امروز: شنبه 27 مهر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 31 شهريور 1398 - 20:58

اتحاد خبر: رئیس شورای شهر برازجان گفت: بیمارستان شهید گنجی پاسخگوی نیازهای درمانی این همه از جمعیت مردم دشتستان نیست.به گزارش خبرنگار اتحاد خبر،مهراب بنافی ظهر یکشنبه در نشست شورای شهر برازجان با مسئولان و فعالان عرصه سلامت شهرستان دشتستان با اشاره به مشکلات مردم، بیان کرد: مدتی است که بیمارستان ۱۷ شهریور با مشکلاتی...

اتحاد خبر- مهشید شهنه مطلق: رئیس شورای شهر برازجان گفت: بیمارستان شهید گنجی پاسخگوی نیازهای درمانی این همه از جمعیت مردم دشتستان نیست.به گزارش خبرنگار اتحاد خبر،مهراب بنافی ظهر یکشنبه در نشست شورای شهر برازجان با مسئولان و فعالان عرصه سلامت شهرستان دشتستان با اشاره به مشکلات مردم، بیان کرد: مدتی است که بیمارستان ۱۷ شهریور با مشکلاتی روبرو شده که باعث می شود مردم برای درمان به بیمارستان شهید گنجی که تنها بیمارستان شهرستان دشتستان است، مراجعه کنند.

وی خاطر نشان کرد: بیمارستان شهید گنجی پاسخگوی این حجم از جمعیت برای درمان نیست.

رئیس شورای شهر برازجان ادامه داد: درمانگاه نوید برازجان که موسس آن فضل الله رضایی است، از موقع تاسیس تا کنون رضایت نسبی مردم را داشته است و درخواست مردم این است که درمانگاه نوید برازجان شبانه روزی شود‌.

 

نشست شورای شهر برازجان با مسئولان و فعالان عرصه سلامت شهرستان دشتستان+تصاویر اختصاصیکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1398/07/02 - 17:09
0
0
با عرض پوزش زیبنده بوداگر هنگام نام بردن از جناب دکتر رضایی بپاس خدماتی که درزمینه درمانی برای شهرمان انجام داده اندحداقل ازپیشونددکتراستفاده می شد.
پاسخ: در خبر نویسی حرفه ای، این یک قانون است که عناوین و القاب حذف شوند و الا احترام جناب دکتر رضایی واجب است.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین