امروز: يکشنبه 24 آذر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 28 آبان 1398 - 08:21
معاون استاندار بوشهر:

اتحادخبر: معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم توسعه زیرساخت‌های گردشگری، گفت: امکانات رفاهی و گردشگری در شهرها و روستاهای استان بوشهر تقویت می‌شود.

اتحادخبر: معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم توسعه زیرساخت‌های گردشگری، گفت: امکانات رفاهی و گردشگری در شهرها و روستاهای استان بوشهر تقویت می‌شود.

امکانات گردشگری در شهرها و روستاهای استان بوشهر تقویت می‌شود

 مهرداد ستوده  در نشست ستاد تسهیل خدمات سفر استان بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر دارای ظرفیت بسیار بالایی در حوزه گردشگری است و باید از این ظرفیت‌ها به خوبی استفاده شود.

 

وی با بیان اینکه بیش از ۱۳ میلیون نفر اقامت در نوروز امسال در استان بوشهر ثبت شده، ادامه داد: به غیر از این افراد، تعداد زیادی گردشگران نیز به صورت خودچادری در شهرها و روستاهای استان بوشهر اسکان داشته‌اند.

 

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر اضافه کرد: یکی از برنامه‌ها مهم ما تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام گردشگری در استان است و در این راستا تسهیلات بانکی مورد نیاز به افراد متقاضی پرداخت هواهد شد.

 

وی معرفی جاذبه‌های گردشگری را یک ضرورت دانست و بیان کرد: ساخت اسکله‌های گردشگری و مجتمع‌های بین راهی نیز از دیگر برنامه‌های مهم و اولویت‌دار است.

 

ستوده از تقویت گردشگری دریایی در استان بوشهر خبر داد و افزود: ساحل سازی و افزایش شناورهای گردشگری دریایی استاندارد را به صورت ویژه دنبال می‌کنیم و تا نوروز امسال شاهد بهبود وضعیت خواهیم بود.

 

وی از تقویت امکانات رفاهی و گردشگری استان بوشهر در روستاها و شهرها خبر داد و گفت: استان بوشهر ظرفیت بالایی در زمینه هنر و محصولات صنایع‌دستی دارد که  در راستای معرفی این توانمندی‌ها نمایشگاه ملی صنایع دستی در استان بوشهر برگزار می‌شود.

 

 

مهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین