امروز: يکشنبه 17 آذر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 11 آذر 1398 - 17:16

اتحاد خبر:اولین یادواره ی شهدای ورزشکار شهرستان دشتستان با حضور ارزشمند خانواده ی شهدای ورزشکار، معاون فرهنگی و توسعه ی ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، فرمانده سازمان بسیج ورزشکاران کشور، مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر ، جانشین فرماندهی سپاه امام صادق (ع) بوشهر و  جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی صبح روز دوشنبه 11آذر 98 در سالن کانون امام خمینی برازجان  برگزار شد.

اتحاد خبر:اولین یادواره ی شهدای ورزشکار شهرستان دشتستان با حضور ارزشمند خانواده ی شهدای ورزشکار، معاون فرهنگی و توسعه ی ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، فرمانده سازمان بسیج ورزشکاران کشور، مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر ، جانشین فرماندهی سپاه امام صادق (ع) بوشهر و  جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی صبح روز دوشنبه 11آذر 98 در سالن کانون امام خمینی برازجان  برگزار شد.به گزارش اتحاد خبر،معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در اولین یادواره شهدای شهرستان دشتستان استان بوشهر ضمن گرامیداشت یاد و خاطر همه ی شهیدان به ویژه 670 شهید این شهرستان گفت: از سال 92، با برنامه ریزی های صورت گرفته، یادواره شهدای ورزشکار در سراسر کشور برگزار شده است و سال 94 اولین کنگره شهدای ورزشکار را با همکاری سازمان بسیج ورزشکاران برگزار کردیم و با همراهی بخش های مرتبط، دومین کنگره سراسری نیز در سال 99 با هدف ترویج فرهنگ شهادت و ایثار و پاسداشت راه و منش شهیدان بزرگوار برگزار خواهیم کرد.

 


عبدالحمید احمدی افزود: تلاش بر این است برگزاری این یادواره ها علاوه بر تکریم خانواده معزز شهدا باعث ایجاد فضای معنوی و پهلوانی در ورزش کشور شود؛ آنچه نیاز ورزش امروز ماست همین روح پهلوانی و معنوی در فضای ورزش است.

وی بیان کرد: اگر روزگاری فقط یکی دو پهلوان برای نمونه بود اما امروز به برکت جانفشانی شهدای گرانقدرمان هزارن پهلوان ورزشکار داریم که نمونه های عینی و عملی هستند.


در این یادواره مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر نیز با اشاره به طراحی و تولید نرم افزار معرفی شهدای ورزشکار استان گفت: تا کنون 194 شهید ورزشکار در استان بوشهر شناسایی شده اند. و در حال شناسایی ،تکمیل و تدوین بانک اطلاعاتی از تمامی شهدای ورزشکار استانمان هستیم.


وی افزود: در راستای بزرگداشت نام و مقام شهدای گرانقدر، تمامی سالنها و اماکن ورزشی استان که در دولت تدبیر و امید به بهره برداری رسیده به نام شهدای همان منطقه نامگزاری شده است.

 


بهروزیانفرد اظهار داشت: از ابتدای امسال با توجه به کنگره ی سرداران و بیش از دوهزار شهید استان تمام مسابقات و برنامه های ورزشی در سراسر استان تحت عنوان یادواره یک شهید ورزشکار برگزار شده است.

یادواره 64 شهید ورزشکار دشتستان با رونمایی از کتاب پهلوانان دشتستان، تقدیر و اهدا لوح سپاس از خانواده ی شهدا به کار خود پایان داد.


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین