امروز: سه شنبه 23 مهر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 11 مهر 1398 - 14:16
با حضور معاون وزیر نیرو و استاندار بوشهر؛

اتحاد خبر: آئین افتتاح پروژه حفر و تجهیز 11 حلقه چاه و احداث خط انتقال جهت تامین آب شرب شهر برازجان با حضور معاون امور آب و آبفا وزارت نیرو، استاندار بوشهر، سرپرست فرمانداری دشتستان، نماینده مردم دشتستان و مسئولان استان بوشهر برگزار شد.به گزارش خبرنگار اتحاد خبر،معاون امور آب و آبفا وزارت نیرو صبح پنج شنبه در این آئین با اشاره به غافل نشدن ...

اتحاد خبر_ مهشید شهنه مطلق: آئین افتتاح پروژه حفر و تجهیز 11 حلقه چاه و احداث خط انتقال جهت تامین آب شرب شهر برازجان با حضور معاون امور آب و آبفا وزارت نیرو، استاندار بوشهر، سرپرست فرمانداری دشتستان، نماینده مردم دشتستان و مسئولان استان بوشهر برگزار شد.به گزارش خبرنگار اتحاد خبر،معاون امور آب و آبفا وزارت نیرو صبح پنج شنبه در این آئین با اشاره به غافل نشدن از موضوع مدیریت مصرف، اظهار کرد: ما در کل ایران با کمبود آب مواجه هستیم بنابراین باید در جهت مدیریت آب در سه بخش صنعت، شرب و کشاورزی بکوشیم.

قاسم تقی زاده خامسی بیان کرد: در بخش شرب وزارت نیرو به عنوان نماینده نظام مسئولیت دارد که آب مطلبوب و به اندازه کافی را به شهروندان در هر نقطه ای که هستند برساند و در استان بوشهر آب شیرین کن ها بهترین راه تامین آب برای استان هستند.

وی افزود: پنج سد در استان بوشهر ساخته می شود که با بهره برداری از آنها 550 میلیون مترمکعب آب به شبکه آب استان اضافه خواهد شد.معاون امور آب و آبفا وزارت نیرو تصریح کرد: برای جلوگیری از این هدر رفت آب می توانیم از استان های معین استفاده کنیم.

تقی زاده خامسی بیان کرد: با توجه به وضعیت بودجه کشور و عدم وجود اعتبارات لازم در بخش دولتی، مشارکت بخش خصوصی در اجرای طرح های حوزه آب امری اجتناب ناپذیر است و باید برای تحقق اهداف خود در تامین آب مورد نیاز مردم، از ظرفیت بخش خصوصی نیز استفاده بهینه نمائیم.

شایان ذکر است برای حفر و تجهیز این 11 حلقه چاه و احداث خط انتقال آن به شبکه شهری برازجان جمعا 165 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

 

افتتاح پروژه 11 حلقه چاه و احداث خط انتقال جهت تامین آب شرب شهر برازجان/تصاویر اختصاصیکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1398/07/11 - 16:58
0
0
با سلام
خدا قوت
ولی کاش آب شیرین کن را افتتاح کرده بودید چون با این کمبود منابع زیرزمینی طبیعی است که اگر خدای ناکرده خشکسالی بیشتر بشه زمین‌ها نشست می کنند و می تواند عواقب خطرناکی داشته باشه
باز هم خدا قوت
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین