امروز: جمعه 01 آذر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 14 آبان 1398 - 09:11
مدیرکل اوقاف بوشهر:

اتحادخبر: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر گفت: در نیمه نخست امسال موقوفه‌های منفعتی در استان بوشهر هفت درصد افزایش یافت.

اتحادخبر: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر گفت: در نیمه نخست امسال موقوفه‌های منفعتی در استان بوشهر هفت درصد افزایش یافت.

موقوفه‌های منفعتی در استان بوشهر ۷ درصد افزایش یافت

 حجت الاسلام محمدرضا اسماعیل‌پور عصر دوشنبه در نشست با امام جمعه بوشهر اظهار داشت: نماینده ولی فقیه در استان بوشهر نگاه ویژه‌ای به حوزه وقف دارند و همواره در این حوزه تاثیرگذار بوده‌اند.

 

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با همکاری آیت‌الله صفایی بوشهری بتوانیم در هر یک از مدیریت‌های علمیه شهرستان یک وقف جدید ایجاد تا از این طریق درآمدی مستقل برای آن‌ها فراهم شود.

 

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر با اشاره به اجرای نیت‌های واقفان در قال ۶۴ شناسه فرهنگی بیان کرد: یکی از این موارد عزاداری امام حسین (ع) و برنامه‌های دهه ولایت و کرامت است.

 

وی از افزایش هفت درصدی موقوفه‌های منفعتی در استان بوشهر خبر داد و اضافه کرد: طی نیمه نخست سال جاری شاهد افزایش موقوفه‌های منفعتی نسبت به مدت مشابه سال قبل بوده‌ایم.

 

اسماعیل‌پور با اشاره به خروج تعداد قابل توجهی از موقوفه‎های معارض‌دار از دست معارضان بیان کرد: یکی از راهبرهای مهم در توسعه وقف، استفاده از وقف‌های مشارکتی است.

 

 

 

مهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین