امروز: پنجشنبه 30 آبان 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 29 مهر 1398 - 22:45
به میزبانی اتحاد جنوب؛

اتحاد خبر: کارگاه حقوق رسانه با موضوع بایدها و نبایدهای خبرنگاری با تدریس رسول سعادت نیا وکیل پایه یک دادگستری برگزار شد.به گزارش خبرنگار اتحاد خبر، این کارگاه به میزبانی هفته نامه اتحاد جنوب عصر دوشنبه با حضور رسول سعادت نیا وکیل پایه یک دادگستری و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی...

اتحاد خبر _ مهشید شهنه مطلق: این کارگاه به میزبانی هفته نامه اتحاد جنوب عصر دوشنبه با حضور رسول سعادت نیا وکیل پایه یک داد گستری و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، خانه مطبوعات و رسانه های استان بوشهر، کانون وکلای دادگستری استان بوشهر و مجتمع فرهنگی هنری شهید شاهینی برگزار شد.به گزارش خبرنگار اتحاد خبر،مدیر مسئول هفته نامه اتحاد جنوب در این کارگاه بیان کرد: برگزاری چنین کارگاه‌هایی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و امروز شاهد استقبال خوبی از این کارگاه هستیم.

اکبر صابری اضافه کرد: تلاش داریم تا با برگزاری چنین کارگاه‌هایی زمینه توانمندسازی اهالی رسانه شهرستان را فراهم کنیم.در این کارگاه موضوعاتی همچون قانون مطبوعات، بایدها و نبایدهای خبرنگاری، حریم خصوصی، بایدها و نبایدهای عکاسی و انتشار عکس، آزادی بیان و .... توسط رسول سعادت‌نیا مطرح شد.

کارگاه حقوق رسانه در دو بخش با حضور اهالی رسانه تشکیل شد.

در پایان این کارگاه، گواهی شرکت در دوره آموزشی حقوق رسانه به شرکت کنندگان ارائه شد.
کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1398/08/01 - 07:43
0
0
خداوکیلی چند نفر از این افراد خبرنگار بوده و کارت خبرنگاری دارند؟ آن طور که در تصاویر مشاهده می گردد همگی از یک طیف خاصی هستند و بیشتر به نشست هم اندیشی شبیه است تا کارگاه آموزشی!
پاسخ: کارگاه نوعی هم اندیشی گروهی است. با تذکر و نظارت مدرس کارگاه
1398/07/30 - 23:34
0
0
سپاس فراوان از زحمات رسانه مردمی اتحاد جنوب برای ارتقاء سطح علمی و فرهنگی اقشار مختلف جامعه، لطفا کارگاه قوانین تصویر برداری هم برگزار کنید.
1398/07/30 - 00:39
0
0
سلام تشکر می کنم از رسانه اتحاد و تمامی متولیان بابت برگزاری این کارگاه تخصصی درجهت بالا بردن سواد رسانه ای در شهرستان و شهر برازجان، از جمله جناب آقای سعادت نیا، و امیدوارم تداوم داشته باشد
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین