امروز: يکشنبه 24 آذر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 28 آبان 1398 - 09:57

اتحادخبر:  مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر گفت: ۲۰ پرونده برای آژانس‌های تاکسی تلفنی متخلف در زمینه افزایش قیمت در تعزیرات حکومتی این استان تشکیل شد.

اتحادخبر:  مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر گفت: ۲۰ پرونده برای آژانس‌های تاکسی تلفنی متخلف در زمینه افزایش قیمت در تعزیرات حکومتی این استان تشکیل شد.

۲۰ پرونده افزایش نرخ حمل‌و نقل در تعزیرات حکومتی بوشهر تشکیل شد

زهرا افضلی‌نیا روز دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: در این ارتباط پرونده متخلفان بررسی شده و حکم صادره برای متخلفان به‌زودی اطلاع رسانی می‌شود.

 

وی بیان کرد: افزایش قیمت تمام کالاها و خدمات در همه سطوح ممنوع است و کسانی که اقدام به افزایش قیمت کنند بدون اغماض با آنان برخورد قاطع قانونی می‌شود.

 

افضلی‌نیا ادامه داد: همه موارد پیشگیرانه برای افزایش قیمت‌ها انجام شده و در این راستا سهمیه بنزین برای تمام تاکسی‌ها و سرویس‌هایی که کارهای عمومی انجام می‌دهند در نظر گرفته شده است.

 

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر تاکید کرد: مردم هیچ نگرانی از این موضوع نداشته باشند و مطئمن باشند در آینده نزدیک شاهد فصل جدیدی در وضعیت خدمات رسانی خواهیم بود.

 

وی با اشاره به راه‌اندازی گشت‌های مشترک برای کنترل بازار بیان کرد: در تمام شهرستان‌های ۱۰ گانه استان بوشهر به‌ویژه در مرکز استان گشت‌های نظارت و بازرسی مشترک با سازمان صنعت، معدن و تجارت و راهداری و حمل و نقل راه‌اندازی شده که نظارت ویژه‌ای بر قیمت کالا، تاکسی‌های درون و برون شهری، آژانس‌ها و سایر خدمات دارند.

 

 افضلی‌نیا ادامه داد: با نظارت و فعالیت شبانه‌روزی قیمت کالا و خدمات کنترل شده و مردم اطمینان داشته باشند این وضعیت کنترل قیمت‌ها ادامه می‌یابد.

 

 

 

 

ایرناکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین