امروز: جمعه 01 آذر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 13 آبان 1398 - 13:46
رییس سازمان دانش آموزی استان بوشهر در گفت و گو با اتحاد خبر؛

اتحاد خبر: رییس سازمان دانش آموزی استان بوشهر گفت:  حضور نسل جوان نشان دهنده وحدت و یکپارچگی مردم در حضور در صحنه های مختلف انقلاب اسلامی است و این باعث ناامیدی دشمن است. به گزارش اتحاد خبر، محمود حسنی توابع روز دوشنبه در حاشیه راهپیمایی 13 آبان در گفت و گو با خبرنگار اتحاد خبر اظهار کرد: تکرار راهپیمایی روز 13 آبان...

اتحاد خبر – ثریا شیری: رییس سازمان دانش آموزی استان بوشهر گفت:  حضور نسل جوان نشان دهنده وحدت و یکپارچگی مردم در حضور در صحنه های مختلف انقلاب اسلامی است و این باعث ناامیدی دشمن است.

به گزارش اتحاد خبر، محمود حسنی توابع روز دوشنبه در حاشیه راهپیمایی 13 آبان در گفت و گو با خبرنگار اتحاد خبر اظهار کرد: تکرار راهپیمایی روز 13 آبان در هر سال، ضمن نگهداشتن و حفظ روزهایی که یادآور اول انقلاب اسلامی است، یکی از نمادهای مبارزه با استکبار و به ویژه استعمار آمریکا و انگلیس نیز هست.
حسنی توابع افزود: حضور پر شور مردم و به ویژه دانش آموزان و دانشجویان نشان دهنده این است که این اقشار از دیرباز تا کنون در صحنه های انقلاب اسلامی بوده اند.

وی تصریح کرد: حضرت امام خمینی(ره) به نسل جوان اعتماد داشتند و به آن ها امیدوار بودند. و هم اکنون شاهد حضور نسل جوان همپای سایر نسل های مردم در صحنه های انقلاب اسلامی هستیم .
حسنی ادامه داد: حضور نسل جوان نشان دهنده وحدت و یکپارچگی مردم در صحنه های مختلف انقلاب است.
رئیس سازمان دانش آموزی استان بوشهر عنوان کرد: حضور حداکثری ملت ایران دشمنان را ناامید می کند و افتخاری برای ما است که بعد از گذشت 40 سال از انقلاب مثل اوایل انقلاب دانش آموزان در روزی که به نام خودشان است در صحنه هستند.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین