امروز: جمعه 16 خرداد 1399
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 14 آبان 1398 - 10:27

اتحادخبر: در هفته دهم رقابت‌های فوتبال لیگ‌برتر باشگاه‌های کشور عصر جمعه تیم شاهین شهرداری‌بوشهر میزبان تیم گل‌گهر سیرجان در ورزشگاه شهید نادر مهدوی بوشهر است.

اتحادخبر: در هفته دهم رقابت‌های فوتبال لیگ‌برتر باشگاه‌های کشور عصر جمعه تیم شاهین شهرداری‌بوشهر میزبان تیم گل‌گهر سیرجان در ورزشگاه شهید نادر مهدوی بوشهر است.

شاهین شهرداری‌بوشهر میزبان تیم گل گهرسیرجان است

 تیم شاهین شهرداری بوشهر در 9 بازی رقابت‌های فوتبال لیگ‌برتر باشگاه‌های کشور با یک  مساوی و 8 باخت در قعر جدول این رقابت‌ها قرار دارد و این در حالی است که این تیم اکنون فاقد سرمربی است.

 

تیم شاهین بوشهر روز جمعه این هفته میزبان تیم گل‌گهر سیرجان در ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر است که یکی از درخواست‌های هواداران تیم شاهین شهرداری بوشهر کسب 3 امتیازی بازی خانگی است تا شاید بتواند با  نخستین پیروزی خود را از منطقه بحرانی جدول لیگ برتر نجات دهد.

 

این روزها مسئولان باشگاه تیم شاهین شهرداری بوشهر در پی انتخاب  سرمربی  هستند تا این تیم را از این وضعیت، ساماندهی دهد.

 

 مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر در این باره در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه میشو کریستیچوویچ مربی کرواتی برای تیم شاهین در نظر گرفته شده است اظهار داشت: بر اساس تصمیم هیئت مدیره باشگاه شاهین شهرداری بوشهر قرار شد  جلسه‌ای برای انتخاب سرمربی برگزار شود اما تعداد اعضا به حد نصاب نرسید و جلسه تشکیل نشد.

 

سعید مسیگر با تاکید بر این نکته که میشو کریستیچوویچ مربی کرواتی برای سرمربی‌گری تیم شاهین بوشهر مورد توجه قرار دارد بیان کرد: با تعیین  این مربی کرواتی به عنوان سرمربی شاهین می‌تواند بازیکنان را  نظر بدنی ارتقا دهد چراکه تیم شاهین در مصاف‌های تک به تک و فاصله طولی دارای ضعف‌هایی است با تقویت بنیه جسمی این مشکل تا حدودی برطرف می‌شود.

 

وی، با بیان  اینکه  هیچ‌کس نمی‌تواند برای بقای تیم شاهین شهرداری بوشهر در لیگ برتر تضمین دهد خاطر نشان کرد: فوتبال ورزشی نیست که بتوان از قبل پیش بینی‌های قهرمانی، ماندگاری در لیگ و یا برتری انجام داد و همین غیر فابل پیش بینی بودن آن افراد زیادی را به ورزشگاه برای تماشای بازی‌ها می‌کشاند.

مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر با تاکید بر ماندگاری این تیم در رقابت‌های لیگ‌برتر گفت: برای ماندگاری تیم شاهین شهرداری بوسهر ضمن تلاش همه جانبه، همه راهکارهای لازم ارائه می‌شود.

 

مسیگر با تاکید بر انتخاب سرمربی مورد نظر برای ارتقاء وضعیت تیم شاهین افزود: اشتباه  قبلی خود یعنی انتخاب بازیکن به عنوان سرمربی دیگر تکرار نمی‌شود.

وی از جذب بازیکنان دیگری در تیم شاهین شهرداری بوشهر خبر دادو بیان کرد: با توجه به اینکه دو جای خالی برای جذب بازیکن در تیم  شاهین بوشهر وجود دارد  بکارگیری خالد شفیعی  و  آرمان شریفی مورد توجه قرار دارد و این در حالی است که محمد قاضی هم در برنامه است.

 

 

 

 

تسنیمکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • قبیله گرایی سیاسی و قومیتی را قبول ندارم/ سعی می کنم در برابر نقدها زودرنج‌ نباشم/ از اولین شماره های اتحاد جنوب مخاطب این نشریه هستم
 • تشییع و خاکسپاری خالق شعرهای دشتسونی در برازجان/تصاویر اختصاصی
 • آینه ی اقلیم دشتسون درگذشت
 • سالشمار زندگی استاد فرج الله کمالی؛ آینه ی شعر دشتسون
 • دیدار منتخب دشتستان در مجلس یازدهم با مدیر مسئول و تحریریه اتحاد جنوب و اتحاد خبر/ تصاویر
 • جزئیات ابتلای 16 مورد جدید به کرونا در استان بوشهر+نقشه
 • تشییع و خاکسپاری خالق شعرهای دشتسونی در برازجان/تصاویر (2)
 • جزئیات ابتلای 77 مورد جدید به کرونا در استان بوشهر /کرونا در شهرستان بوشهر ترمز برید
 • توضیحات روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان بوشهر پیرامون رویداد بیمارستان سلمان فارسی
 • جزئیات ابتلای ۲۳ مورد جدید به کرونا در استان بوشهر / یک نفر به فوت شدگان اضافه شد / فوت خانم ۷۱ ساله دیلمی
 • چالش‌ها و فرصت‌های روابط عمومی
 • جزئیات ابتلای 79مورد جدید به کرونا در استان بوشهر /رکورد بی سابقه ابتلا به کرونا در استان بوشهر
 • جزئیات 4 مبتلای جدید به کرونا در استان بوشهر/ وضعیت دشتستان همچنان فوق قرمز
 • سیر تا پیاز این روزهای بورس
 • جانفشانی نیروهای مردمی در ارتفاعات صعب العبور کوه سیاه بخش بوشکان در پی آتش سوزی های اخیر