امروز: دوشنبه 22 مهر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 20 مهر 1398 - 12:35
با حضور ناظر کشوری؛

اتحاد خبر: مرحله استانی جشنواره قصه گویی با حضور 17 اثر منتخب با حضور ناظر کشوری در بوشهر افتتاح شد. به گزارش خبرنگار اتحاد خبر، ناظر کشوری مرحله استانی بیست و دومین جشنواره قصه گویی بوشهر روز شنبه در این آیین در گفتگو با خبرنگار اتحاد خبر، اظهار کرد: بیش از 300 اثر به این جشنواره ارسال شد که در نهایت 17 اثر برای مرحله استانی...

اتحاد خبر – ثریا شیری: مرحله استانی جشنواره قصه گویی با حضور 17 اثر منتخب با حضور ناظر کشوری در بوشهر افتتاح شد.به گزارش خبرنگار اتحاد خبر، ناظر کشوری مرحله استانی بیست و دومین جشنواره قصه گویی بوشهر روز شنبه در این آیین در گفتگو با خبرنگار اتحاد خبر، اظهار کرد: بیش از 300 اثر به این جشنواره ارسال شد که در نهایت 17 اثر برای مرحله استانی برگزیده شدند.


معصومه فاضلی مقدس افزود: افرادی که آثار آن ها به مرحله استانی راه پیدا کرده است امروز در دو نوبت صبح و عصر به بازگویی قصه های خود می پردازند و اسامی برگزیدگان این مرحله در اختتامیه که عصر امروز برگزار می شود اعلام می شود.

 


وی تصریح کرد: پنج نفر در بخش زنان و مردان، سه نفر در بخش پدر بزرگ و مادربزرگ و سه نفر در بخش دختران و پسران در مرحله استانی انتخاب و به مرحله منطقه ای که در آبان ماه به میزبانی استان فارس برگزار می شود راه پیدا می کنند.


فاضلی مقدس بیان کرد: برگزیدگان مرحله منطقه ای نیز در دی ماه، مصادف با شب یلدا در تهران در مرحله کشوری به بازگویی قصه های خود می پردازند و در نهایت آثار برگزیده کشوری انتخاب می شود.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین