امروز: يکشنبه 28 مهر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 31 شهريور 1398 - 11:49
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر:

اتحاد خبر: معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: ۲۲ هزار و ۹۷۸ کلاس اولی در استان بوشهر وارد مدرسه شدند.سیروس فتحی صبح یکشنبه در دبستان سعدی برازجان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: ۲۲ هزار و ۹۷۸ کلاس اولی در استان بوشهر وارد مدرسه شده اند. وی با اشاره به...

اتحاد خبر- مهشید شهنه مطلق: معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: ۲۲ هزار و ۹۷۸ کلاس اولی در استان بوشهر وارد مدرسه شدند.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر صبح یکشنبه در دبستان سعدی برازجان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: ۲۲ هزار و ۹۷۸ کلاس اولی در استان بوشهر وارد مدرسه شده اند.

سیروس فتحی با اشاره به آغاز هفته دفاع مقدس بیان کرد: امروز آغاز هفته دفاع مقدس است و یاد شهدا بویژه ۴۷۱ شهید دانش آموز و ۱۱۱ شهید معلم که یاد آور خاطره شهدا است را گرامی می دارم.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتستان، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: هفته دفاع مقدس و هشت سال دفاع مقدس را به بازماندگان و جانبازان و کسانی که جهاد و از خود گذشتگی کردند تا این مملکت یک‌ روز آبرومند زندگی کند را تبریک عرض می‌کنیم.

سید حسن لواسانی فرد بیان کرد: امروز دبستان سعدی مفتخر است که میزبان آغاز سال تحصیلی ۹۸-۹۹ است و در همه ی نقاط شهر و روستا چنین مراسمی برپا است‌.

وی با اشاره به ارزشمند بودن آغاز سال تحصیلی خطاب به دانش آموزان کلاس اولی، بیان کرد: امروز را به خاطر بسپارید و قدم هایتان را برای آینده ای روشن، محکم بردارید.

مدیر آموزش و پرورش دشتستان همچنین خطاب به والدین افزود: مراقب گل های زندگیتان باشید و مراقبت های لازم را از نظر آموزشی، تربیتی و بهداشتی انجام دهید و در کلاس درس پا به پای معلم پیش روید.

کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین