امروز: يکشنبه 24 آذر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 25 آبان 1398 - 11:16

اتحادخبر:  کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهرگفت: از امروز با نفوذ یک سامانه بارشی به جو استان انتظار می‌رود به تدریج بارش پراکنده و خفیف باران در برخی نقاط آغاز شود.

اتحادخبر:  کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهرگفت: از امروز با نفوذ یک سامانه بارشی به جو استان انتظار می‌رود به تدریج بارش پراکنده و خفیف باران در برخی نقاط آغاز شود.

باران بوشهر را فرا می‌گیرد

پیام مساعدی افزود: پیش‌بینی می‌شود فعالیت این سامانه بارشی به تناوب طی روزهای شنبه تا چهارشنبه آینده در استان ادامه یابد.

 

وی بیان کرد: بر این اساس طی این مدت رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش تندباد در سطح استان و بر روی دریا پیش بینی می‌شود. 

 

مساعدی ادامه داد: طی عصر یکشنبه تا اواخر وقت روز دوشنبه به سبب تقویت و تشدید بارندگی‌ها نسبت به آبگرفتگی معابر عمومی و اختلال در ترددهای شهری و جاده ای و وقوع رعد و برق های شدید

 

و وزش تند باد و در پی آن تلاطم شدید دریا هشدار داده می‌شود.

 

وی یادآورشد: روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته آینده دمای هوا در استان بوشهر به طور محسوسی کاهش می یابد.

 

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهرگفت: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تا قسمتی ابری به تدریج همراه با افزایش ابر و در برخی نقاط احتمال بارش پراکنده باران و رعد و برق،فردا بر روی دریا و برخی نقاط استان همراه با رگبار پراکنده باران، گاهی وزش باد و رعد و برق پیش بینی شده است.

 

وی گفت: در این مدت جهت وزش باد شمال شرقی تا شمال غربی با سرعت هشت تا ۳۰ و گاهی تا ۳۶ کیلومتر در ساعت و از فردا به طور غالب جنوب شرقی تا جنوب غربی با سرعت ۱۰ تا ۳۴ و در هنگام ظهر و بعد از ظهر بر روی دریا و برخی سواحل مرکزی و جنوبی استان بیش از ۴۰ کیلومتر در ساعت می‌رسد.

 

وی عنوان کرد: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج دریا ۳۰ تا ۹۰ گاهی تا ۱۲۰ سانتیمتر و  فردا در هنگام وزش باد به بیش از ۱۲۰ سانتیمتر خواهد رسید.

 

مساعدی افزود: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ساعت ۰۴:۴۷ بامداد، مد اول ساعت ۱۱:۰۳ ، جزر دوم دریا ساعت ۱۵:۳۸ و مد دوم دریا ساعت ۲۱:۴۵ خواهد بود.

 

 

 

 

ایرناکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین