امروز: دوشنبه 22 مهر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 20 مهر 1398 - 09:17

اتحادخبر:  رییس شبکه بهداشت و درمان گناوه گفت: از ابتدای مهر امسال برنامه نظام ارجاع الکترونیک در مراکز جامع سلامت شهرستان گناوه اجرا شده است.

اتحادخبر:  رییس شبکه بهداشت و درمان گناوه گفت: از ابتدای مهر امسال برنامه نظام ارجاع الکترونیک در مراکز جامع سلامت شهرستان گناوه اجرا شده است.

 

 محمد بازیاری اظهار داشت: یکی از اهداف نظام ارجاع الکترونیک تقویت کردن درمانگاه‌های ارایه‌دهنده خدمات درمانی سطح یک می باشد.

 

نظام ارجاع الکترونیک از ابتدای مهر در گناوه ؛

 

وی افزود: از مزایای نظام ارجاع الکترونیک می توان به کاهش هزینه های درمان، جلوگیری از سردرگمی بیمار، روند انتخاب صحیح پزشک عمومی و متخصص با توجه به بیماری فرد و افزایش توان علمی پزشکان عمومی اشاره کرد.

 

رییس شبکه بهداشت و درمان گناوه  بیان کرد: در نظام ارجاع، بیمار در مرحله اول به پزشک عمومی ارجاع داده می شود و در صورتی که نیاز به پزشک متخصص داشته باشد با تکمیل فرم ارجاع به سطح بالاتر که درمانگاه تخصصی بیمارستان است ارجاع داده می‌شود.

 

بازیاری از اعضای شورای سلامت درخواست کرد: در نهادینه کردن نظام ارجاع اکترونیک در شهرستان همکاری لازم با شبکه بهداشت داشته باشند.

 

وی اظهار داشت: نکته ارزنده اجرای نظام ارجاع الکترونیک پسخوراندی است که پزشک متخصص پس از ویزیت بیمار به پزشک عمومی می دهد. این مورد به پزشک عمومی در درمان بیمار در مراحل بعد و حتی موارد مراجعه کننده بعدی کمک می‌کند.

 

 

 

 

 

 

خلیج فارسکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین