امروز: شنبه 21 تير 1399
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 26 آبان 1398 - 09:44
مدیرکل کمیته امداد بوشهر خبر داد

اتحادخبر:  مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از آغاز اردوهای رهپویان ولایت برای مددجویان تحت حمایت با مشارکت دو هزار و ۱۰۰ نفر مددجو طی ۲۱ دوره اردویی خبر داد.

اتحادخبر:  مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از آغاز اردوهای رهپویان ولایت برای مددجویان تحت حمایت با مشارکت دو هزار و ۱۰۰ نفر مددجو طی ۲۱ دوره اردویی خبر داد.

مشارکت بیش از ۲۱۰۰ مددجوی بوشهری در اردوهای رهپویان ولایت

 احمد لطفی بعد از ظهر شنبه در حاشیه بازدید از برگزاری اردوهای رهپویان ولایت اظهار داشت: این اردوهای آموزشی - تربیتی با مشارکت ۱۳ گروه هدف از شامل مادران و دختران مددجو، زنان سرپرست خانوار، دانش آموزان مددجو، مستعدین اشتغال، سالمندان و دیکر گروه های مددجویی برگزار می شود.

 

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر به تلاش این نهاد برای رسیدگی به مسائل فرهنگی و توانمندسازی خانوارهای تحت حمایت اشاره کرد و گفت: برنامه های بسیار خوبی به منظور توانمندسازی خانواده ها برگزار می شود.

 

لطفی در ادامه با بیان اینکه اردوهای رهپوبان ولایت مددجویی از ۱۱ آبان ماه شروع شده و تا نیمه دیماه ادامه دارد گفت: در این مدت دو هزار و ۱۰۰ نفر مددجو طی ۲۱ دوره اردویی شرکت می کنند که در هر دوره بیش از ۱۰۰ نفر شرکت کننده حضور می یابند.

 

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر آموزش سبک زندگی ایرانی اسلامی، مهارت آموزی، تقویت بنیه دینی، پیشگیری از آسیب های اجتماعی، تواکند سازی فکری و فرهنگی خانواده ها و شناسایی استعداد دانش آموزان تحت حمایت را از جمله اهداف برگزاری این اردوها بیان کرد.

 

وی در ادامه بیان کرد: در این دوره ها مددجویان ضمن شرکت در کارگاههای متنوع آموزشی و تربیتی، در برنامه های شاد و مفرح و مسابقات ورزشی و علمی و قرآنی مشارکت می کنند.

 

لطفی یادآور شد: در برگزاری این اردوها از توانایی اساتید مجرب تربیتی و روانشناسی و همچنین مبلغین حوزه علمیه استفاده خواهد شد.

 

 

 

مهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها