امروز: شنبه 21 تير 1399
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 25 آبان 1398 - 10:02

اتحادخبر:  ۱۴ نفر کارشناس در رشته های مختلف با توجه به نیاز شرکت در سال ۹۸ از طریق آزمون استخدامی متمرکز وزرات نیرو جذب گردیده اند .

اتحادخبر:  ۱۴ نفر کارشناس در رشته های مختلف با توجه به نیاز شرکت در سال ۹۸ از طریق آزمون استخدامی متمرکز وزرات نیرو جذب گردیده اند .

شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر در سال جاری به منظور جوانگرایی ، انتخاب افراد شایسته و ایجاد فرصت برابر استخدامی ، از طریق آزمون استخدامی متمرکز وزارت نیرو ، ۱۴ نفر کارشناس را بر اساس سند پیش بینی منابع انسانی شرکت پس از طی مراحل مصاحبه و گزینش جذب نموده است این افراد با توجه به نیاز سنجی و تخصص های مختلف در شهرهای استان مشغول به کار گردیده اند.

 

مهدی محمدی معاون برنامه ریزی و منابع انسانی آبفا شهری بوشهر گفت : نیروی انسانی بزرگترین سرمایه هر سازمان است و برنامه ریزی منابع انسانی وسیله ای است که بطور مستقیم در تحقق اهداف سازمان نقش دارد ، از طریق برنامه ریزی نیروی انسانی مدیران قادر خواهند بود تا افراد مناسب را در زمان و محل مناسب بکارگیری نموده وتعادل لازم را بین عرضه وتقاضای نیروی انسانی در سازمان بوجود آورند.

 

وی افزود : امروزه تغییرات و تحولات مستمر و سریع محیطی و لزوم پاسخگویی به این تغییرات و نیز اهمیت پدیده پیش بینی برای آینده سازمان ، اهمیت و ضرورت برنامه ریزی منابع انسانی را دو چندان ساخته است و هدف شرکت ارتقاء و بهبود شاخصهای حوزه منابع انسانی است.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها