امروز: يکشنبه 28 مهر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 31 شهريور 1398 - 16:58

اتحاد خبر: بانک امانات تجهیزات پزشکی راه‌اندازی شد. به گزارش اتحاد خبر به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان بوشهر؛ جمعیت هلال احمر با هدف حمایت از بیماران نیازمند و کمک به تامین تجهیزات پزشکی، بانک امانات تجهیزات پزشکی را در کلیه شهرستان‎های کشور راه اندازی کرده است.

بانک امانات تجهیزات پزشکی راه‌اندازی شد

اتحاد خبر: بانک امانات تجهیزات پزشکی در کشور  راه‌اندازی شد.

 

به گزارش اتحاد خبر به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان بوشهر؛ جمعیت هلال احمر با هدف حمایت از بیماران نیازمند و کمک به تامین تجهیزات پزشکی، بانک امانات تجهیزات پزشکی را در کلیه شهرستان‎های کشور راه اندازی کرده است.

 

هدف از اجرای این طرح این است که وسایل شما تا وقتی قابل استفاده باشند به صورت امانت از طرف جمعیت هلال احمر در اختیار نیازمندان قرار خواهند گرفت .


بدینوسیله از کلیه خیرین عزیز و گرامی که متقاضی شرکت در این طرح خداپسندانه  هستند ، خواهشمندیم برای اهدای تجهیزات پزشکی مازاد برنیاز مانند: ویلچر، عصا، واکر، تخت بیمار، کپسول اکسیژن ، تشک مواج و... به نیازمندان با حوزه داوطلبان در جمعیت هلال احمر سراسر استان بوشهر همکاری لازم بعمل آورند.


 همچنین  به اطلاع هم استانی های عزیز می رساند جهت کسب اطلاعات بیشتر به شعب هلال احمر سراسر استان مراجعه فرمایند./صکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین