امروز: جمعه 01 آذر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 13 آبان 1398 - 11:16
مهدی چمران:

اتحاد خبر : عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: ایران کشور ثروتمندی است و ما اگر نفت هم نفروشیم باز هم می توانیم کشورمان را اداره کنیم. به گزارش خبرنگار اتحاد خبر، عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب روز دوشنبه در سخنرانی راهپیمایی 13 آبان به مناسبت روز دانش آموز و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان...

 اتحاد خبر ثریا شیری: عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: ایران کشور ثروتمندی است و ما اگر نفت هم نفروشیم باز هم می توانیم کشورمان را اداره کنیم.

 
به گزارش خبرنگار اتحاد خبر، عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب روز دوشنبه در سخنرانی راهپیمایی 13 آبان به مناسبت روز دانش آموز و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان، اظهار کرد: در دوران جنگ تحمیلی هشت ساله، مردم ایران با جانفشانی جنگیدند و به پیروزی دست پیدا کردند که چنین پیروزی بی نظیر بوده است.


مهدی چمران افزود: آمریکا در تلاش است که ثروت ایران را غارت کند، همانطور که ثروت کشورهای دیگر را به یغما می برد و با پول و جان مسلمانان تجارت می کند.

وی تصریح کرد: آمریکا در تلاش بود با نفوذ فکری و اقتصادی و با استفاده از سیستم های پیشرفته بتواند در ایران جای پای محکمی داشته باشد، اما ملت ایران در مقابل نقشه های امریکا ایستادگی کردند و به همین دلیل امریکا از برجام خارج شد.

 

چمران با بیان اینکه آمریکای امروز با آمریکای سال های پیش متفاوت است و مشکلات زیادی دارد، اضافه کرد: آمریکای امروز رو به افول است و در مقابل او، نیروها و قدرت های نوظهوری همچون جمهوری اسلامی ایران رو به رشد هستند.


وی ادامه داد: امریکا از نظر سیاسی و اقتصادی در شرایط خوبی نیست و جزو مقروض ترین کشورهاست.

عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: دانشمندان و جوانان ایرانی موفق به ساخت وسیله ای بومی شدند که با استفاده از آن باعث سقوط پیشرفته ترین پهپاد آمریکایی شدند.


چمران عنوان کرد: امریکا از نظر اجتماعی و فرهنگی شرایط نامساعدی دارد و در سال گذشته 17 هزار قتل در این کشور رخ داده است.

وی با اشاره اینکه 17 درصد مردم آمریکا زیرخط فقر هستند، اعلام کرد: همچنین 500 هزار بی خانمان در این کشور وجود دارد.

 

چمران افزود: البته در کشور ما هم این مسائل وجود دارد، اما ایران هیچ گاه ادعای ابرقدرت بودن نداشته و با همه کشورها به جز اسرائیل و آمریکا دوست است.


وی با اعلام اینکه آمریکا با قدرت سیاسی و نظامی قادر به پیشبرد اهداف خود نیست، خاطرنشان کرد: آمریکا فقط با تحریم اقتصادی و نفوذ فرهنگی و فکری که برای ما مهم است می تواند ملت ایران را تحت فشار بگذارد، اما خوشبختانه ما حتی در موارد اقتصادی هم مقابل آمریکا ایستادیم.


عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با بیان اینکه ایران کشور غنی و ثروتمندی است، تاکید کرد: ما حتی اگر نفت هم نفروشیم می توانیم کشورمان را اداره کنیم.


چمران افزود: دانش آموزان باید مقابل نفوذ فکری و فرهنگی دشمن واکسینه شوند و بدانند پیشرفت آن ها در اتکا به خودشان است. /ص
حضور پرشکوه مردم و دانش‌آموزان در راهپیمایی‌ روز ۱۳ آبان بوشهر/تصاویر اختصاصی1

حضور پرشکوه مردم و دانش‌آموزان در راهپیمایی‌ روز ۱۳ آبان بوشهر/تصاویر اختصاصی2کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین