امروز: دوشنبه 22 مهر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 16 مهر 1398 - 07:45
اتحادخبر: سخنگوی باشگاه ذوب آهن اصفهان گفت: باشگاه از داور شهرآورد اصفهان به دلیل ضایع کردن حق این تیم به فدراسیون فوتبال شکایت کرده است.

اتحادخبر: سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن اصفهان گفت: باشگاه از داور شهرآورد اصفهان به دلیل ضایع کردن حق این تیم به فدراسیون فوتبال شکایت کرده است.

 

احمد جمشیدی عصر دوشنبه در گفت‌وگویی تصریح کرد: بررسی‌های صورت گرفته از سوی باشگاه ذوب‌آهن و همچنین دیدگاه‌های کارشناسان امر نشان داد که قضاوت موعود بنیادی‌فر و تیم داوری در شهرآورد اصفهان به ضرر این تیم بوده و در برخی صحنه‌های مهم حقش ضایع شده است.

 

وی با ابراز نارضایتی از داوری شهرآورد اصفهان بیان کرد: در این بازی پنالتی و یک گل برای ذوب‌آهن گرفته نشده و یک آفساید اشتباه هم به ضرر این تیم سوت زده شد.

 

سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن اصفهان با بیان اینکه تیم در فصل گذشته نیز از داوری‌ها ضرر کرده و نزدیک به ۲۲ امتیاز از دست داد، اظهارداشت: مگر یک تیم چقدر فرصت گلزنی پیدا می‌کند که بتواند پیروز میدان شود؛ با اینکه می‌دانیم دیگر امتیازی به ما داده نمی‌شود، شکایت خود را تنظیم و به فدراسیون فوتبال فرستادیم.

 

وی همچنین شایعه‌های مربوط به برکناری علیرضا منصوریان را تکذیب کرد و افزود: این مربی جوان به همراه کادر فنی با قدرت به کار خود ادامه می‌دهد چرا که کسب نکردن نتیجه، دلخواه تیم فنی نبوده و بیشتر بر اثر بی دقتی بازیکنان و داوری‌ها بوده است.

 

جمشیدی ادامه داد: بر اساس دیدگاه کارشناسان فوتبال، اگر عدالت داوری در شهرآورد اصفهان رعایت می‌شد، ذوب‌آهن می‌توانست این دیدار را حتی با اختلاف ۲ گل پیروز شود.

 

وی تاکید کرد: در این راستا به جد پیگیر موضوع هستیم و از حق باشگاه ذوب‌آهن دفاع خواهیم کرد.

 

سی و هفتمین شهرآورد دیار نصف‌جهان، عصر روز گذشته بین تیم‌های سپاهان و ذوب‌آهن اصفهان با حضور بیش از ۱۰ هزار نفر تماشاگر به میزبانی ورزشگاه نقش جهان برگزار شد و در نهایت با گل‌های گیورگی ولیسانی و کیروش استنلی به سود سپاهان پایان یافت.

 

موعود بنیادی‌فر با همراهی حسن ظهیری، حسن یوسفی، براتعلی مولوی، علی بای و محمدباقر پورباقر قضاوت این دیدار حساس را برعهده داشتند.

 

سپاهان در پایان هفته ششم لیگ برتر با ۱۴ امتیاز صدرنشین است و ذوب‌آهن با چهار امتیاز در رده چهاردهم جدول قرار دارد.

 

 

 

 

 

 ایرناکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین