امروز: يکشنبه 24 آذر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 28 آبان 1398 - 08:33
مدیرکل تعزیرات حکومتی بوشهر:

اتحادخبر: مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر با اشاره به راه‌اندازی گشت‌های نظارت و بازرسی مشترک با سازمان صنعت، معدن و تجارت و راهداری گفت: قیمت کالا و خدمات به صورت شبانه‌روزی نظارت می‌شود.زهرا افضلی‌نیا  اظهار داشت: در سطح بازار به صورت مستمر بر قیمت‌ها نظارت می‌شود و گشت‌های مشترک در سطح استان بوشهر...

اتحادخبر: مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر با اشاره به راه‌اندازی گشت‌های نظارت و بازرسی مشترک با سازمان صنعت، معدن و تجارت و راهداری گفت: قیمت کالا و خدمات به صورت شبانه‌روزی نظارت می‌شود.

گشت‌های مشترک در استان بوشهر راه‌اندازی شد/نظارت مستمر بر قیمت‌ها

زهرا افضلی‌نیا  اظهار داشت: در سطح بازار به صورت مستمر بر قیمت‌ها نظارت می‌شود و گشت‌های مشترک در سطح استان بوشهر راه‌اندازی شده است.

 

وی با بیان اینکه سهمیه سوخت ناوگان حمل و نقل شهری و برون‌شهری تعیین شده است، ادامه داد: با توجه به اختصاص سهمیه، نباید شاهد افزایشی در نرخ کرایه مسافر و بار باشیم و با هرگونه افزایش قیمت برخورد می‌شود.

 

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر با اشاره به برخورد جدی با هرگونه افزایش قیمت در اجناس، کالا و خدمات عمومی اضافه کرد: بازرسی و بررسی‌های لازم در وضعیت قیمت ناوگان حمل و نقل درون و برون شهری به صورت مداوم انجام می‌شود.

 

وی با اشاره به تشکیل ۲۰ پرونده برای آژانس‌های تاکسی تلفنی متخلف در زمینه افزایش قیمت سرویس‌ها بیان کرد: این پرونده‌ها بلافاصله رسیدگی شده و حکم صادره برای متخلفان به‌زودی اطلاع رسانی می‌شود.

 

افضلی‌نیا با اشاره به ممنوعیت افزایش قیمت تمامی اجناس کالا و خدمات در همه سطوح تصریح کرد: مردم نگران افزایش قیمت‌ها نباشند و در آینده نزدیک شاهد فصل جدیدی در وضعیت خدمات رسانی خواهیم بود.

 

وی از کنترل قیمت کالا و خدمات با نظارت‌های شبانه‌روزی خبر داد و اضافه کرد: به مردم اطمینان می‌دهیم که کنترل قیمت‌ها به صورت مداوم ادامه خواهد داشت.

 

 

 

مهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1398/08/28 - 09:13
0
1
الان كه چهار روزه كه بنزين كران شده قطعا اگه تاثيري بخواد بر بازار بزاره دو سه ماهه ديگه است
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین