امروز: دوشنبه 16 تير 1399
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 19 آبان 1398 - 17:59

اتحاد خبر: ظهر امروز نشست هماهنگی با حضور شهردار ، اعضای شورای اسلامی شهر ، مدیران و کارکنان واحدهای خدمات شهر ، فضای سبز ، نقلیه و آبرسانی در سالن اجتماعات شهرداری خارگ برگزار شد .  این نشست از سوی مدیریت شهری به منظور شکل گیری ارتباط نزدیک با فعالین واحد های اجرایی و بیان دیدگاه ها ، مسائل و مشکلات حوزه کاری و معیشتی ایشان صورت گرفت .

اتحاد خبر: ظهر امروز نشست هماهنگی با حضور شهردار ، اعضای شورای اسلامی شهر ، مدیران و کارکنان واحدهای خدمات شهر ، فضای سبز ، نقلیه و آبرسانی در سالن اجتماعات شهرداری خارگ برگزار شد .  این نشست از سوی مدیریت شهری به منظور شکل گیری ارتباط نزدیک با فعالین واحد های اجرایی و بیان دیدگاه ها ، مسائل و مشکلات حوزه کاری و معیشتی ایشان صورت گرفت .

 

 

شهردار خارگ در آغاز سخن با تقدیر ازکارگران واحد های اجرایی شهرداری ، ایشان را زحمتکشان خط مقدم خدمت رسانی به مردم نامید و همت والایشان در برجای نهادن کارنامه نیک از مجموعه شهرداری و شورا را ستود . مدیریت شهری خارگ کارگران زحمتکش شهرداری را چشمان بینای این مجموعه در سطح شهر توصیف کرده و اذعان کرد : بی شک دستیابی به اهداف کلان سازمان مرهون مساعی ارزشمند و قابل توجه این عزیزان است که با عملکرد و مسئولیت پذیری خویش در راستای رضایتمندی شهروندان تلاش می نمایند که امید داریم تا با توجه به فرارسیدن فصل بارندگی با همت و تلاش مضاعف شاهد کمترین مشکلات در حوزه شهری باشیم .

شهردار خارگ خاطرنشان کرد : همواره تلاش ما بر این مهم بوده تا با توجه و نگاه ویژه به معیشت پرسنل در راستای رفاه پرسنل گام برداریم که در این خصوص اکنون وضعیت دریافتی به نحو مطلوبی ساماندهی گردیده بصورتی که کلیه مطالبات ماهیانه پرسنل اعم از حقوق ، اضافه کار ، نوبت کاری ، جمعه کاری ، تعطیل کاری بصورت همزمان پرداخت می گردد .

 

 

در ادامه یوسف وطن دوست نایب رئیس شورای اسلامی شهر تلاش زحمتشکان مجموعه شهرداری را خداقوت گفت و از دغدغه مندی مجموعه شورا و شهرداری در ساماندهی و برقراری عدالت در حقوق و مزایای کارکنان بالاخص بخش کارگری مجموعه شهرداری خبر داد . وطن دوست با قدردانی از پیگیری مجدانه شهردار و واحد مالی شهرداری ، در عدالت محور ساختن سیستم پرداخت حقوق و مزایای پرسنل ابراز امیدواری کرد تا همت و حمیت کاری پرسنل خدوم مجموعه شهرداری به رضایت حداکثری شهروندان منجر شود .

لطف اله علیپور دیگر عضو شورای اسلامی شهر نیز ضمن تاکید بر نقش ویژه و حیاتی واحدهای اجرایی شهرداری اذعان کرد : بی تردید هیچ تلاشی بدون همت و همراهی قشر زحمتکش کارگران به نتیجه نمی رسد که امید است تا با توجه ویژه به رفاهیات این عزیزان شاهد انگیزه روزافزون ایشان در خدمت رسانی به شهروندان شریف خارگ باشیم . شورای اسلامی شهر قطع به یقین حل مشکلات معیشتی پرسنل را دغدغه خود دانسته و برای مرتفع نمودن آنها تلاش خود را به کار خواهد گرفت .

مهدی بخشی عضو شورای اسلامی شهر کارگران خدوم شهرداری را بازوان توانمند این مجموعه توصیف کرد و افزود : افزایش مستمر کیفیت زندگی و رضایتمندی پرسنل از جمله مهمترین مسائلی است که همواره موردتوجه ویژه مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر می باشد . باور ما بر این است که همدلی و همگرایی زنجیره وار مدیریت و پرسنل موجب بهره وری بیشتر مجموعه می گردد که امید داریم همگی در این راستا گام برداریم .

در پایان این نشست کارگران به بیان مسائل و مشکلات خود پرداخته و شهردار و اعضاء شورا نیز پیگیری مطالبات ایشان را در دستور کار و الویت مجموعه قرار دادند .



کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • دکتر خلیلی رییس پزشکی قانونی شهرستان دشتستان، پزشک مدافع سلامت آسماني شد
 • وضعیت کشور سوئیس در مقابله با ویروس کرونا/ به شدت کمال گرا هستم/ چالش های پیشگیری از سرطان در اینستاگرام
 • یک بوشهری به سمت مشاور حقوقی رئیس شوراهای مذهبی کشور منصوب شد+تصویر حکم
 • حکم مسئول دفتر ارتباط مردمی نماینده دشتستان در مجلس صادر شد
 • از شکار شکارچیان در بیابان های منطقه جلوگیری میکنم/ برای پرندگان و حیوانات آبخوری می سازم/تصاویر
 • تمدید اعتبار دفترچه تامین اجتماعی را غیرحضوری انجام دهید +جزییات
 • اختلافات ارضی مردم با منابع طبیعی تعیین تکلیف شود/شناسنامه دار کردن اراضی کشاورزی دشتستان/عکس
 • مشمولان سهام عدالت برای دیدن سبد سهام‌شان چکار کنند؟
 • ۲۸۳ بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند/ افزایش آمار جان‌باختگان به ۹۵ مورد
 • ۱۴ جانباخته حادثه آتش سوزی کلینیک سینا تحویل خانواده‌ها شدند
 • انتصاب مدیر کل مستمری‌ها و مدیرکل نام نویسی و حسابهای انفرادی سازمان تأمین اجتماعی
 • بازدید استاندار بوشهر از روند اجرای پروژه راه آهن بوشهر+ تصاویر
 • نوشیدنی‌هایی برای بهبود تاب‌آوری جسمی و روانی در بحران کرونا
 • ۹۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه راه آهن بوشهر - شیراز مصوب شده است
 • گزارش فیلم‌های پایان هفته سیما