امروز: پنجشنبه 14 آذر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 09 مهر 1398 - 17:43

اتحاد خبر: شهروند هم استانی اهل گناوه با ارسال نامه ای به هفته نامه اتحاد جنوب و پایگاه خبری اتحاد خبر خطاب به گراوند استاندار بوشهر از مشکلات شهر خود گفت و پیشنهاداتی ارائه داد.

اتحاد خبر: شهروند هم استانی اهل گناوه با ارسال نامه ای به هفته نامه اتحاد جنوب و پایگاه خبری اتحاد خبر خطاب به گراوند استاندار بوشهر از مشکلات شهر خود گفت و پیشنهاداتی ارائه داد.


متن این نامه بدین شرح می باشد؛

 خدمت مدیر و مدبر آقای گراوند استاندار محترم بوشهر

سلام وخسته نباشید


احتراما به استحضار می رساند بندرگناوه بابیش از چهار هزار مغازه و دو هزار دستفروش بیش از ۳۰۰۰ موتور لنج وقایق صیادی و گمرک فعال و درآمدزا به صورت مستقیم و غیر مستقیم توانسته جمعیت میلیونی مسافر و خریدار و تاجر را از شهرهای مختلف کشور به خود جذب و مشکل گروه زیادی از بیکاران و نیازمندان  را برطرف کند  و باعث امرارمعاششان شود درحالی که با بی انصافی و بی میلی توجهی به ساختار شهری و زیباسازی و معماری ساحل پهناور این شهر نشده است، درحالی که حداقل ها و نیازهای ضروری در شهری که درتعطیلات نوروز تا دو میلیون مسافر را پذیراست  و در خود جای می دهد ، برآورده نشده به عنوان مثال  سرویس های بهداشتی و حمام عمومی و وسایل و امکانات رفاهی برای مسافران در حد حداقل نیز فراهم نشده،  و اگر هوا بارانی شود سایه بانی که این همه مسافر را جا بدهد و ازشهر دور نسازد نیست.
 سرمایه گذاران میتوانند اشتغال زایی و درآمدزایی کنند که با درامد آن هم مشکل بیکاری جوانان استان را حل کرد و هم با درآمد و جذب توریست ها شهر و روستاهای دیگر را آبادتر کرد.

امیدوارم با همت و غیرت و تلاش شما شاهد برگ زرینی در دفتر شکوفایی ایران عزیزمان استان وشهرمان باشیم.

بندرگناوه شاهرگ حیاتی نفت و گاز و گمرک فعال است و در صیادی هم می تواند با سرمایه گذاری حرفی برای گفتن داشته باشد.

به امیدتوجه و رسیدگی به بندرگناوه


با تشکر شهروند فرهنگی و بازاری

احمدعلیشاهی

 

 

 

"شما نیز می توانید با درج مطالبات و یا اعتراضات خود در بخش "حرف های شما " پایگاه خبری تحلیلی «اتحاد خبر» صدای خود را به گوش مردم و مسئولین برسانید. برای این کار می توانید از طریق شماره های 07734230940 - 07734226277  تماس و یا به شماره های واتساپ 09010788473 و 09171707242 ارسال نمایید و یا پست الکترونیکی به آدرس ettehadkhabar@gmail.com  اقدام نمایید."

 کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین