امروز: شنبه 21 تير 1399
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 25 آبان 1398 - 18:12
مدیر تاکسیرانی شهرداری برازجان:

اتحاد خبر: مدیر تاکسیرانی شهرداری برازجان گفت: رانندگان تاکسی به دلیل افزایش نرخ بنزین اجازه افزایش نرخ کرایه‌ها را ندارند و شهروندان می‌ توانند تخلفات تاکسیرانان را به شهرداری اعلام کنند.

اتحاد خبر-مهشید شهنه مطلق: سید کاظم شهبازی ظهر شنبه در گفت‌‌ و گو با خبرنگار اتحاد خبر، با بیان اینکه عمدتا خودروهای تاکسی دوگانه‌ سوز هستند، اظهار کرد: هیچ کدام از رانندگان تاکسی اجازه افزایش نرخ را ندارند.

 

مدیر تاکسیرانی شهرداری برازجان خاطر نشان کرد: دغدغه ما تاکسی های موقت است که سهمیه ای برای آنها تعلق نگرفته و از تهران در حال پیگیری هستیم.

وی بر اساس اعلام شرکت ملی پخش فرآورده‌ های نفتی ایران، ادامه داد: سهمیه بنزین ماهانه تاکسی‌ های دوگانه سوز ۲۰۰ لیتر و تاکسی‌ های با سوخت بنزینی ۴۰۰ لیتر اعلام شده است.

مدیر تاکسیرانی شهرداری برازجان با اشاره به نارضایتی مردم نسبت به نرخ تاکسی ها اظهار داشت: اگر فردی شکایتی داشته باشد ما به خوبی استقبال و پیگیری می کنیم‌. همچنین مردم می توانند گزارش های خود را از طریق شماره 34263052 به شهرداری اعلام کنند.

معاون اجرایی شهرداری برازجان نیز بیان داشت: نرخ کرایه‌ های تاکسی بر اساس مصوبه شورای شهر است. تغییر در نرخ‌ های قبلی نیاز به روال‌ های قانونی دارد و تاکسی ها باید تابع نرخ مصوب شده عمل کنند.

محمد جامعی با اشاره به اینکه اگر تاکسیرانی ها خارج از نرخ مصوب شده خدمات ارائه دهند با آنها برخورد می‌شود تاکید کرد: خودروهای گشت‌ تاکسیرانی در سطح شهر نظارت کامل را بر تاکسی ها دارند و اگر مورد خلافی دیده شد با آن برخورد می شود.

وی افزود: وجود گشت های تاکسیرانی شهرداری برازجان در سطح شهر برای دسترسی آسانتر مردم به آنهاست.

 کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها