امروز: يکشنبه 24 آذر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 28 آبان 1398 - 08:26

اتحادخبر:  مدیر روابط عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه بوشهر گفت: هم‌اکنون از مجموع ۶۵ جایگاه عرضه سوخت بنزین در استان بوشهر همه جایگاه‌ها فعال است.

اتحادخبر:  مدیر روابط عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه بوشهر گفت: هم‌اکنون از مجموع ۶۵ جایگاه عرضه سوخت بنزین در استان بوشهر همه جایگاه‌ها فعال است.

همه جایگاه‌های عرضه سوخت بنزین در استان بوشهر فعال است

مهرداد بیوکی روز دوشنبه  اظهار داشت: در زمان حاضر ۳۴ جایگاه عرضه سوخت سی‌ان‌جی در استان بوشهر فعال است.

 

وی از وارد شدن خسارت به یک جایگاه سوخت در شهر بوشهر بر اثر ناآرامی‌ها به علت افزایش نرخ بنزین خبر داد و تصریح کرد: در جریان برخی ناآرامی‌ها به علت افزایش نرخ بنزین تنها به یک جایگاه عرضه سوخت در شهر بوشهر خسارت وارد شد که با تمهیدهای انجام‌شده این جایگاه نیز وارد مدار شد.

 

 بیوکی بابیان اینکه زمان حاضر تانکرهای حامل سوخت با اسکورت و شرایط امنیتی خاص به شهرستان‌ها ارسال می‌شود اضافه کرد: هرچند شرکت پخش فرآورده‌های نفتی مشکلی در تأمین سوخت ندارد و ذخایر موجود است اما همچنان میزان مصرف بنزین در استان به روند عادی خود نرسیده است.

 

وی یادآور شد: میانگین مصرف روزانه بنزین در استان بوشهر یک‌میلیون و ۸۵۰ هزار لیتر است این در حالی است که در این شرایط میزان مصرف به ۷۰۰ تا ۸۰۰ هزار لیتر کاهش‌یافته است.

 

افزایش میزان مصرف سوخت سیان جی در استان بوشهر

 

مدیر روابط عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه بوشهر از افزایش میزان مصرف سوخت سیان جی در استان بوشهر خبر داد و خاطرنشان کرد: رویکرد مردم نسبت به مصرف سیان جی بیشتر شده است.

 

 

 

مهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین