امروز: سه شنبه 23 مهر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 16 مهر 1398 - 16:53
با حضور مدیرکل آبفا استان و در بازدید مشترک با مجموعه شهرداری ، شورا و پایانه های نفتی

اتحاد خبر: پیرو پیگیری اخیر مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ در خصوص بررسی روند استقرار آبفا در جزیره خارگ ، صبح امروز مدیر کل آبفا استان بوشهر به اتفاق معاون بهره برداری آبفا و هیئت همراه با حضور در جزیره خارگ ضمن برگزاری نشست مشترک با رئیس شورا ، شهردار ، اعضای شورای اسلامی شهر و نمایندگان عملیات عمومی پایانه های...

اتحاد خبر: پیرو پیگیری اخیر مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ در خصوص بررسی روند استقرار آبفا در جزیره خارگ ، صبح امروز مدیر کل آبفا استان بوشهر به اتفاق معاون بهره برداری آبفا و هیئت همراه با حضور در جزیره خارگ ضمن برگزاری نشست مشترک با رئیس شورا ، شهردار ، اعضای شورای اسلامی شهر و نمایندگان عملیات عمومی پایانه های نفتی به بازدید از تاسیسات آب و فاضلاب موجود در جزیره پرداختند.

 

 

در این بازدید که به منظور بررسی پیش نیازهای استقرار آبفا در خارگ برگزار شد ، هیئت بازدید کننده در ابتدا به بازدید از واحدآبرسانی شهرداری خارگ پرداختند .

 

واحد آبرسانی شهرداری با توجه به عدم استقرار آبفا در جزیره در طول سالیان گذشته ورای وظایف سازمانی شهرداری به خدمت رسانی در این حوزه پرداخته است .

 

بازدید کنندگان در ادامه با بازدید از تصفیه خانه و آزمایشگاه آب شهری به بررسی چگونگی انجام فرآیند تصفیه آب پرداختند و در ادامه نیز از تاسیسات و تصفیه خانه های پایانه های نفتی و مسیرهای انتقال آب شهری بازدید کردند.

 

 کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین