امروز: يکشنبه 28 مهر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 31 شهريور 1398 - 08:37
مدیرکل اوقاف بوشهر:

اتحادخبر:  مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر گفت: اوقاف بوشهر در تامین لباس و نیازهای دانش‌آموزان نیازمند مشارکت می‌کند.

اتحادخبر:  مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر گفت: اوقاف بوشهر در تامین لباس و نیازهای دانش‌آموزان نیازمند مشارکت می‌کند.

اوقاف بوشهر در تامین نیازهای دانش‌آموزان نیازمند مشارکت می‌کند

 حجت‌الاسلام محمدرضا اسماعیل‌پور  در دیدار با مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر اظهار داشت: در راستای تامین نیازهای دانش‌آموزان نیازمند در آستانه سال تحصیلی جدید باید تلاش لازم صورت گیرد.

 

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر با تقدیر از فعالیت‌های کمیته‌امداد در ارائه خدمات به نیازمندان افزود: یکی از وظایف اصلی سازمان اوقاف اجرای صحیح نیات واقفین است.

 

وی خاطرنشان کرد: با توجه به تمام فعالیت‌ها در بحث اقتصادی، عمرانی و امور ثبتی تمام این فعالیت‌ها در راستای اجرای دقیق نیات واقفین و ساری و جاری شدن آن در جامعه اجرا می‌شود.

 

حجت‌الاسلام اسماعیل‌پور افزود: یکی از برنامه‌های اوقاف برای اجرای دقیق نیات واقفین طرح مهر تحصیلی به صورت سراسری است که برای کمک به تحصیل دانش‌آموزان نیازمند انجام می‌شود.

 

وی بیان کرد: کمک به امر تحصیل دانش‌آموزان نیازمند از محل درآمد موقوفاتی که با نیت کمک به دانش‌آموزان بی‌بضاعت تعداد ۸۰۰ بسته مهر تحصیلی شامل کیف و نوشت افزار تهیه شده است انجام می‌شود.

 

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر آمادگی اوقاف و امور خیریه استان بوشهر را برای تهیه و توزیع ۱۰۰ دست لباس فرم مدرسه دخترانه دانش‌آموزان نیازمند ازمحل موقوفات یادشده اعلام کرد که در اختیار کمیته امداد قرار داده شود.

 

 

 

 

مهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین