امروز: سه شنبه 23 مهر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 14 مهر 1398 - 09:28
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر:

اتحادخبر: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر با بیان اینکه در روستاهای ساحلی استان بوشهر طرح‌های آب‌شیرین‌کن برای تامین آب آشامیدنی اجرایی شده گفت: تمام پروژه‌های آب‌شیرین‌کن روستایی استان بوشهر تا سال ۱۴۰۰ تکمیل و افتتاح می‌شود.روح‌الله طاهریان‌پور در نشست با مسئولان صنعت آب استان بوشهر با بیان اینکه 300 هزار نفر از...

اتحادخبر: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر با بیان اینکه در روستاهای ساحلی استان بوشهر طرح‌های آب‌شیرین‌کن برای تامین آب آشامیدنی اجرایی شده گفت: تمام پروژه‌های آب‌شیرین‌کن روستایی استان بوشهر تا سال ۱۴۰۰ تکمیل و افتتاح می‌شود.

پروژه‌های آب‌شیرین‌کن روستایی استان بوشهر تا سال 1400 تکمیل می‌شود

روح‌الله طاهریان‌پور در نشست با مسئولان صنعت آب استان بوشهر با بیان اینکه 300 هزار نفر از جمعیت استان بوشهر تحت پوشش خدمات شرکت آبفار استان بوشهر است اظهار داشت: 100 هزار اشتراک آب در روستاها و برخی از شهرهای استان بوشهر واگذار شده است.

 

وی،  تعداد روستاهای استان بوشهر را600 روستا دانست و با بیان اینکه 95 درصد روستاها از خدمات شبکه آبرسانی بهره‌مند هستند افزود: برای جبران کمبود آب آشامیدنی طرح‌های آبشیرین‌کن در روستاهای ساحلی اجرا شده که تکمیل آنها نقش تاثیرگذاری در تامین آب روستاها دارد.

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر از تکمیل تمام پروژه‌های آب‌شیرین‌کن روستایی استان بوشهر تا سال 1400 خبر داد و بیان کرد: بزرگترین طرح آبرسانی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر طرح آبرسانی سیراف به جم است که افزون بر 500 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری می‌شود.

 

طاهریان‌پور با بیان اینکه در اجرای طرح آبرسانی یاد شده تاکنون 130 میلیارد تومان هزینه شده افزود: این پروژه با همکاری اعتبارات وزارت نفت و نیرو اجرا می‌شود.

 

وی، با تاکید بر تامین اعتبارات وزات نفت برای تسریع در اجرای طرح آبرسانی سیراف به جم بیان کرد: حل بحران آب در شهرستان جم و  روستاهای تنگستان در اولویت برنامه‌ها قرار دارد.

 

 

 

 

 

تسنیمکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1398/07/15 - 08:03
0
0
بوشهر بر روی ذخیره انرژی دنیا استان بوشهر قرار گرفته است. در بعد تمام شهرها و روستاهای استان مردم از آب تصفیه کن شهری و یا نصب در خانه با هزینه خیلی گزف و هدر رفت آب، آب آشامیدن خود را تهیه می کنند. اما مردم تهران و شیراز از همان ابتدا آب تصفیه شده وارد شبکه آب شان می شود. ظاهرا همه برابرند اما بعضی برابرترند!!!! ( کتاب قلعه حیوانات )
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین