امروز: يکشنبه 24 آذر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 24 آبان 1398 - 11:14
به همت و تلاش هیئت های ورزش همگانی، کوهنوردی و صعودهای ورزشی دشتستان صورت گرفت :

اتحاد خبر:با همت و تلاش هیئت ورزشهای همگانی دشتستان و همکاری و همراهی هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی دشتستان ، همایش کوهپیمایی همگانی وحدت صبح روز جمعه 24 آبان 98 به مناسبت میلاد فرخنده رسول رأفت و مهربانی حضرت محمد (ص) و ولادت حضرت امام صادق (ع) ، گرامیداشت هفته وحدت در ارتفاعات شهر برازجان برگزار شد...

اتحاد خبر:با همت و تلاش هیئت ورزشهای همگانی دشتستان و همکاری و همراهی هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی دشتستان ، همایش کوهپیمایی همگانی وحدت صبح روز جمعه 24 آبان 98 به مناسبت میلاد فرخنده رسول رأفت و مهربانی حضرت محمد (ص) و ولادت حضرت امام صادق (ع) ، گرامیداشت هفته وحدت در ارتفاعات شهر برازجان برگزار شد .به گزارش اتحاد خبر،در این برنامه پر نشاط که در یک هوای مطبوع صبحگاهی انجام شد مردم ورزش دوست شهر برازجان با هم و در کنار خانواده مسیر حدود ۵ کیلومتری انتخاب شده را طی نمودند و در دامان طبیعت سفره صبحانه خود را پهن کرده و در فضای بسیار صمیمی و دلنشین آدینه خود را آغاز نمودند .
در پایان برنامه جوایزی به قید قرعه از سوی هیئت ورزشهای همگانی دشتستان به شرکت کنندگان اهدا شد .

در حاشیه:
علی محمد کمارج حاجی رئیس اداره ورزش و جوانان دشتستان به همراه وحید مصدق عضو شورای شهر برازجان، یوسف اطمینان، اصغر شعبانی، ستار فتحی، امید فتحی، حسین شکرانه، دکتر خضر خلیلی، عبدالمهدی اقدسی روسای هیئت های ورزشی شهرستان در این برنامه به همراه ورزشکاران زیر مجموعه خود حضور داشتند.

* باشگاه های کوهنوردی تاپ ، اردیبهشت، شاهین دژ ، تااوکه ، سرزمین مهر و سهند برازجان با ورزشکاران و اعضا فعال خود کار تدارکات و پشتیبانی این برنامه را بر عهده داشتند که تلاش این عزیزان قابل تقدیر بود.

نهادها و سازمان های مختلفی در این برنامه همکاری و همراهی نمودند که می توان به فرمانداری ، شهرداری و شورای شهر برازجان و مخصوصا واحد اتوبوس رانی ، اداره آموزش و پرورش دشتستان ، شبکه بهداشت و درمان دشتستان ، اداره حفاظت از محیط زیست دشتستان ، سپاه جواد الائمه (ع) دشتستان و فرماندهی انتظامی دشتستان به صورت ویژه اشاره نمود.

* کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی پارس دشتستان به اهتمام  دکتر گودرزیان مثل همیشه بخشی از هزینه های این برنامه را در راستای توسعه ورزش دشتستان بر عهده داشتند .

* گروهی از دوچرخه سواران گام به گام با ورزشکاران در این برنامه حضور فعال داشتند.

 

کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1398/08/24 - 19:07
0
1
باتشکر از برگزار کنندگان این برنامه ها امید وارم که این جور برنامه ها بیشتر شود
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین