امروز: سه شنبه 01 بهمن 1398
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 12 مهر 1398 - 10:26
در راستای پیگیری مطالبات و حل مشکلات شهر و شهروندان برگزار گردید:

اتحاد خبر:در راستای پیگیری مطالبات و حل مشکلات شهر و شهروندان،دیدار و نشست اختصاصی  مجموعه مدیریتی شهر وحدتیه در حضور نماینده محترم مجلس با فرماندار شهرستان دشتستان برگزار گردید.

اتحاد خبر:در راستای پیگیری مطالبات و حل مشکلات شهر و شهروندان،دیدار و نشست اختصاصی  مجموعه مدیریتی شهر وحدتیه در حضور نماینده محترم مجلس با فرماندار شهرستان دشتستان برگزار گردید.

 


 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر وحدتیه دراین نشست صمیمانه و کاری که در روز پنج شنبه ۱۱ مهرماه ودرمحل دفتر فرماندار شهرستان برگزار گردید علاوه بر نوروزی و معاونین ایشان، سعادت نماینده مجلس، مهندس عباسی شهردار، آقایان کشاورز و ارشدی رئیس و نایب رئیس و انصاری پور وسالاری ازاعضای شورای اسلامی شهر وحدتیه حضور داشتند.

 در ابتدای این نشست ، نوروزی فرماندار شهرستان ضمن خوش آمد گویی و تقدیر وتشکر از تلاش ها و خدمات ارزنده مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر وحدتیه در راستای تکریم شهروندان و پیگیری امورات و مطالبات شهر و شهرداری همچنین اجرا و تکمیل پروژه های متعدد عمران شهری و زیربنایی در سطح شهر،ابراز امیدواری نمود با همکاری وتلاش همگانی در مسیر جلب رضایتمندی آحاد مردم گام های اساسی تری برداشته شود. فرماندار دشتستان با اشاره به هماهنگی، همراهی و همدلی اعضای شورای اسلامی وشهردار وحدتیه با همدیگر و تشکر بابت وجود این خصائص و صداقت فی مابین همچنین شناخت قبلی و وجود جرات جوانی و تلاش خستگی ناپذیر مهندس عباسی،ابراز داشت یقین دارم با همکاری اعضای شورای اسلامی و حمایتهای مسئولین شاهد برداشته شدن گام های مهمی در رفع مشکلات موجود خواهیم بود.


 سپس مهندس عباسی شهردار وحدتیه ضمن تبریک و خوش آمدگویی به نوروزی بابت حضور در شهرستان طی سخنانی اعلام نمود با توجه به شناختی که از تجربیات گرانبها و نحوه مدیریت و توانمندیهای مهندس نوروزی دارم یقینا فرد موفقی و منشاء تحولات مثبت و مفیدی در سطح شهرستان خواهندبود.

 شهردار وحدتیه ادامه داد:با همکاری ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر،تلاش همکاران، همراهی و مشارکت فعال همشهریان و حمایت مسئولین موفق شدیم در هفته دولت و درفاصله زمانی دهه فجر سال ۹۷ تا هفته دولت با هزینه ای بیش از ۴۶ میلیارد ریال،پروژه های متعدد عمران شهری و زیربنایی نظیر اجرا،آسفالت وتکمیل خیابان های سعدی، مولوی،صبا و مجتهد مزارعی را انجام دهیم. مهندس عباسی با تشکر از نگاه مثبت مسئولین دولت تدبیر وامید در سطح استان وشهرستان و نماینده مجلس به مسائل ومشکلات شهر وحدتیه و تشکر از همراهی همگانی، با اشاره به برنامه های پیش رو و پروژه های مد نظر شهرداری در آتیه،تکمیل پروژه عمرانی فرهنگی اجتماعی احداث سالن مدرن اجتماعات شهر و پارک گردشگری بهاران را از مهمترین مطالبات شهروندان ذکر نمود و اجراو احداث خیابان های سعادت،مدرس، ولی عصر و شهدا را از بارز ترین و مهمترین اقدامات پیش روی شهرداری عنوان نمود.

 در ادامه کرامت کشاورز ریاست شورای اسلامی شهر وحدتیه نیز با تبریک به مهندس نوروزی طی سخنانی مهمترین و شاخص ترین مطالبات و خواست های شورای اسلامی وشهروندان رابه شرح ذیل عنوان و خواستار تسریع در اختصاص اعتبارات لازم و انجام وتحقق خواسته های بحق مردم گردید:

 


 تقدیر و تشکر از فرماندار  و نماینده مردم درمجلس شورای اسلامی درخصوص حُسن توجه وهمکاری وهمراهی بامجموعه ی مدیریتی شهر وحدتیه ساماندهی و تعریض مسیر و جاده ورودی شهر از سه راهی تا وحدتیه و ایجاد و احداث تقاطع غیرهمسطح  درخواست جلسه با مدیرعامل و مسئولین شرکت نفت و گازگچساران به منظورایجادتعامل واستفاده بهینه ازمنابع در قالب مسئولیت های اجتماعی و جذب واشتغال جوانان شهر درخواست کمک به نمایندگی ورزش وجوانان شهروکلیه ی باشگاههای ورزشی بخصوص تیم های حاضردرلیگ برتر استان وشهرستان وتعویض ونصب کفپوش سالن ورزشی ونوسازی سیستم گرمایشی وسرمایشی سالن های ورزشی  کمک ومساعدت به مراکزآموزشی واحداث وبازسازی تعدادی از مدارس مخروبه ودارای بافت فرسوده شهر  بیان مشکلات مرکزجامع سلامت و درخواست حل ویاکم کردن مشکلات با تجهیزکردن آزمایشگاه وداروخانه درمرکز نگاه وتوجه ویژه به افرادتحت پوشش نهادهای حمایتی .


 سپس اعضای شورای اسلامی نیز مطالبی را ایراد و یادآوری نمودند.

 

انصاری پور ایجاد و تشکیل بخشداری را که از مطالبات چند دهه گذشته مردم وحدتیه بوده و توسعه شورای حل اختلاف شهر را مطرح نمودند.

 


سالاری بحث حل مشکلات سالن ورزشی شهر نظیر تعویض کف پوش، نصب سیستم سرمایشی و حمایت از باشگاههای لیگ برتری شهر را خواستار شدند.
 ارشدی نیز خواستار توجه جدی به مطالب ارائه شده از جانب آقای کشاورز ریاست و نماینده اعضای شورای اسلامی گردیدند.


 

 

سعادت نماینده شهرستان در مجلس سخنران بعدی بودند که با تشکر از وحدت وهمدلی فی مابین مجموعه مدیریتی شهر وحدتیه و تلاشهای صورت گرفته اظهار داشت در خصوص تعریض جاده و ساماندهی مسیر ورودی شهر از نوبخت معاون رئیس جمهور و ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی  (برنامه و بودجه) دستورات خوبی اخذ نموده ام که در آینده نزدیک با حضور شهردار و ریاست شورا در تهران پیگیر موضوع واجرایی نمودن دستور خواهیم بود.

 


مهندس کریم آزاد معاون عمرانی فرماندار نیز با اعلام اینکه مسیر و جاده وحدتیه از شریان روستایی به شریان شهری در دولت تدبیر وامید با تلاشهای شهردار وشورای اسلامی شهر مصوب گردیده ،از تصویب احداث تقاطع غیر همسطح در سه راهی وحدتیه در جریان اجرای پروژه دوبانده شدن مسیر دالکی به کنارتخته خبر دادند.

 


 در پایان این نشست نوروزی فرماندار شهرستان طی سخنانی مجددا با تاکید برنقش مهم شوراهای اسلامی در حل مشکلات و اینکه شوراها پل ارتباطی میان مردم ومسئولین هستند،اعلام نمود: شوراها بازوی توانمند نظام هستند و با همت وهمکاری مجموعه مدیریتی شهر وحدتیه ان شاءالله در مسیر حل مشکلات مطروحه گام خواهیم برداشت و با تشکیل جلسات و اقدامات لازم پاسخ مثبتی به مطالبات مردم خواهیم داد.


نوروزی با توصیه صادق بودن،با مردم وبرای مردم بودن ،در نظر گرفتن خداوند در اجرای امورات همچنین دنبال منافع عمومی مردم بودن را از اصول ومحورهای کار وفعالیت خویش دانستند.
کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1398/07/14 - 11:01
0
1
نماینده مجلس فعال شده.....
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • بازدید معاون عمرانی استاندار بوشهر از سد ارغون بخش بوشکان/ تصاویر اختصاصی
 • با رد صلاحیت گسترده اصلاح طلبان امکان رقابت و مشارکت فعال در انتخابات وجود ندارد
 • به مردمِ خسته چیزی نگویید.. موج مکزیکی به پاس کدام شق‌القمر؟!
 • استاندار بوشهر از سد دالکی بازدید کرد+تصاویر اختصاصی
 • پروژه سد دالکی 18 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است+ تصاویر
 • رهبر انقلاب: استان بوشهر منطقه‌ای حساس و سرشار از افتخارات نظامی است+تصاویر
 • سامانه جدید بارشی وارد استان بوشهر می‌شود/ احتمال آب‌گرفتگی معابر
 • بازدید معاون عمرانی استاندار بوشهر از سالن همایش هزار نفری در حال اجرای شهرداری برازجان / تصاویر اختصاصی
 • جلسه شورای اداری دشتستان با حضور معاون عمرانی استانداری بوشهر / تصاویر اختصاصی
 • بیانیه مجمع اصلاح طلبان شهرستان دشتستان در خصوص حادثه سقوط هواپیمای مسافری اوکراین
 • هشدار می دهیم اشرار دست از شرارت بردارند / مبارزه با آمریکا با شهادت سردار سلیمانی جهانی شده است
 • ایران اعلام کرده ورزشکاران ایرانی به زودی می‌توانند با ورزشکاران اسرائیلی مسابقه دهند
 • سلامت اجتماعی در تامین امنیت اجتماعی تاثیرگذار است/ مردم نتیجه نشست ما در حوزه سلامت را لمس کنند / تصاویر
 • حضور معاون عمرانی استاندار بوشهر در دفتر اتحاد جنوب و دیدار با مدیر مسئول و تحریریه این نشریه/ تصاویر
 • نهمین شب اجرای نمایش «رویای خیس در حوالی پلکهایت» / تصاویر اختصاصی
 • جزئیاتی از چگونگی شهادت سردار سلیمانی؛ حمله به خودروی حاج قاسم در حوالی فرودگاه بغداد
 • اسامی 12 کاندیدای تایید صلاحیت شده حوزه انتخابیه دشتستان
 • ولید صفری : عملکرد هیأت فوتبال در ۶ سال گذشته مملو از تنش های مختلف بود / محتشم ویرانگاهی را تحویل خواهد گرفت !
 • پوشش خاص محسن رضایی در تشییع‌ سردار شهید سلیمانی + عکس
 • مراسم گرامیداشت یاد و خاطره سردار سرافراز شهید حاج قاسم سلیمانی در برازجان برگزار شد+ تصاویر
 • تجمع بزرگ مردم برازجان در پاسداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد / تصاویر اختصاصی
 • افتتاح واحد پرواربندی سه هزار راسی گوساله در شهرستان دشتستان با حضور معاون اول رییس جمهوری/ تصاویر اختصاصی
 • وضعیت صلاحیت کاندیداها به فرمانداری ها ابلاغ شد
 • اسامی 14 کاندیدای تایید صلاحیت شده حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان
 • اجتماع مردم برازجان در عزای سردار شهید حاج قاسم سلیمانی / تصاویر اختصاصی
 • بهترین خاطره آشنایی با همسرم بود / از مسئولین می خواهم سختی های کار ما را ببینند / تعداد پرستاران با تعداد بیماران تناسب ندارد/ تصاویر
 • تصویر روز اتحادخبر (432)/ سد زیبای رئیس علی دلواری در شبانکاره
 • تصویر روز اتحادخبر (429) / زمستان بهاری در دشتستان
 • حکم مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر ابلاغ شد / تصویر حکم
 • اسامی 24 کاندیدای تایید صلاحیت شده حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم