امروز: يکشنبه 28 مهر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 25 شهريور 1398 - 09:26
استاندار بوشهر:

اتحاد خبر-مهشید شهنه مطلق: استاندار بوشهر در آیین معارفه فرماندار جدید شهرستان گناوه و معاون عمرانی فرماندار اظهار کرد: اوج کار ما در وزارت کشور برگزاری انتخاب  است.عبدالکریم گراوند بیان کرد: ما وزارت کشوری ها باید برای برگزاری انتخابات آماده باشیم.وی افزود: باید کسی را برای فرمانداری انتخاب کنیم که شایستگی آن را داشته باشد و...

اتحاد خبر-مهشید شهنه مطلق: استاندار بوشهر در آیین معارفه فرماندار جدید شهرستان گناوه و معاون عمرانی فرماندار اظهار کرد: اوج کار ما در وزارت کشور برگزاری انتخاب  است.

عبدالکریم گراوند بیان کرد: ما وزارت کشوری ها باید برای برگزاری انتخابات  آماده باشیم.وی افزود: باید کسی را برای فرمانداری انتخاب کنیم که شایستگی آن را داشته باشد و به دلیل اینکه در آستانه شروع سال تحصیلی هستیم به ناچار این تغییرات زود انجام گرفت.

استاندار بوشهر بیان کرد: اگر وزارت کشور درست عمل کند می تواند بقیه دستگاه ها را دنبال خودش بیاورد و ما با این نقش می توانیم با کمبود ها هم در قلمرو امنیتی تحرک ایجاد کنیم.

گراوند خاطر نشان کرد: شهرستان گناوه از مهم ترین شهرستان های استان بوشهر است و نام آن شناخته شده برای تمام مردم ایران است و فرماندار آن باید ویژگی های شاخص برای پیگیری های عمرانی را داشته باشد.

در پایان از زحمات سید علی پاک نژاد فرماندار سابق گناوه تقدیر و غلامرضا مهرجو به عنوان فرماندار شهرستان گناوه و سروش گرمسیری نژاد به عنوان معاون عمرانی فرماندار معرفی شد‌.


 

 

معارفه فرماندار شهرستان گناوه و معاون امور عمرانی فرماندار با حضور استاندار بوشهر/ تصاویرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1398/06/25 - 10:54
0
1
آرزوی موفقیت برای اقای گرمسیری عزیز
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین