امروز: يکشنبه 24 آذر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 28 آبان 1398 - 08:23
رئیس صنعت، معدن استان بوشهر:

اتحادخبر:  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: در سهمیه‌بندی بنزین سهمیه سرویس مدارس، تاکسی تلفنی‌ها و سوخت قایق‌های صیادی در نظر گرفته نشده که اکنون پیگیری لازم صورت گرفته است.

اتحادخبر:  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: در سهمیه‌بندی بنزین سهمیه سرویس مدارس، تاکسی تلفنی‌ها و سوخت قایق‌های صیادی در نظر گرفته نشده که اکنون پیگیری لازم صورت گرفته است.

 پیگیری لازم در خصوص تأمین سوخت شناورهای صیادی صورت گرفته است

سید حسین حسینی اظهار داشت: هر وقت سهمیه بنزین قایق‌ها و تاکسی‌ها ابلاغ شود به آن‌ها اعلام می‌شود.

 

وی تصریح کرد: نباید افزایش بی‌رویه قیمت‌ها در حوزه تولید داشته باشیم زیرا کارشناسان تأثیر افزایش قیمت سوخت را در حوزه تولید چهار درصد پیش‌بینی کرده‌اند.

حسینی از برگزاری نشست‌های تنظیم بازار به صورت مستمر باهدف نظارت بیشتر بر قیمت‌ها خبر داد و بیان کرد: در این ارتباط سازمان صنعت، معدن و تجارت با مشارکت بازرسان اتاق اصناف و تعزیرات حکومتی با انجام گشت مشترک بر بازار نظارت دارند.

 

کالاهای موردنیاز مردم به‌اندازه کافی وجود دارد

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: کالاهای موردنیاز مردم به‌اندازه کافی وجود دارد و اداره کل غله و خدمات بازرگانی و سازمان پشتیبانی امور دام آماده ارائه خدمات در این زمینه هستند.

 

افزایش قیمت‌های اعلام‌شده در روزهای اخیر غیرقانونی است

 

حسینی بابیان اینکه مردم در صورت مشاهده هرگونه گرانی می‌توانند مراتب را برای پیگیری به شماره تلفن ۱۲۴ اطلاع دهند افزود: افزایش قیمت‌های اعلام‌شده در روزهای اخیر غیرقانونی است و قیمت‌ها به‌روزهای قبل بازمی‌گردد.

 

هیچ صنفی حق ندارد بدون اجازه افزایش قیمتی را اعمال کند

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر بابیان اینکه کالاهای اساسی به‌اندازه کافی در انبارها موجود است و برای توزیع این کالاها و تنظیم بازار مشکلی وجود ندارد خاطرنشان کرد: هیچ صنفی حق ندارد بدون اجازه افزایش قیمتی را اعمال کند.

 

با خاطیان برخورد شود

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر نیز با اشاره به سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین گفت: در حوزه قیمت کالاها بازرسی بیشتری در بازار صورت گیرد و با خاطیان برخورد شود.

 

سعید زرین فر افزود: در روزهای ابتدایی اجرای این طرح ممکن است برخی از گروه‌ها دچار مشکل شوند، اما برای رفع این مشکلات تدابیری اندیشیده خواهد شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: اداره صنعت، معدن و تجارت باید بازرسی و نظارت‌ها را مضاعف کند و تعزیرات حکومتی هم در کنترل و برخورد با خاطیان حضور پررنگ‌تری داشته باشد.

 

 

 

 

مهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین