امروز: جمعه 24 آبان 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 16 آبان 1398 - 07:51
اتحادخبر: هرچند بارسا پس از تساوی شب گذشته برابر اسلاویا پراگ همچنان صدرنشین گروه خود است اما همچنان خطر نرسیدن به یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان این تیم را تهدید می کند.

اتحادخبر: هرچند بارسا پس از تساوی شب گذشته برابر اسلاویا پراگ همچنان صدرنشین گروه خود است اما همچنان خطر نرسیدن به یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان این تیم را تهدید می کند.

 

به نقل از آاس، بارسا شب گذشته در نوکمپ برابر اسلاویا با تساوی بدون گل متوقف شد. آبی اناری ها هشت امتیازی هستند و صدرنشین گروه اما برتری بر اسلاویا تا حدود زیادی کار صعود این تیم را مسجل می کرد. پس از بارسا این تیم بروسیا دورتموند است که با هفت امتیاز در رده دوم قرار دارد و اینتر با 4 امتیاز سوم است.

 

خطر حذف از لیگ قهرمانان در کمین بارسلونا!

 

بارسا 27 نوامبر(6 آذر) در نوکمپ باید به مصاف دورتموند برود. نتیجه اگر پیروزی باشد، بارسا اولی خود را قطعی کرده و یک هفته زودتر صعودش به یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان مسجل می شود اما هر نتیجه ای غیر از پیروزی، کار صعود را به اما و اگر خواهد کشاند.

 

اگر بارسا برابر دورتموند متوقف شود، با 9 امتیاز به روز پایانی و جدال با اینتر در سن سیرو می رسد. اگر اینتر در هفته پنجم بر اسلاویا پیروز شده باشد، با هفت امتیاز این شانس را خواهد داشت تا در صورت برتری برابر بارسا 10 امتیازی شده و بالاتر از این تیم قرار بگیرد. پیروزی دورتموند در روز پایانی بر اسلاویا نیز حکم حذف بارسا را امضا خواهد کرد.

 

اگر بارسا از دورتموند شکست بخورد، برای صعود باید در روز آخر برابر اینتر حداقل به یک تساوی دست یابد تا به عنوان تیم دوم راهی دور بعد شود. با این اوصاف بارسا به نوعی محکوم به پیروزی بر بروسیا دورتموند خواهد بود تا راه هرگونه تردید را ببندد.

 

 

 

ورزش سهکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین