امروز: سه شنبه 23 مهر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 16 مهر 1398 - 09:05
اتحادخبر: شجاع زاده رئیس پست بانک شعبه مرکزی استان بوشهر با اکبر صابری جانشین منطقه ویژه اقتصادی بوشهر دیدار و گفتگو نمود.صبح یکشنبه چهاردهم مهرماه نشستی با حضور اکبر صابری جانشین مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر و شجاع زاده رئیس پست بانک شعبه مرکزی استان بوشهر درخصوص ارائه خدمات و تسهیلات بانکی جهت رونق تولید...

اتحادخبر: شجاع زاده رئیس پست بانک شعبه مرکزی استان بوشهر با اکبر صابری جانشین منطقه ویژه اقتصادی بوشهر دیدار و گفتگو نمود.

نشست رئیس پست بانک شعبه مرکزی استان بوشهر با جانشین منطقه ویژه اقتصادی بوشهر
 صبح یکشنبه چهاردهم مهرماه نشستی با حضور اکبر صابری جانشین مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر و شجاع زاده رئیس پست بانک شعبه مرکزی استان بوشهر درخصوص ارائه خدمات و تسهیلات بانکی جهت رونق تولید شرکت های مستقر در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر  و ارائه خدمات بانکداری به پرسنل منطقه ویژه برگزار گردید.

در این نشست شجاع زاده ضمن ارایه گزارش از فعالیت های پست بانک و همچنین بیان اهداف در نظر گرفته شده برای ارائه خدمات و تسهیلات بانکی به سرمایه گذاران عرصه تولید، از جانشین مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی در راستای پیشبرد این اهداف دعوت به همکاری نمود.

 

در همین راستا اکبرصابری جانشین مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر ضمن قدردانی از اهداف و نگرش مثبت پست بانک، پتانسیل و مزایای بالا و مهیا بودن زیرساخت مناسب برای سرمایه گزاری در این منطقه را شرح داد که این مهم باعث سرمایه گذاری کثیری گردیده است و بیش از ۶۰ شرکت فعال مشغول به فعالیت می باشند. مضافاً اکبر صابری این نکته را خاطر نشان کرد که بانک ها می توانند با پرداخت تسهیلات با نرخ سود منصفانه و تسریع در پرداخت آن ها به سرمایه گذاران و کارآفرینان واقعی باعث جهش رو به جلو بازار کسب و کار و رونق تولید شوند و همکاری در طرح هایی که باعث رونق تولید شود را یکی از سیاست های منطقه ویژه بر شمرد و این نکته را خاطر نشان ساخت که مجموعه منطقه ویژه نهایت تلاش و مشارکت خود را دراجرای اهداف موثر در راستای رونق تولید و بازار کسب و کار انجام خواهد داد.

 

صابری همچنین خواستار همکاری پست بانک در ارائه تسهیلات به پرسنل و کارکنان منطقه ویژه شد که با استقبال رییس پست بانک شعبه مرکزی بوشهر روبرو گردید. کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین