امروز: دوشنبه 05 اسفند 1398
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 16 مهر 1398 - 07:34

اتحادخبر:فال روزانه سه شنبه 16 مهر 1398

اتحادخبر:فال روزانه سه شنبه 16 مهر 1398

 

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

 

برای افرادی که امروز به‌دنیا آمده‌اند خبرهای خوشی داریم چرا که سال پیش‌رو، سالی سرشار از دوستی و محبت برای شما خواهد بود. کافی است تا با دوستان و آشنایان خود از باب دوستی و رفاقت وارد شوید و درقبال این محبت، ده‌ها برابر عشق و شادکامی از دوستان و آشنایان دریافت کنید. در سه‌ ماهی که پیش‌رو دارید و سه‌ماهی که به پایان سال تولد شما باقی مانده‌ است فرصت‌های زیادی برای ایجاد رفاقت و دوستی‌های جدید پیدا خواهید کرد. فکر و تأمل در ماه مهر، درهای زیادی را برای شما در آبان ماه خواهد گشود. ماه‌های آذر و دی‌ که در پیش‌روی شما است را به‌فال نیک بگیرید چرا که این ماه‌ها فرصت‌های خوبی برای مسافرت‌های کوتاه مهیا می‌شود. در ماه آذر و دی احتمال زیادی وجود دارد مهمان عزیزی که مدت‌ها است چشم‌انتظارش بودید از راه برسد. اسفند سال جاری را به‌خودتان سخت نگیرید چرا که در این ماه و فروردین سال آینده شرایط زیادی برای مهمانی و دید و بازدید آماده می‌شود. در تیر و مرداد سال آینده با افراد جدیدی آشنا خواهید شد، این آشنایی‌ها را از دست ندهید چرا که موقعیت‌های جدیدی را پیش‌روی شما قرار می‌دهد. اگر عشق‌گمشده‌ای دارید احتمال اینکه در سالی که پیش روی شما است این عشق گمشده را پیدا کنید نیز وجود دارد به‌شرط اینکه حتماً موقعیت‌ها را جدی بگیرید و در تمام مراسم و مهمانی‌ها شرکت کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز در مهمانی خانوادگی یا جلسه کاری شرکت می‌کنید و با افراد جدیدی روبرو می‌شود. از این موقعیت برای آشنایی با افراد جدید و ورود به‌ حوزه‌های کاری تازه استفاده کنید. گفتگوهای خود با افراد مختلف را در بعدازظهر امروز جدی بگیرید، این گفتگوها باب‌ تازه‌ای در شغل و زندگی پیش‌روی شما قرار می‌دهد. بهتر است در مهمانی یا جلسه‌ای که به‌آن دعوت هستید تنها شرکت کنید و همسر خود را به این مجلس نبرید، چرا که ممکن است صحبت‌های شما ساعت‌ها به‌طول بیانجامد و مراسم برای همسر شما خسته‌‌کننده شود.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز از آن روزها است که باب دل شما نخواهد بود و چیزهایی که برای زندگی روی آنها حساب باز می‌کردید، به‌ناگاه شما را ناامید خواهند کرد. در نتیجه برای اینکه روزی پر از استرس و نگرانی را تجربه نکنید، بهتر است برای حل‌کردن مشکلات پیش‌رو به یکی از دوستان خود زنگ بزنید یا حرفه‌ای‌‌ها کمک بگیرید. زندگی بالا و پایین دارد و در چنین روزهایی بهتر است هرچه‌سریع‌تر مشکلات را از سرراه خود بردارید و اجازه ندهید سختی‌های روزگار شما را بیش از حد گرفتار کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

برای شما امروز روز عاشقی است و اتفاق‌های عاشقانه‌ای که حتی فکرش را هم نمی‌کردید در پیش‌رو دارید. گفتگوی طولانی و عاشقانه‌ای که میان شما و دلدارتان صورت می‌گیرد را به‌فال نیک بگیرید و با یار خود از هر دری صحبت کنید. این گفتگو تنها جنبه عشق و عاشقی نخواهد داشت و بابی را برای طرح برنامه‌های آینده باز می‌کند. احتمال دارد در این گفتگو پرسش‌های جدیدی در ذهن شما مطرح شود اما بد به دل خود راه ندهید و بگذارید زندگی هرچه در آستین دارد را برای شما رو کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز هیجان در منزل شما به اوج رسیده است چرا که وسیله جدیدی را برای منزل خریداری کرده‌اید. این وسیله برای شما و دیگر افراد منزل جذابیت و کارآیی زیادی دارد و بهتر است در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید چرا که دوام آن، راحتی شما و دیگر افراد خانواده‌ را به‌دنبال دارد.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز بسیار پرکاری را در پیش‌رو دارد و زمان زیادی را برای هماهنگی قرارها اختصاص دهید. به احتمال زیاد در حال تدارک رویدادی اجتماعی هستید و کارهای زیادی بر سرتان آوار شده که به‌راحتی از عهده انجام آنها بر نمی‌آیید. اما اجازه ندهید حجم کارها شما را خسته و ناتوان کند چرا که هر چقدر هم که روز شلوغی را در پیش‌ داشته باشید، انرژی بیشتری خواهید داشت و در پایان روز تمام کارهای دشوار را مثل آب خوردن پشت‌سر خواهید گذاشت.

فـال روزانـه - Daily Omen

از جایی که حتی فکرش را هم نمی‌کردید، پول هنگفتی به شما می‌رسد و به لطف این ثروت، امروز تمام نگرانی‌های مالی شما برطرف خواهد شد. بخت به شما رو کرده و در آینده نیز احتمال زیادی وجود دارد که پول خوبی نصیب شما شود. برای رسیدن به این پول، گرفتار کارهای اداری و کاغذ‌بازی خواهید شد اما بد به‌دل خود راه‌ ندهید و به آینده‌ای سرشار از پول و ثروت خوش‌بین باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

مدتی است رفتار شما تغییر کرده و انسان دیگری شده‌اید که شخصیت شما حتی اطرافیان را هم سردرگم کرده است. اما نگران نباشید چرا که این تغییرات ممکن است عجیب و غریب به‌نظر برسد، اما خبرهای خوشی را به‌دنبال دارد و با آغوش به استقبال آن بروید. دیری نخواهد پایید که دوستان و آشنایان به شخصیت و رفتار جدید شما عادت می‌کنند و این تغییرات از رویارویی با زندگی تازه و سرشار از نشاط و شادکامی حکایت دارد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز یکی از عجیب‌ترین روزهای زندگی خود را تجربه خواهید کرد و احتمالاً خواب عجیب و پیچیده‌ای دیده‌اید که حسابی شما را سردرگم کرده است. چه بسا هم که در این روز صداهای عجیب و ناشناخته‌ای بشنوید. به‌دنبال دلایل منطقی برای این رویدادها نباشید چرا که پاسخی وجود ندارد، اما مطمئن باشید که عقل‌تان سرجای خودش است و این رویدادها از آگاهی ماورای طبیعی شما خبر می‌دهد. در نتیجه چنین لطفی را دست‌کم نگیرید و هرچیزی که دیده یا شنیده‌اید روی کاغذ یادداشت کنید. در آینده مطمئن باشید این مشاهده و شنیده‌ها، گره بزرگی از کار شما را باز خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

خبری فرخنده و مهم از طریق یکی از دوستان و آشنایان به شما خواهد رسید. این خبر به خانه و زندگی شما مربوط است و به‌اندازه‌ای اهمیت دارد که باید حتماً در مورد آن با دوستان و اعضای خانواده مشورت نمایید. خبری که از آن صحبت می‌کنیم حاشیه‌های زیادی دارد و در حین بررسی آن باید تمام جوانب را در نظر بگیرید و با واقعیت روبرو شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

روزی که در آن هستید را نباید سرسری بگیرید چرا که امروز شما مرکز توجه همگان هستید و در محل کار همه مجذوب شما خواهند شد. سعی کنید رازنگه‌دار باشید چرا که افراد زیادی می‌خواهند سر از راز موفقیت شما در بیاورند. مدتی است برای انجام کاری بزرگ برنامه می‌ریزی می‌کنید. شاید بد نباشد امروز را به فال نیک بگیرید و کاری که مدت‌ها به فکر انجام آن بوده‌اید را شروع کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

وقت آن فرا رسیده که به فکر افزایش دانش و مهارت خود باشید،‌ همین‌ امروز آستین بالا بزنید و در یک دوره آموزشی شرکت کنید. اگر هم به‌دنبال کسب علم و دانش بوده‌اید، خاطرتان جمع‌ باشد که دستاوردهای چشمگیری در انتظار شما است به‌شرط آنکه فرصت‌ها را مغتنم بشمارید. امروز گفتگویی مهم خواهید داشت، تمام نکات این گفتگو را خط‌به‌خط یادداشت کنید چرا که در آینده‌ای نزدیک این نکات گره‌ از کار شما باز می‌کنند.

فـال روزانـه - Daily Omen

مدت‌ها است که به یادگیری ریاضیات یا برنامه‌نویسی فکر می‌کنید، اما میانه خوبی با عدد و رقم ندارید و احساس می‌کنید که ذهن شما برای فراگیری محاسبات پیچیده ساخته نشده است. زمان آن فرا رسیده که ذهن و توانایی‌های خود را دست‌کم نگیرید و به‌جای آیه یأس خواندن، دل به دریا بزنید و مهارت‌های خود را در رشته‌ای که مدنظرتان است امتحان نمایید. اگر فرصتی که برای یادگیری مهیا شده را جدی نگیرید، باید برای همیشه با رؤیای خود خداحافظی کنید چرا که بعید به‌نظر می‌رسد در آینده چنین فرصتی مهیا شود.کانال تلگرام اتحادخبر

مرتبط:
» فال روزانه 14 / 11 / 1392 [بيش از 6 سال قبل]
» فال روزانه ۲۴/ ۱۱/ ۱۳۹۸ [حدود 11 روز قبل]
» فال روزانه ۲۱/ ۱۱/ ۱۳۹۸ [حدود 14 روز قبل]
» فال روزانه 1396/05/17 [بيش از 3 سال قبل]
» فال روزانه ۰۶/ ۱۱/ ۱۳۹۸ [حدود 29 روز قبل]

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • نتیجه رسمی انتخابات دشتستان اعلام شد/ رضایی نماینده منتخب؛ مختاری دوم +آرا تمام کاندیداها
 • نتیجه رسمی انتخابات کنگان، دیر، جم و عسلویه/ احمدی نماینده منتخب؛ الماسی دوم+آرا تمام نامزدها
 • نتیجه رسمی انتخابات دشتی و تنگستان/ کرمی نماینده منتخب؛ زینبی دوم+آرا تمام نامزدها
 • تصویر روز اتحادخبر(452)/ مهمان ناخوانده
 • آخرین نتایج یازدهمین دوره انتخابات مجلس
 • پیام تشکر شهردار برازجان از حضور مردم شریف شهرستان دشتستان و استان بوشهر در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی
 • کشندگی "کرونا" کمتر از "آنفلوآنزا"/ اعلام آمار بیماری، روزانه ساعت ۱۳
 • هجوم ملخ‌های صحرایی در گناوه اطلاع رسانی شود
 • بیمارستان علی اصغر (ع) شیراز به عنوان مرجع درمانی مقابله با کرونا تجهیز شد
 • زمان پخش فصل دوم «عصرجدید» مشخص شد
 • در هنگام خرید چگونه کیفیت لباس را بسنجیم؟
 • تصویر روز اتحادخبر(453)/ خرداد همین نزدیکی هاست
 • کاپوچینو؛ نوشیدنی عالی برای روز‌های کم‌انرژی
 • نتایج اولیه انتخابات شیراز عصرشنبه اعلام می‌شود
 • روزانه ۱۰۰ هزار ماسک در استان فارس تولید می‌شود
 • باز کردن کمرگ بوشهر و آزاد کردن کالاهای تجاری/ مشکل بیمه عمر صیادان حل خواهد شد+تصاویر
 • حل مشکل مسکن مردم در تنگک / انتخاب مردم بر اساس شاخصه توانمندی+تصاویر
 • تکذیبیه مجمع اصلاح طلبان دشتستان/ این مجمع از هیچ کاندیدایی حمایت نمی کند
 • احداث بزرگترین مرکز خرید جنوب کشور در عالیشهر با امکانات رفاهی و ورزشی
 • توسعه کشت سیفی جات با بهره مندی بهینه از منابع آبی /تصاویر
 • نتیجه رسمی انتخابات دشتستان اعلام شد/ رضایی نماینده منتخب؛ مختاری دوم +آرا تمام کاندیداها
 • استقبال با شکوه از غلامرضا هوائی در جزیره خارگ/ با اجرای طرح جامع خارگ مشکل اسناد املاک حل خواهد شد / تصاویر
 • همیشه شعار داده ایم و دنبال توسعه نبوده ایم / تشکیل فراکسیون خلیج فارس در مجلس / تصاویر
 • انتخاب نماینده مجلس بر اساس توانمندی/ ساماندهی مشاغل خانگی با برنامه ریزی مدون+تصاویر
 • تجلیل از برگزیدگان آموزشگاه ریاضی رادیکال آب پخش+تصاویر
 • بازدید معاون عمرانی استاندار و هیات همراه از پروژه های عمرانی و گردشگری بخشهای شبانکاره و آبپخش/ تصاویر
 • استقبال پرشور و بی نظیر مردم گناوه در آخرین شب تبلیغات از دکتر هوائی / تصاویر
 • حل مشکلات آب زمین های کشاورزی منطقه با برنامه های کوتاه مدت/ در انتخابات گرایشی کاملا مردمی دارم/تصاویر
 • پیگیری حل مشکل احداث فرودگاه در منطقه / به کارگیری نیروهای بومی در رأس دستگاهها دولتی
 • انتخابات
 • تاسیس هواپیمایی بومی " لیان ایر " در بوشهر/ برخورداری نیروهای بومی از ظرفیت های موجود اشتغال در استان
 • استفاده از ظرفیت اشتغال آزاد در بخش چغادک/ تصویب طرح جامع شهری چغادک با همکاری مسئولین /تصاویر
 • گفتگو با حقوقدان اصغر صفرپور کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه دشتستان
 • گفتگو با دکتر سید حبیب الله بحرالعلوم کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه دشتستان
 • حضور پرشور هواداران غلامرضا هوائی در ستاد مرکزی این کاندیدا/تصاویر
 • اسامی 9 کاندیدای تایید صلاحیت شده جدید در دشتستان
 • حضور سلیقه های مختلف در انتخابات موجب حضور حداکثری مردم می شود/ استیضاح شهردار آبپخش در اولین فرصت بررسی خواهد شد/ اتحاد جنوب در مسائل شهرستان و استان تاثیرگذار است
 • حل مشکل اشتغال با برنامه ریزی مدون/ به کارگیری جوانان بومی در دستگاهها دولتی
 • بازدید کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم از روستاهای تابعه حوزه انتخابیه خود/تصاویر
 • توسعه و ساماندهی بندر و گمرک گناوه/ جذب افراد بیکار در شرکت ها و تاسیسات منطقه / تصاویر
 • آغاز جشنواره اقوام ایرانی در بوشهر / تصاویر اختصاصی
 • نبود یک نماینده مقتدر و توانمند در حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم/ رد صلاحیت نمایندگان فعلی زنگ خطری جدی است
 • ستاد مرکزی انتخابات غلامرضا هوائی در بوشهر افتتاح شد / تصاویر
 • آیا اصولگرایان دشتستان از کاندیدای دور قبل خود عبور می کنند؟
 • اشتغال جوانان و افراد بیکار/ ساماندهی فوری بندر و گمرک ریگ / تصاویر