امروز: جمعه 01 آذر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 14 آبان 1398 - 12:17
فرماندار گناوه:

اتحادخبر:  فرماندار گناوه گفت: با توجه به روند رو به رشد شهر گناوه لازم است ضمن توسعه شبکه آب و فاضلاب، برای پوشش کامل شبکه های موجود نیز نوسازی انجام شود.

اتحادخبر:  فرماندار گناوه گفت: با توجه به روند رو به رشد شهر گناوه لازم است ضمن توسعه شبکه آب و فاضلاب، برای پوشش کامل شبکه های موجود نیز نوسازی انجام شود.

تکمیل پروژه‌های حوزه آب و فاضلاب شهری گناوه تسریع شود

غلامرضا مهرجو صبح سه شنبه در آئین تودیع و معارفه مدیر آبفای شهری گناوه ابراز داشت: با توجه به مشکلات حوزه آب در زمینه های مختلف که با وجود کم آبی در کشور و مشکلات جانبی وجود دارد مدیریت این بخش سخت است لذا تلاش های ارزشمند همه مسئولان در این حوزه قابل تقدیر است.

 

فرماندار گناوه گفت: با توجه به روند رو به رشد شهر گناوه لازم است ضمن توسعه شبکه آب و فاضلاب، برای پوشش کامل شبکه های موجود نیز نوسازی انجام شود.

وی عنوان کرد: بهبود و توسعه سیستم فاضلاب شهری گناوه از مطالبات به حق مردم بوده ،که آغاز عملیات آن به دهه ۷۰ بر می گردد ولی هنوز در دست اجرا است.

مهرجو ادامه داد: برای رسیدن به نقطه مطلوب در زمینه تکمیل پروژه فاضلاب و بازسازی شبکه و حل مشکلات حوزه آب و فاضلاب  نیاز به اعتبارات ملی، تلاش مستمر و مدیریت است.

 

فرماندار گناوه با تقدیر از تلاش های مدیر پیشین اداره آبفا شهرستان گناوه تصریح کرد: مجموعه فرمانداری آماده همکاری برای رفع مشکلات آب و فاضلاب در شهرستان و شهر گناوه است.

 

در این آیین از تلاش ها و زحمات غلامرضا مختاری تقدیر و علی محمدی به عنوان سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان گناوه معارفه شد.

 

 

 

 

مهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین