیبانی نمی شود
 • سطر به سطر روزنامه ها در من رسوب می کرد /شب ها هم خواب خبر می بینم
 • جوان ٣٢ ساله در آب‌های ساحلی گناوه غرق شد
 • اضافه شدن 8 فوتی جدید در اثر کرونا /304 بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند
 • امسال ۱۰۰۰ واحد صنعتی کوچک در فارس به بهره‌برداری می‌رسد
 • ۲۰ و ۲۱ شهریور زمان برگزاری سه آزمون الکترونیکی علوم پزشکی
 • سه شب پیش‌رو از آسمان چشم برندارید
 • تداوم پرداخت کمک هزینه معیشتی به فعالان حوزه دریایی هرمزگان
 • فاز یک نیروگاه ۶ مگاواتی شهرک صنعتی شیراز آماده بهره‌برداری است
 • رشد ۱۳ درصدی مصرف آب در شیراز
 • پرسه کرونا در بازارهای شلوغ اهواز در آستانه محرم
 • خبرنگار به کارش عشق می ورزد/ اخبار و گزارش هایم در رفع مشکلات و توسعه بخش بردخون مؤثر بوده است
 • مصرف مواد اعتیادآور در دانشجویان زیر یک درصد است/خانواده‌ها دربرابر تغییر رفتارها هشیار باشند
 • طرز تهیه کله‌پاچه در خانه؛ نگذاریم کرونا این لذت را از ما بگیرد
 • در کنار پروژهای زیر بنایی از ارتقاء مبلمان شهری غافل نمی شوم/ خبرنگار، سرمایه اجتماعی از دید مجموعه مدیریت شهری
 • تجلیل فرماندار دشتستان از خبرنگاران / تصاویر اختصاصی
 • بیش از دو میلیون خبر و گزارش نوشته ام/ چاپ خبر اعتصاب نانوایان برازجان در روزنامه آیندگان باعث افزایش دستمزد کارگران شد
 • بی میلی هایی بود، اما باعث آزردگی ام از هیچکس در فوتبال و کار مربی گری نشد/ تصمیمات غلط مدیریتی باعث عقب ماندگی فوتبال شد
 • مهمترین چالش رسانه ها عدم وجود نیروی متخصص است/ اولین و شیرین ترین گزارش من
 • مسئولین نسبت به تلفات بالای کرونا در دشتستان پاسخگو باشند / خبرنگار باید مستند بنویسد
 • یادداشتی که نماینده سابق را مجبور به واکنش کرد/ فقد خبرنگار تخصصی در مطبوعات استان
 • اضافه شدن 11 فوتی جدید در اثر کرونا / تنها راه مبارزه با کرونا اقدامات پیشگیرانه است
 • یکی از عملکرد خوب شورای پنجم انتخاب شهردار است/ شورای برازجان از نداشتن ساختمان مطلوب رنج می برد
 • خبرنگاری ساعت خاص یا روز و شب ندارد/ گزارش من درباره مشکلات نیروهای شرکتی بهداشت و درمان بازتاب زیادی داشت
 • با حمایت های استاندار و معاون عمرانی استاندار پروژه بهسازی ورودی شهر سعدآباد با جدیت در حال اجراست/تصاویر
 • برخی نشریات روزی نامه هستند تا روزنامه/ چاپ خبرکشته شدن زن زائو در دیلم باعث شد به دیلم دستگاه های لازم پزشکی داده شود
 • گزارشی که استاندار را به محله کوتی بوشهر کشاند/ رشد قارچ گونه سایت‌ های خبری از چالش‌های حوزه رسانه در استان است
 • آغاز عملیات اجرایی مخزن ۲۰۰۰ متر مکعبی شهر دالکی در هفته دولت / تصاویر
 • تکریم خبرنگار
 • دکتر سروستانی از پزشکان متخصص شهر برازجان آسمانی شد / جزییات
 • خودکشی جوان ۲۶ ساله در یکی از معابر شهری برازجان
 • ثبت ۱۲ فوتی جدید کرونا در استان بوشهر /فوت نوزاد ۲۳ روزه بر اثر کرونا / اضافه شدن ۴۰ تخت icu به تخت های ویژه
 • وداع تلخ در استادیوم تختی برازجان / میزبان همیشگی ، این بار میهمان بود
 • کرونا حریف پدربزرگ ۹۷ ساله دشتستانی نشد
 • در کنار پروژهای زیر بنایی از ارتقاء مبلمان شهری غافل نمی شوم/ خبرنگار، سرمایه اجتماعی از دید مجموعه مدیریت شهری
 • تونل های انحراف آب سد دالکی به بهره برداری رسید/تصاویراختصاصی
 • ثبت ‌نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی از 13 مرداد شروع می‌شود
 • مسئولین؛ قهرمانان ورزشی استان را بیشتر بشناسند
 • بایدها و نبایدهای یک قرارداد
 • حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی استان بوشهر ۵۰ تا ۸۰ درصد افزایش یافت
 • حکم بخشدار ارم صادر شد
 • شهرداری برازجان، ماسک هدیه داد/ تصاویر
 • متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان با رعایت عدالت بیمه‌ای انجام می‌شود
 • دشتستان همیشه پتانسیل بالایی در والیبال داشت/جان دوباره والیبال توسط جوانان